Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ragga, gratuluje. Widze, ze też udało Ci sie szybko sprzedac auto. :) Twoja Viagra też była bardzo zadbana. :good:

No .. kurna dzień wcześniej zastanawiałem się czy się nie wycofać .. no nic poszło, doła zaliczyłem jak nic :(

Tym bardziej , że bede widział ją na spotach raz na jakiś czas .

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No panowie.. gratuluje udanych transakcji :good:

Opublikowano

Ja wiem czy udanych. Czym oni teraz przyjadą na spota?

Opublikowano

Ja wiem czy udanych. Czym oni teraz przyjadą na spota?

Pierdlniesz ze śmiechu :polew: :polew: :decayed:

Opublikowano

Ja wiem czy udanych. Czym oni teraz przyjadą na spota?

Pierdlniesz ze śmiechu :polew: :polew: :decayed:

Tramwajem nie wjedziesz do Arkadii... :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 13:13_________________________________________________a może...

g-force-banner1.jpg

Opublikowano

Ja wiem czy udanych. Czym oni teraz przyjadą na spota?

Pierdlniesz ze śmiechu :polew: :polew: :decayed:

Tramwajem nie wjedziesz do Arkadii... :polew: :polew:

Lepiej :naughty:

Opublikowano

Ja wiem czy udanych. Czym oni teraz przyjadą na spota?

Łezka w oku jest, ale w sumie jestem zadowolony, bo w tym tygodniu odbieram Cytroneta. :decayed:

Opublikowano

Ja wiem czy udanych. Czym oni teraz przyjadą na spota?

Łezka w oku jest, ale w sumie jestem zadowolony, bo w tym tygodniu odbieram Cytroneta. :decayed:

www.cytryna-klub.pl ;)

Opublikowano

W Wawie :decayed: Nowy właściciel bedzie uczęszczał na spoty :wink4:

Auto trafiło w ręce siostry klubowego kolegi Chudineze .

Mmm..., czyżby zapowiadało się, że będziemy mieli nową spotowiczkę :hahaha::naughty:

A pytałeś go , czy jego siostra jest zarejestrowana na forum :przebiegly::tongue4:

Opublikowano
RS6 wymiata

a zwróccie uwagę jak jest cichutko w audi, w mercedesie i bmw jest głośniej :cool1:

Opublikowano

Mmm..., czyżby zapowiadało się, że będziemy mieli nową spotowiczkę :hahaha::naughty:

A pytałeś go , czy jego siostra jest zarejestrowana na forum :przebiegly::tongue4:

Właścicielka nie jest zarejestrowana ..ale właściciel tak :decayed:

Opublikowano

Ragga - a więc Twoja w tym głowa, żeby się zarejestrowała :gwizdanie:

Wierzymy w Ciebie :naughty:

Opublikowano

no ładnie, 2 fury przez weekend :cool1:

Opublikowano

brzydko panowie postąpiliście sprzedając swoje auta. Raguś w co celujesz ??[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 15:39_________________________________________________

no ładnie, 2 fury przez weekend :cool1:

tragedia

Opublikowano

Ja wiem czy udanych. Czym oni teraz przyjadą na spota?

Łezka w oku jest, ale w sumie jestem zadowolony, bo w tym tygodniu odbieram Cytroneta. :decayed:

www.cytryna-klub.pl ;)

Ja wolę www.a4-klub.pl :yes2:

Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do Arkadii Cytronetem. :wstydliwy:

Opublikowano

jak zaparkujesz pietro wyżej

Opublikowano

Byłem na targach, i się trochę działo :naughty: :naughty: :naughty::kox:

a3302a2575a51290m.jpg

Opublikowano

brzydko panowie postąpiliście sprzedając swoje auta. Raguś w co celujesz ??

Na razie jakieś małe gówno do jazdy do pracy, na piwo i stawianie pod blokiem bez stresu...za parę miechów jak się uda B6 w PB :)

[br]Dopisany: Luty 15, 2009, 04:01:19 _________________________________________________

Byłem na targach, i się trochę działo :naughty: :naughty: :naughty::kox:

a3302a2575a51290m.jpg

:kox: :kox:

Opublikowano

Byłem na targach, i się trochę działo :naughty: :naughty: :naughty::kox:

a3302a2575a51290m.jpg

kiepskie :tongue4:

ale było fajnie, dzięks Adrian za towarzystwo :wink4:

Opublikowano

Krzyniek, wrzucisz jakieś fotki na jakiś serwer? może być rapidshare. Też dzięki z atowarzystwo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.