Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To my z Poziowcem odwiedziliśmy kilka miejsc ślizgawkowych, a spod M1 ktoś sprzedał info ,że odśnieżone :confused4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Byliscie moze kolo SGGW? Jak bylo?

Opublikowano

Ja wczoraj miałem taką ochotę polatac po śniegu ;( I nie pojechałem.. :confused4:

Już miałem do moskala i kokosa dzwonić :decayed:

Opublikowano

Ja wczoraj miałem taką ochotę polatac po śniegu ;( I nie pojechałem.. :confused4:

Już miałem do moskala i kokosa dzwonić :decayed:

a mogłes , akurat miałem wolne auto :good:

Opublikowano

może dzisiaj.. :wink4:

Opublikowano

obżeracie się pąkalami :naughty:

Opublikowano

może dzisiaj.. :wink4:

dziś nie mam adeera, poza tym pracuje do 19:30 w Piasecznie. , a gdzie chciałbys jechać ???

obżeracie się pąkalami :naughty:

sztery już wciongłem

Opublikowano

może dzisiaj.. :wink4:

dziś nie mam adeera, poza tym pracuje do 19:30 w Piasecznie. , a gdzie chciałbys jechać ???

Nie wiem.. Bronki ? najbliżej nas..

obżeracie się pąkalami :naughty:

narazie kawę zagryzam krówkami :naughty:

Opublikowano

narazie kawę zagryzam krówkami :naughty:

to taka przystawka do pączków ?????

Opublikowano

Dużo przekleństw, czytacie na własną odpowiedzialność :decayed::evil:

Rudy kocur z trudem przebijający się przez zaspy, z wysiłkiem odrywając swoją zmrożoną męskość od lodu krzyczy na całe gardło:

- No i kurfa gdzie?! Pytam was - gdzie jest ta pier**lona wiosna do k**wy nędzy? Co za pojebany kraj?! Gdzie dziewczyny, przebiśniegi, świergolenie skowronków?! Choćby ćwierkanie wróbli, choćby krakanie wron - gdzie to kurfa wszystko jest?! A odwilż kiedy wreszcie przyjdzie? Śnieg z nieba nawala jakby ich tam w górze pojebało... Niby ponoć wiosna już jest, kurfa - łgarstwo i oszustwo na każdym kroku, kurfa ...

A ludzie słysząc kocie krzyki uśmiechają się do siebie i mówią łagodnie:

- Słyszysz jak się drze? Wiosna idzie... Kotów nie oszukasz..

Opublikowano

narazie kawę zagryzam krówkami :naughty:

to taka przystawka do pączków ?????

:naughty:

1) Krówki - MAM

2) Pączki - MAM

3) Kawa - Jest

:polew: :polew: Nie wiem czemu nagle przyszły mi do głowy cycki :boobs:

Opublikowano

Byliscie moze kolo SGGW? Jak bylo?

Tam chyba nie trafiliśmy, ale trzy inne miejsca zaliczone
:polew:[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 09:50_________________________________________________Rośnie nam nowy KUBIKA :naughty::decayed:
Opublikowano

:polew: :polew: Nie wiem czemu nagle przyszły mi do głowy cycki :boobs:

Poprostu jestes zdrowy facet, kazdy zdrowy facet raz na 1/2 godziny pomysli o cyckach :decayed:

Opublikowano

Adaś mistrz :notworthy: widać że oska zamiata :gwizdanie:

Opublikowano

Ej karwa , dopiero teraz zauważyłem ze nie mam kropka !!!!! CUBER oddawaj !!!!!

Opublikowano
Cytat: Flyer Dzisiaj o 07:57

Byliscie moze kolo SGGW? Jak bylo?

Tam chyba nie trafiliśmy, ale trzy inne miejsca zaliczone

Dopisany: 19 Luty 2009, 09:50Rośnie nam nowy KUBIKA naughty decayed

też bym tak chciał :decayed:

Opublikowano

Hmm, Panowie, Wy to się tylko gnieździcie na tych parkingach, a przecież można ładnie poszaleć na prostej drodze. :naughty: I wcale nie trzeba mieć Q. :cwaniak1:

Krzyniek, Ty się nie odzywaj, bo ja i tak wiem, że Ty lepszy od Czaka Norisa jesteś... :D

Opublikowano

Hmm, Panowie, Wy to się tylko gnieździcie na tych parkingach, a przecież można ładnie poszaleć na prostej drodze. :naughty: I wcale nie trzeba mieć Q. :cwaniak1:

Racja :good:

ja tam daje lublinem , napęd RWD , lekka dupka. wczoraj na zapleczu źle obliczyłem i "puknąłem" w magazyn :gwizdanie:

Opublikowano

wczoraj na zapleczu źle obliczyłem i "puknąłem" w magazyn :gwizdanie:

Waryjot. :D

Opublikowano

wczoraj na zapleczu źle obliczyłem i "puknąłem" w magazyn :gwizdanie:

Waryjot. :D

delikatnie , prawie nie widać , do obliczeń przyjąłem temp otoczenia -3 st. a faktycznie było -4,5 st. i stąd wynikł błąd 10cm :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.