Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przyznajcie się, klniecie w pracy? :przebiegly

Nigdy kurfa nie przeklinam w pracy :naughty:

Opublikowano

może jakaś młoda szesnastka co to je często wklejasz na forum ?? :decayed:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 15:30_________________________________________________

Przyznajcie się, klniecie w pracy? :przebiegly

Nigdy kurfa nie przeklinam w pracy :naughty:

w moim zawodzie/miejscu pracy klnięcie jest tak powszednie jak sikanie po wypiciu 5 piw

Opublikowano

może jakaś młoda szesnastka co to je często wklejasz na forum ?? :decayed:

no wzial sie i dopier**lil :kwasny:

No pokaz mi przyklady :naughty:

Opublikowano

no wzial sie i dopier**lil :kwasny:

No pokaz mi przyklady :naughty

ale spoko nie stresuj się :naughty: ja tez lubię dobre dupeczki z jędrnym cycem :decayed: i też czasem wkleję jakieś suczydła na forum :tongue4: tylko wiesz te co ja wklejam to mają już porządnego, ładnie ostrzyżonego bobra zamiast dupki niemowlęcia :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

No pokaz mi przyklady :naughty:

podobno ma gdzieś w archiwum

Opublikowano

bo mnie się tu nie wiem co wmawia. :kox: Mnie nigdy nie kręciły 16stki nawet jak miałem 16 lat :) Wtedy spotykałem się z 19-20latkami.

Opublikowano

Wtedy spotykałem się z 19-20latkami.

Na pewno ładne były :decayed:

Opublikowano

bo mnie się tu nie wiem co wmawia. :kox: Mnie nigdy nie kręciły 16stki nawet jak miałem 16 lat :) Wtedy spotykałem się z 19-20latkami.

czy aby napewno ???? :naughty: :naughty:

Opublikowano

czy aby napewno ???? :naughty

no jak mówi to na pewno - gęba nie cholewa :kox:

Opublikowano

Zagadka Joemonstera ?

Ile ona ma lat?

ileonamalat1.jpg

Dla mnie niesmaczne.. ale ja nie jestem wyznacznikiem gustów wszystkich ludzi..

podp:

http://www.joemonster.org/art/10615/Ile_ona_ma_lat

Opublikowano

ja sie tu nie musze przed nikim spowiadac. Co bylo to moje :evil:[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 16:47_________________________________________________

Zagadka Joemonstera ?

Ile ona ma lat?

No i ja niby wklejam? :cool1:

Opublikowano

ja sie tu nie musze przed nikim spowiadac.

nikt tego od ciebie nie oczekuje....wręcz aplejumy żebyś zatrzymał to dla siebie :naughty:

Opublikowano

no paczpan jaki głos ludu :notworthy:

A może inni chcą posłuchać :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no paczpan jaki głos ludu :notworthy:

A może inni chcą posłuchać :polew: :polew: :polew:

Dawaj! :decayed:

Opublikowano

A może inni chcą posłuchać :polew: :polew: :polew:

Dawaj! :decayed:

ja tez bardzo chetnie przyłącze sie do tego audytorium :kox:

Opublikowano

SŁUCHAJCIE WARSZAWIAKI..może ktoś wie gdzie w wawie można przetoczyć tarcze hamulcowe ?

I jeszcze jedno pytanie czy można przetaczać tarcze dziurkowane / nawiercane ?

Opublikowano

Czy ktoś wie, jakie jest ograniczenie na Jagiellońskiej od Modlińskiej w stronę ronda Starzyńskiego :co:

Bo mi fotkę cyknęli, jak miałem gdzieś tak "paczkę" na liczniku :confused4: Do dentysty się spieszyłem :witch::slina:

Chodzi mi głównie o punkty, bo mam już 10 za przejazd na późnym żółtym :no: ;(

Od kiedy to gówno jest naliczane - od dnia popełnienia czy ukarania mandatem :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.