Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Czy ktoś wie, jakie jest ograniczenie na Jagiellońskiej od Modlińskiej w stronę ronda Starzyńskiego :co:

Na Modlińskiej jest 60 km/h :blink::shocked:

Więc na Jagiellońskiej jest 50 albo 60 km/h :wallbash:

Mnie cyknęli kiedyś na Modlińskiej. Straż Miejska. W tym cholernym białym dostawczaku z fotoradarem. Nawet z samochodu nie muszą wysiadać .... :angry:

Czekam czy mandat przyjdzie przy okazji rozliczenia rocznego :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez bialy busik strzelil na wislostradzie i od wrzesnia '08 cisza... [na szczescie].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tort :mysli:...zeżarłem :tongue4::decayed:

wszystko ch..najbardziej zaskoczył mnie dzisaj D.L. od Kluskego, czyli gość od którego kupiłem A4 w DE - zadzwonił z życzeniami...pszech :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zaskoczył mnie dzisaj D.L. od Kluskego, czyli gość od którego kupiłem A4 w DE - zadzwonił z życzeniami...pszech :kox:

:shocked::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy to gówno jest naliczane - od dnia popełnienia czy ukarania mandatem :?:

Od wykroczenia. Nawet jeżeli mandat dojdzie później.

http://www.abc.com.pl/serwis/du/1997/0602.htm - rozporządzenie o prowadzeniu ewidencji pkt

http://www.wspol.edu.pl/pci/base/pci_odpview.php?id=151 - przykład i wyjaśnienie sytuacji naliczania pkt

http://www.abc.com.pl/serwis/du/1997/0602.htm - prawo o ruchu drogowym.. art 130 dotyczy pkt karnych

Też pi pstryknęli i miałem grubo ponad dozwoloną prędkość, od roku nic nie przyszło :)

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tort :mysli:...zeżarłem :tongue4::decayed:

wszystko ch..najbardziej zaskoczył mnie dzisaj D.L. od Kluskego, czyli gość od którego kupiłem A4 w DE - zadzwonił z życzeniami...pszech :kox:

o ja pitole - dobrze że w sobote nie dzwonił :decayed:

niemcy bracie - tam się dba o Klienta :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja pitole - dobrze że w sobote nie dzwonił :decayed:

zeiszczałbym się z niepokoju wówczas :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 23:10_________________________________________________

Czy ktoś wie, jakie jest ograniczenie na Jagiellońskiej od Modlińskiej w stronę ronda Starzyńskiego :co:

Bo mi fotkę cyknęli, jak miałem gdzieś tak "paczkę" na liczniku :confused4: Do dentysty się spieszyłem :witch::slina:

Chodzi mi głównie o punkty, bo mam już 10 za przejazd na późnym żółtym :no: ;(

Od kiedy to gówno jest naliczane - od dnia popełnienia czy ukarania mandatem :?:

Przyjdzie pismo żeby stawić się na komendzie. Jeśli w ciągu miesiąca nie stawisz się sprawa idzie do grodzkiego.
Tam piszesz wniosek o samo ukranie (coś jak czynny żal w skarbowym) i dostajesz wyrok zaocznie.
W takim przypadku w 99% nie dostajesz punktów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczor,czy jutro moglby ktos z was panowie podpiac mi mojego parcha pod kompa?bede bardzo wdzieczny pozdrawiam i do zobaczenia na spocie!

Jak to jest z tymi czasami.. jeszcze w zeszłym roku, a pamiętam, że to była jakby wczoraj... :gwizdanie:

Kiedy zaglądało się na sopciki warszawskie z chęcią przyjechania na spot zaczynało się tak:

"Dzień dobry :notworthy:

czy mógłbym przyjechać na spot z litrową krówką ? :cool1: "

_________________________________________________

A teraz: "wpadłbym na spot, ale mógłby ktoś wziąc Vag-a.. :mysli: To dajcie znac bo nie wiem czy się opłaca.. :disgust:" KRYZYS :kox:


http://www.joemonster.org/filmy/13834/Dramatyczny_pies_i_ciasteczka

Leżałem i kwiczałem na tym filmiku :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Achhh ta dzisiejsza młodzież , bez wyciągniętej korzyści nigdy na spota nie przyjadą :confused4:

Dobry ogry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panowie :hi:

mozna dzisiaj zajrzeć na spocik?

planuje juz od dawna sie wybrać, ale przed sesją miałem urwanie głowy[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 08:08_________________________________________________a czy ktos chodzi do WSiZ na rejtana? ostatnio widzialem a4 pod uczelnia z logo forum :kox:??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SŁUCHAJCIE WARSZAWIAKI..może ktoś wie gdzie w wawie można przetoczyć tarcze hamulcowe ?

I jeszcze jedno pytanie czy można przetaczać tarcze dziurkowane / nawiercane ?

Na Krakowskiej w Raszynie przetaczają na samochodzie, ale z nawiercanymi raczej można zapomnieć.[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 08:40_________________________________________________Piastów wiadukt bez kłatra nie do zdobycia :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...