Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chłopaki, przyznajcie się. Ile macie przebiegu w tych swoich Igiełkach? :decayed::kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pewnie po 180 tys :kox:

Opublikowano

Chłopaki, przyznajcie się. Ile macie przebiegu w tych swoich Igiełkach? :decayed::kox:

jak ja przejąłem 1.5 roku temu to miała 146.000 , teraz 189.000

flyer strzeliłeś , Tomaszust ma chyba ponad 200.000 .

To są benzyniaki a nie dizle Andy , one służą do lansu a nie jak wasze paździochy do zarzynania :polew: :polew:

4 letni wóz i 220.000 ..... masakra

Opublikowano

4 letni wóz i 220.000 ..... masakra

Hmm... moznaby dyskutowac. Kwestia stanu.

Zaloze sie, ze moj mimo 250k km jest w o niebo lepszym stanie niz polowa tych, ktore maja o 100-150 tys mniej. :naughty:

Opublikowano

Hmm... moznaby dyskutowac. Kwestia stanu.

Zaloze sie, ze moj mimo 250k km jest w o niebo lepszym stanie niz polowa tych, ktore maja o 100-150 tys mniej. :naughty:

na pewno , bo połowa z nich nie ma 100-150 tys tylko 350-400. w tym rzecz.

Opublikowano

na pewno , bo połowa z nich nie ma 100-150 tys tylko 350-400. w tym rzecz.

Nie tylko w tym, widzialem sporo aut z prawdziwymi przebiegami 140-180 tys, ktore nadawaly sie do sporych inwestycji co najwyzej...

Trzeba pamietac, ze 1.9TDi/2.0TDi to najczesciej kupowane auta do floty w DE. :confused4:

Opublikowano

Nie tylko w tym, widzialem sporo aut z prawdziwymi przebiegami 140-180 tys, ktore nadawaly sie do sporych inwestycji co najwyzej...

Trzeba pamietac, ze 1.9TDi/2.0TDi to najczesciej kupowane auta do floty w DE. :confused4:

ale z reguły benzyniaki maja mniejsze przebiegi niz dizle w tym samym wieku.

Opublikowano

bo diesel to diesel , duży przebieg i nic ( dobra benzyna też niczego sobie ) :hi:

Opublikowano

poprostu dizle kupuje sie wtedy kiedy wiesz ,ze bedziesz duzo jeździł , benzyna jest za droga w utrzymaniu.

Opublikowano

poprostu dizle kupuje sie wtedy kiedy wiesz ,ze bedziesz duzo jeździł , benzyna jest za droga w utrzymaniu.

Przyznaje Tobie rację :good::notworthy:[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 21:41_________________________________________________Sam wcześniej miałem benzynę (opel vectra) [br]Dopisany: 13 Luty 2009, 21:43_________________________________________________Zawsze A4 mi się podobało nawet starsze modele , a jeszcze w kombi ....

Opublikowano

zaczyna się woja z wiatrakami :decayed: diesel vel benzin

######

motor gdzieś Ty zimował :shocked:

Opublikowano

Nooo, Motorowy, też tak dumałem, gdzie Ty teraz śrubki w podsufitce przykręcasz :D

Opublikowano

ja tam widzialem zdjęcia że motor ma prawdziwy motor :wink4:

Witek na wiosne moze da sie motor namowic na spota 2 kołowego :gwizdanie:

Opublikowano

zaczyna się woja z wiatrakami :decayed: diesel vel benzin

absolutnie nie ,wszysstko w pokojowych zamiarach :)

Opublikowano

naturlish, ja ja wolgsvagen , guten appetiten , ish haben gruben baben .... ja bitem kobitem . :hi::polew:[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 22:54_________________________________________________sory Kolego Moskal :good:

Opublikowano

jak ja przejąłem 1.5 roku temu to miała 146.000 , teraz 189.000

Wyjątkowa furmanka przez 8, może 10 lat trzymana w garażu jako eksponat, wyprowadzana tylko na co sobotni wosk :shocked:
Opublikowano

Panowie, ja to was nie rozumiem. Zachowujecie się tak, jakbyście nigdy nie widzieli mojej Perełki, która ma przejechane 170.000km i ze cztery razy (jak nie lepiej) wymieniany rozrząd.. A poza tym to mam najlepszy zestaw pod maską - 1.8 + LPG, którym to bije na głowy wszystkie wypieszczone zabawki. Osiągi, jakie potrafię wydobyć z mojej Niuni to dla większości prawdziwy egzotyk.

Który odważny spróbuje mi się przeciwstawić?? :cool1:

Oto prawdziwy, w stu procentach seryjny rarytas, czternastoletni klasyk, który bije na twarz wszystkie odpier*olone tanim kiczem zabawki:

85399107824317ca.jpg

Macie również okazję chociaż w małym procencie przekonać się jak czuje się za sterami szczęśliwy user. Kierownica pokryta najlepszej jakości plastikiem i te szyby na korbę to dowód na najlepiej prowadzoną przez Audi politykę w latach '90:

90d8d3eccc38e219.jpg

Niestety niewielu będzie miało okazję dosiadać to cudo. Liczę na to, że szczęśliwym posiadaczem stanie się dziadek z Lublina, z którym jestem umówiony jutro na spotkanie...

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:polew: gaz mnie dobił ...

Tomek ja to wymiękam ... ale życzę wszystkiego naj z dziadkiem ...a furka pięknie prezentuje się na zdjęciach :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.