Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zaczaj się i rób fotki z ukrycia :kox:

Zaczaić to by się przydało do niej na kaffe ..albo kolacjo-śniadanie a nie SPY foto robić :naughty::kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to idź się przywitaj..powiedz że jesteś tu nowy i chciałbyś :kox::naughty:

Opublikowano

zaczaj się i rób fotki z ukrycia :kox:

Zaczaić to by się przydało do niej na kaffe ..albo kolacjo-śniadanie a nie SPY foto robić :naughty::kox:

na kawe to se mozesz isc a fotki dla kolegow z forum chytrusie

Opublikowano

to idź się przywitaj..powiedz że jesteś tu nowy i chciałbyś ... :kox::naughty:

Zaspokoić sąsiedzkie pragnienia poznania się...bliżej :polew::decayed::kox:

na kawe to se mozesz isc a fotki dla kolegow z forum chytrusie

Ta...a wyczyścisz później Tomkowi SZ. monitor ? :naughty::polew:

Opublikowano

To ja przyjdę pod pretekstem że szukam Ciebie, a nie chcący zajdę do twojej sąsiadki :naughty: A że nowy jesteś w okolicy to wiesz, człowiek może się pomylić.

Opublikowano

To ja przyjdę pod pretekstem że szukam Ciebie, a nie chcący zajdę do twojej sąsiadki :naughty: A że nowy jesteś w okolicy to wiesz, człowiek może się pomylić.

Tylko naśliń wcześniej sygnet :tongue4:

Opublikowano

Niezły scenariusz ... to ja przyjdę z kamerą i kręcimy :banan1::banan3::sexinbed:

Opublikowano

bry :)

Opublikowano

bry :hi:

Adamoooooo a gdzie ty ?? na ryby jedziesz że tak wcześnie wstałeś ?? :polew:

Opublikowano

koledzy a może odwiedziłbym was w ten wtorek? przymiecie cudzoziemca??? :gwizdanie:

Opublikowano

bierz krowe , kierowce i wpadaj :good:

Opublikowano

Helloł czy vagiem można zrobić adaptację przepustnicy?

Opublikowano

Kurfa...ale mam sąsiadkę kose :kox: :kox: :kox: :kox:

NO taką sąsiadkę mam że mózg w poprzek staje :naughty::kox:

Sebek..zaglądaj częściej pod 10 C :tongue4:

zamroź coś na balkonie (jak nie masz lodoofki) to wpadne na parapecik :decayed:

Opublikowano

Helloł czy vagiem można zrobić adaptację przepustnicy?

Jak najbardziej

Opublikowano

koledzy a może odwiedziłbym was w ten wtorek? przymiecie cudzoziemca??? :gwizdanie:

Kolejny TOS :wink4::good:

Opublikowano

bierz krowe , kierowce i wpadaj :good:

Cudzoziemiec to dwie krowy... :polew:

Poza tym zastanów się dorze, żeby potem nie było "Ratujcie mnie, Warszawiaki mnie biją. Ratujcie mnie ..."

:polew:

Opublikowano

jeszcze prosiaka przywiozę to może nie bedzie tak zle!! :polew:

Opublikowano

jeszcze prosiaka przywiozę to może nie bedzie tak zle!! :polew:

bry :hi: Tomeczku

jednego???????? ostatnio pamietam ze na spocie bylo cos ok.30 furakow

Opublikowano

koledzy a może odwiedziłbym was w ten wtorek? przymiecie cudzoziemca??? :gwizdanie:

Kolejny TOS :wink4::good:

ale TOSik jest tylko jeden :decayed: niepowtarzalny rezacz spotowy :kox:[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 11:17_________________________________________________

jeszcze prosiaka przywiozę to może nie bedzie tak zle!! :polew:

widzę że kolega kumaty więc i o zakąsce pamięta :gwizdanie: jak najbardziej zapraszamy :kox:
Opublikowano

podjadę może wrócę w jednyk kawałku :) tylko u mnie skromnością bije

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.