Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ja jestem, ale nie mam nic ciekawego do powiedzenia ;)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie zeby nikomu sie nie pomylilo we wtorek spot w Realu

Norbiego jak nie bedzie to pojedziemy do niego i :bicz:

Opublikowano
:rotfl: ty to na jakies szkolenia o 7 rano jezdzisz :eek: :rotfl:

Cały czas na nim jestem.Właśnie kończe pić kawke i spadam na lans po mieście :lol:

Opublikowano
gdzie sa wszyscy rozumiem wit w gorach, ono pewnie po jakiejs imprezie, adaś kotlety robi, zólw 5 minutowka juz od wczoraj od 17 :biggrin: a reszta :question: przeciez ferie sie juz skonczyly :rotfl:

ja grzebie przy niuni .... ramki pod tablice,oznaczenia na klapie,postojówki... itp/itd ..... jednym słowem sobota w garazu ... :twisted:

Opublikowano
ja grzebie przy niuni .... ramki pod tablice,oznaczenia na klapie,postojówki... itp/itd ..... jednym słowem sobota w garazu ...

czyli rozumiem ze szykujesz niunie na spota wtorkowego bo juz cie dawno widzialem :wink:

Też będę

zapraszamy

Opublikowano
Panowie zeby nikomu sie nie pomylilo we wtorek spot w Realu

Norbiego jak nie bedzie to pojedziemy do niego i :bicz:

Jak tylko Andrew i spółka upora się z moim bandytą, to będę stuprocentnie.
Opublikowano
ja grzebie przy niuni .... ramki pod tablice,oznaczenia na klapie,postojówki... itp/itd ..... jednym słowem sobota w garazu ...

czyli rozumiem ze szykujesz niunie na spota wtorkowego bo juz cie dawno widzialem :wink:

i na Zlot w Wiśle .... :twisted:

Opublikowano
Jak tylko Andrew i spółka

to od samego rana Andrzeja :bicz: i da rade do 19 :biggrin:

na Zlot w Wiśle ....

przeciez to dopiero za 2 tyg to sie moze jeszcze wiele wydarzyc :wink:

Opublikowano
na Zlot w Wiśle ....

przeciez to dopiero za 2 tyg to sie moze jeszcze wiele wydarzyc :wink:

dokladnie ... np.moge nie miec czasu .... a bylo kilka pierdół do zrobienia wiec wzialem i zrobilem ..... :twisted:

Opublikowano
to od samego rana Andrzeja i da rade do 19
O 14-tej bierze się za autko Tora, a wcześniej mam nadzieje umówić sie z Andrzejem na wymiane pompy ABS-u. Tak więc wtorek spędzam w Jankach :confused:
Opublikowano
to od samego rana Andrzeja i da rade do 19
O 14-tej bierze się za autko Tora, a wcześniej mam nadzieje umówić sie z Andrzejem na wymiane pompy ABS-u. Tak więc wtorek spędzam w Jankach :confused:

to chyba cie odwiedzę :) namówisz diagtroników, żeby mi immo w zegarach przeprogramowali :)

Opublikowano
to chyba cie odwiedzę

ty lepiej nas odwiedz na spocie bo juz nie pamietam jak wygladasz :bicz:

Opublikowano
to chyba cie odwiedzę

ty lepiej nas odwiedz na spocie bo juz nie pamietam jak wygladasz :bicz:

a Ty moze bys wkoncu kupil jakis samochod ... bo poewnie juz nie pamietasz jak wyglada A4 ..... :twisted: :twisted: :twisted:

Opublikowano

Pamietam dzisiaj znowu powozilem onowozem i powiem ze K**** jak to jedzie to cos pieknego :rolleyes:

a Ty moze bys wkoncu kupil jakis samochod

sytuacja sie klaruje :twisted:

Opublikowano
Pamietam dzisiaj znowu powozilem onowozem i powiem ze K**** jak to jedzie to cos pieknego :rolleyes:
a Ty moze bys wkoncu kupil jakis samochod

sytuacja sie klaruje :twisted:

co ... znalazłes jakies BMW w promocyjnej cenie i z malym przebiegiem .... :rotfl:

Opublikowano

Panowie jak ja sie wczoraj najebałem to jezuuusie. Dzisiaj miałem MEGA KACORA aż sie bałem bryką latać :D

Opublikowano

Mamy plan z Oniaczem, adaś nam juz tworzy plan na siłownie, kupujemy sobie po BMW 3 i na miescie bedzie 2 nowych bandziorów :rotfl:

Opublikowano
Mamy plan z Oniaczem, adaś nam juz tworzy plan na siłownie, kupujemy sobie po BMW 3 i na miescie bedzie 2 nowych bandziorów :rotfl:

Tylko musicie jakieś dresiki XXL kupić , bo na takich kafarów jak Wy XL będzie za małe :lol:

Opublikowano
Tylko musicie jakieś dresiki XXL kupić

spoko spoko dresiki juz zamowione i maja byc gratis w salonie :lol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.