Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oni zmienili stronę www.transportbycamel.pl

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pocztex spakuj po 2 szt zapłacisz gdziez po 80 zł razem ze 160

Pocztex ma pojebane stawki, od 20 do 50 kg jest jedna opłata = 100PLN

Ostatnio spakowałem opony do wysłania właśnie po dwie. Każda paczka ważyła 21kg.

Koleś chciał mnie policzyć oczywiście 200PLN za całość. Ale zdradził się tymi stawkami więc ja niewiele myśląc skleiłem dwie paczki razem i wysłałem jako jedną 42kg. Oczywiście za stówkę :decayed:

A to że miał później problem z zapakowaniem tego do auta to już nie moja sprawa. Jak mają takie gówniane podejście do klienta to niech się męczą.

Opublikowano

strasznu śmisznu uncle Poz

UPS wyceniło na stronie dwie paczki po 40kg, 63x63x42cm z zadeklarowana wartoscia (500 na paczke) na 144.08 PLN.

Tylko nie wiem czy wartości dobre podałem...

[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 13:38_________________________________________________a wogole widze na kalkulatorze dhl i ups, ze bardziej sie oplaca wyslac 4 mniejsze paczki niz dwie duze

Opublikowano

a wogole widze na kalkulatorze dhl i ups, ze bardziej sie oplaca wyslac 4 mniejsze paczki niz dwie duze

szoking :shocked::decayed:

Opublikowano

Cześć,

Podpowiecie gdzie dobry szklarz w wwie i oklicach?

Po ostatnich perypetiach kradzieżowych przydałoby się przyciemnianą szybkę z tyłu włożyć a w ASO ni.. ani w Poznaniu, ani w Reichu... okres oczekiwania 4 tyg minimum :|

Poprzedni właściciel tył powyklejał.. może zwykłą wstawić i też wykleić ? Zabawę sponsoruje PZU, ale mi na czasie zależy!

PP

Opublikowano

Nie ciesz się tak. :no: Na trasie wciąż trwają roboty wykończeniowe i są ograniczenia prędkości. Są miejsca bez ostatniej, ścieralnej warstwy asfaltu. :thumbdown: ESkę formalnie skończą gdzieś około maja, czerwca :blink:

Opublikowano

Mimo wszystko :kox:

Szczególnie porównując do odcinka Wyszków - dalej_na_wschód ;(

Opublikowano
  • Autor

zawsze jak się jeździło po trasie Wyszków - Marki człowiek był nastawiony na walkę. Pełna koncentracja redukcje, wyprzedzanie, wkurw na kierowników z literką B na początku numeru rej. :decayed: a teraz kibel straszny, wrzucasz 5 lub 6 i mkniesz nuda nuda nuda a dodatkowo srebrna vectra WR **** może Cię podsumować :thumbdown:

Opublikowano

AndyN jak tam wszystko ?? Nie masz czasem zbędnego BT na sprzedaż ? :polew:

Opublikowano

A nie mowilem... :decayed:

Opublikowano

AndyN jak tam wszystko ?? Nie masz czasem zbędnego BT na sprzedaż ? :polew:

Aż jak te ploteczki się szybko rozchodzą :przebiegly: Propagacja niusów lepsza niż wśród licealistekz Pcimia :decayed::wink4:

Ja nie mam sobie nic do zarzucenia, takich fachofców z forum spotkałem gdy zastanawiałem się nad tematem BT :gwizdanie:

Spoko, wytarga się to i owo z paździerza, dotrze się do nagiej prawdy :polew:

Pozdro :good:

Opublikowano

AndyN jak tam wszystko ?? Nie masz czasem zbędnego BT na sprzedaż ? :polew:

Aż jak te ploteczki się szybko rozchodzą :przebiegly: Propagacja niusów lepsza niż wśród licealistekz Pcimia :decayed::wink4:

Ja nie mam sobie nic do zarzucenia, takich fachofców z forum spotkałem gdy zastanawiałem się nad tematem BT :gwizdanie:

Spoko, wytarga się to i owo z paździerza, dotrze się do nagiej prawdy :polew:

Pozdro :good:

Andy...oficjalnie trafiasz do mojego podpisu....przyznaję Ci tytuł "Mega Rezacza 2008 roku" :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Andy...oficjalnie trafiasz do mojego podpisu....przyznaję Ci tytuł "Mega Rezacza 2008 roku" :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:laghing2: :sesese::notworthy:

Spoko, do "listy płac" tego sukcesu dopisz jedynie doradców, którzy przyczynili się do tego sukcesu :wink4: Parafrazując powiedzenie: "sukces nigdy nie jest sierotą" :nabijasie:

Opublikowano

Tych doradców, których męczyłeś rok czasu ? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

napiszecie o co chodzi z BT u AndyN?? :naughty:

Opublikowano

napiszecie o co chodzi z BT u AndyN?? :naughty:

No jak to co ? Chciał chłopak zainstalować sobie moduł BT, męczył wszystkich przez rok czemu mu się nie udaje, co tu zrobic itp. itd. a okazało się, że ma już w aucie BT :polew: :polew: :polew: :polew:

Miszcz roku jak dla mnie. Niewyjęty.

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Ja nie mam sobie nic do zarzucenia, takich fachofców z forum spotkałem gdy zastanawiałem się nad tematem BT :gwizdanie:

Spoko, wytarga się to i owo z paździerza, dotrze się do nagiej prawdy

Aż foto story rormalnie zrobie. Mod roku :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.