Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Motor te ledy do rej co nam kupowałeś na prawdę długo wytrzymały :naughty: jedna mi jeszcze nawet świeci :decayed:

co do przebiegu to u mnie jest niecofany :)

...to niedługo powinny 3 lata poświecić..

w porównaniu do tego co chłopcy na forum pisali to i tak długo :wink4:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No moi kochani ma ktoś jakieś części na zbyciu np. dwie chlodnice przedni zderzak od B5, nadkole?? Bo wczoraj lekko rozpier***ilem swoją niunie ;( ;( ;( Specu jeszcze raz dzięki za holowanie!!![br]Dopisany: 15 Luty 2009, 09:25_________________________________________________moze jeszcze niedrogie lampy i kierunki...

Opublikowano

a miałes podobno sprzedać

Opublikowano

ale wczoraj rozbiłem ;( i prawdopodobnie nie będę sprzedawał...[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 10:03_________________________________________________tylko spróbuję naprawic...

Opublikowano

A co żeś zrobił?

Opublikowano

Przyjedz do mnie to zobaczysz... Specu mnie wczoraj holowal to widzial... Dobrze ze niedaleko mmieszka...

Opublikowano

A co żeś zrobił?

Laski pod remizą pogryzły mu błotnik zew zlości i nasikały do chłodnicy :D:decayed:

Opublikowano

A co żeś zrobił?

Laski pod remizą pogryzły mu błotnik zew zlości i nasikały do chłodnicy :D:decayed:

Ragga, Ty to zawsze sobie jaja robisz z poważnych rzeczy :tongue4:

Opublikowano

Khem khem :cool1:

<----

Opublikowano

Bo wczoraj lekko rozpier***ilem swoją niunie ;( ;( ;(

Przykra sprawa, tym bardziej, że chciałeś sprzedać - mam nadzieję, że nie uszkodziłeś auta dzięki swojej "dziwnej" jeździe jaką miałem kiedyś okazję zaobserwować, a nie wskazywała ona na rozsądek :wink4:

Opublikowano

Ragga, Ty to zawsze sobie jaja robisz z poważnych rzeczy :tongue4:

Nie.. Tylko z Pedra :polew::decayed:

Opublikowano

tomaszust sprzedałes strucla :mysli:

:decayed:

Opublikowano

T-żółw, tak, ale nie mów tak o mojej Niuni. :decayed: Łezka mi się w oku zakręciła jak Niunia odjeżdzała ode mnie. ;( Myślę, że nowy właściciel będzie zadowolony..

Opublikowano

tomaszust sprzedałes strucla :mysli:

:decayed:

O Żółwiczku gdzieś Ty się podziewał ? :tongue4:

Opublikowano

gdzie :mysli: ..spałem..zima przecież :wink4: robie użytek z :quattro:

tomaszust na ADR nie dam złego słowa powiedzieć

sam miałem i przez 3 lata tylko altenator i dwa elementy w zawieszeniu robiłem, wiec auto było bardzo spoko a jak sprzedałem miało 296 tys km :)

Opublikowano

Łezka mi się w oku zakręciła jak Niunia odjeżdzała ode mnie. ;(

No mnie też :(

..autko zostało w Klubie .

Opublikowano

ragga też pchnąłeś padlinę

do Wawy, czy w Polskie pojszła :mysli:

Opublikowano

Cholerka, moje auto w pewnym sensie też zostało w klubie, bo zapomniałem zdjąć naklejkę klubową. :embarrassed:

Możliwe, że będziemy miec nowego klubowicza z Płocka. :)

Opublikowano

ragga też pchnąłeś padlinę

do Wawy, czy w Polskie pojszła :mysli:

W Wawie :decayed: Nowy właściciel bedzie uczęszczał na spoty :wink4:

Auto trafiło w ręce siostry klubowego kolegi Chudineze .

Opublikowano

Ragga, gratuluje. Widze, ze też udało Ci sie szybko sprzedac auto. :) Twoja Viagra też była bardzo zadbana. :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.