Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kuffa, Radom zasypało, a ja na letniaczki zmieniłem, żeby auto ładniej wyglądało. :decayed:

BTW, czy uwierzycie mi jeśli powiem, że wczoraj w nocy zamieściłem ogłoszenie na alledrogo i od tego czasu miałem spokojnie ze 20 telefonów w sprawie Audi? :shocked:

W sumie to jest o co walczyć. :naughty:

Cieszy mnie to, bo też chcę sprzedać paździerza :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cieszy mnie to, bo też chcę sprzedać paździerza :decayed:

Bo sprzedać to trzeba umić. :decayed: Jak będziesz miał problem to zgłoś się do wuja Zygmunta. :naughty:

Opublikowano

Szufela!

Flyer warto wytrwać do końca filmiku :)

Opublikowano

A co to za motor? Gdzieś go już kiedyś widziałem.. :mysli:

Opublikowano

Cieszy mnie to, bo też chcę sprzedać paździerza :decayed:

a w co celujesz ??? B6 ???? :naughty:

Opublikowano

A co to za motor? Gdzieś go już kiedyś widziałem.. :mysli:

motoraudixs6.jpg

kojarzysz?

Opublikowano

Pamiętam, że byłeś w Kaletce. :wink4:

Opublikowano

Pamiętam, że byłeś w Kaletce. :wink4:

I zaginął w akcji z bardzo cenna i poszukiwaną Finką :naughty::decayed:

Opublikowano

O miło ,że mnie jeszcze pamiętacie :hi:

Opublikowano

Pada śnieg, pada śnieg cieszą się quatrówki :)

:polew: :polew: :polew: Jakieś nowe rodzaje panien?? Quatrówki?? :polew: :polew: :polew::good:

Słyszałem, że na lubelszczyźnie ładnie nawiało śnieżku, a ja tam dzisiaj będę... będzie Collin Mc Rae - stage finlandia :evil:

Opublikowano
Coca-cola.jpg
Opublikowano
O miło ,że mnie jeszcze pamiętacie hi

Chopie gdzie cie wcieło na tyle ?

Opublikowano

Ragga, znam lepsze z tej serii:

boobs.jpg

Opublikowano

moskal, gdybyś miał sprzedawać swoją ruinę to ile byś za nią chciał?

Tak pytam tylko, bo wiem, że Twoj paździoch jest większym paździochem niż mój i jestem ciekawy czy dałbyś większą cenę czy mniejszą. :D

BTW jutro jedna osoba umówiona, w niedziele dwie (albo i trzy, już nie pamiętam) i na poniedziałek dwie. Moja Niunia ma wielkie branie. :kox:

Opublikowano

Kurfa... bialo w wawie, a ja bez auta :thumbdown:

Opublikowano

Kurfa... bialo w wawie, a ja bez auta :thumbdown:

No ja można powiedzieć, że też. :kwasny: Mam jedynie busa - chyba go zaraz wyprowadzę. :mysli:

Opublikowano

Przed sprzedaza to mozesz upalac do woli :decayed:

Opublikowano

Pamiętam, że byłeś w Kaletce. :wink4:

I zaginął w akcji z bardzo cenna i poszukiwaną Finką :naughty::decayed:

Kasia powiem szczerze że jednak dobrze żeśmy go wtedy nie znaleźli :naughty:

bo nie dość że byśmy pobili wynik SebMis_a :wink4: to jeszcze wracali do domku w poniedziałek :gwizdanie: :decayed: :>[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 20:14_________________________________________________

Moja Niunia ma wielkie branie. :kox:

po prostu żeś ładne zdjęcie zaj**ł do aukcji :naughty:

Opublikowano

moskal, gdybyś miał sprzedawać swoją ruinę to ile byś za nią chciał?

Przesadziłes stary

Tak pytam tylko, bo wiem, że Twoj paździoch jest większym paździochem niż mój i jestem ciekawy czy dałbyś większą cenę czy mniejszą. :D

Moja w porównaniu z twoja to perełka , nie zastanawiałem sie ile chciałbym za nią $$$ , bedzie jezdzić do obsranej smierci..... mojej lub jej :)

ale napewno wiecej bym chciał niz ty za swoją :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.