Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

oni zmienili stronę www.transportbycamel.pl

Tak, tak. ale trzeba mieć specjalne hasło użytkownika czyli: "TOE" http://img.skitch.com/20080321-twr1762g1k78c85pykjkf5g6gn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pocztex spakuj po 2 szt zapłacisz gdziez po 80 zł razem ze 160

Pocztex ma pojebane stawki, od 20 do 50 kg jest jedna opłata = 100PLN

Ostatnio spakowałem opony do wysłania właśnie po dwie. Każda paczka ważyła 21kg.

Koleś chciał mnie policzyć oczywiście 200PLN za całość. Ale zdradził się tymi stawkami więc ja niewiele myśląc skleiłem dwie paczki razem i wysłałem jako jedną 42kg. Oczywiście za stówkę :decayed:

A to że miał później problem z zapakowaniem tego do auta to już nie moja sprawa. Jak mają takie gówniane podejście do klienta to niech się męczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznu śmisznu uncle Poz

UPS wyceniło na stronie dwie paczki po 40kg, 63x63x42cm z zadeklarowana wartoscia (500 na paczke) na 144.08 PLN.

Tylko nie wiem czy wartości dobre podałem...

[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 13:38_________________________________________________a wogole widze na kalkulatorze dhl i ups, ze bardziej sie oplaca wyslac 4 mniejsze paczki niz dwie duze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wogole widze na kalkulatorze dhl i ups, ze bardziej sie oplaca wyslac 4 mniejsze paczki niz dwie duze

szoking :shocked::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Podpowiecie gdzie dobry szklarz w wwie i oklicach?

Po ostatnich perypetiach kradzieżowych przydałoby się przyciemnianą szybkę z tyłu włożyć a w ASO ni.. ani w Poznaniu, ani w Reichu... okres oczekiwania 4 tyg minimum :|

Poprzedni właściciel tył powyklejał.. może zwykłą wstawić i też wykleić ? Zabawę sponsoruje PZU, ale mi na czasie zależy!

PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ciesz się tak. :no: Na trasie wciąż trwają roboty wykończeniowe i są ograniczenia prędkości. Są miejsca bez ostatniej, ścieralnej warstwy asfaltu. :thumbdown: ESkę formalnie skończą gdzieś około maja, czerwca :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko :kox:

Szczególnie porównując do odcinka Wyszków - dalej_na_wschód ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze jak się jeździło po trasie Wyszków - Marki człowiek był nastawiony na walkę. Pełna koncentracja redukcje, wyprzedzanie, wkurw na kierowników z literką B na początku numeru rej. :decayed: a teraz kibel straszny, wrzucasz 5 lub 6 i mkniesz nuda nuda nuda a dodatkowo srebrna vectra WR **** może Cię podsumować :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AndyN jak tam wszystko ?? Nie masz czasem zbędnego BT na sprzedaż ? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AndyN jak tam wszystko ?? Nie masz czasem zbędnego BT na sprzedaż ? :polew:

Aż jak te ploteczki się szybko rozchodzą :przebiegly: Propagacja niusów lepsza niż wśród licealistekz Pcimia :decayed::wink4:

Ja nie mam sobie nic do zarzucenia, takich fachofców z forum spotkałem gdy zastanawiałem się nad tematem BT :gwizdanie:

Spoko, wytarga się to i owo z paździerza, dotrze się do nagiej prawdy :polew:

Pozdro :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AndyN jak tam wszystko ?? Nie masz czasem zbędnego BT na sprzedaż ? :polew:

Aż jak te ploteczki się szybko rozchodzą :przebiegly: Propagacja niusów lepsza niż wśród licealistekz Pcimia :decayed::wink4:

Ja nie mam sobie nic do zarzucenia, takich fachofców z forum spotkałem gdy zastanawiałem się nad tematem BT :gwizdanie:

Spoko, wytarga się to i owo z paździerza, dotrze się do nagiej prawdy :polew:

Pozdro :good:

Andy...oficjalnie trafiasz do mojego podpisu....przyznaję Ci tytuł "Mega Rezacza 2008 roku" :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy...oficjalnie trafiasz do mojego podpisu....przyznaję Ci tytuł "Mega Rezacza 2008 roku" :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:laghing2: :sesese::notworthy:

Spoko, do "listy płac" tego sukcesu dopisz jedynie doradców, którzy przyczynili się do tego sukcesu :wink4: Parafrazując powiedzenie: "sukces nigdy nie jest sierotą" :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych doradców, których męczyłeś rok czasu ? :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszecie o co chodzi z BT u AndyN?? :naughty:

No jak to co ? Chciał chłopak zainstalować sobie moduł BT, męczył wszystkich przez rok czemu mu się nie udaje, co tu zrobic itp. itd. a okazało się, że ma już w aucie BT :polew: :polew: :polew: :polew:

Miszcz roku jak dla mnie. Niewyjęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam sobie nic do zarzucenia, takich fachofców z forum spotkałem gdy zastanawiałem się nad tematem BT :gwizdanie:

Spoko, wytarga się to i owo z paździerza, dotrze się do nagiej prawdy

Aż foto story rormalnie zrobie. Mod roku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...