Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

... to se na spota pojechałem ...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

... to se na spota pojechałem ...

Ale o co kaman, orka tyrka??[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 21:55_________________________________________________Fly i co tam wyniknęło z tą turbawką, bo nie mogłem zostać do końca, a słabawo to brzmiało.

Oniak... brak mi słów :polew:

Opublikowano

Fly i co tam wyniknęło z tą turbawką, bo nie mogłem zostać do końca, a słabawo to brzmiało.

Juz Ci relacjonuje na giegie... generalnie - wyrzekam sie swojego auta :cwaniak1:

Aaaa.. bym zapomnial - mam piekna nowa kiere... dzieki boberek :good:

No i podziekowania dla lukasza za pomoc [jak zwykle] przy aucie... :hi:

Opublikowano

Boberek, dzięki! :notworthy:

Co ja bym bez Ciebie zrobił?

Nic :decayed:

"Zobaczyć Q na ekranie VagComa ... Bezcenne" :good:

Opublikowano

Opowiadać co się tam działo. :naughty:

Opublikowano

Flyer

Wszystkiego najlepszego :kwiatek:

I dużo :banan1: i kropków zielonych :polew:

Opublikowano

Opowiadać co się tam działo. :naughty:

Ominęły Cię kielony od Toma77 :naughty::kox::good:[br]Dopisany: Marzec 04, 2009, 12:06:49 _________________________________________________Flyer

Zdrowia, szczęścia i wszystkiego czego sobie życzysz :good::wink4:

Opublikowano

Michał 100 lat i wszystkiego naj.... :drunk::drinks:

P.s. dzięks za listwy jutro będę rezał.... Pzdr PIXI

Opublikowano

Flyer , Nosfer - wszystkiego najlepszego :kox:

Opublikowano

Sory Nosfer tobie też wszystkiego naj :rose:

Opublikowano

A dziekuje... byliscie szybsi niz mał łymyn :polew:

Opublikowano

Flyer

:kwiatek::rose::lol1:

Opublikowano

Chłopy najlepszego. :drunk:

Wczoraj Pani Policjantka wlepiła mi mandat za szybką jazdę - aż 91 km/h na idealnie równym i w miarę szerokim asfalcie - oczywiście to był teren zabudowany. :kwasny:

Trzeba zakładać antene. :decayed:

Opublikowano

Michał - najlepszego :drunk: ( i oby Przasnyska w tym dniu miała dla Ciebie wyłącznie pozytywne informacje )

Opublikowano

Witam . Poziek jak tam Carbonova sprawa sie rozwija.

Opublikowano

Fly i co tam wyniknęło z tą turbawką, bo nie mogłem zostać do końca, a słabawo to brzmiało.

Juz Ci relacjonuje na giegie... generalnie - wyrzekam sie swojego auta :cwaniak1:

Aaaa.. bym zapomnial - mam piekna nowa kiere... dzieki boberek :good:

No i podziekowania dla lukasza za pomoc [jak zwykle] przy aucie... :hi:

no problemo czego sie nie robi dla kolegów :) i dla pysznego TREKKERA w North Fisz-u :):polew: :polew:

z tym państwo pani przesadziła :)

Boberek, dzięki! :notworthy:

Co ja bym bez Ciebie zrobił?

Nic :decayed:

"Zobaczyć Q na ekranie VagComa ... Bezcenne" :good:

AndyN

obiecąłem to pomogłem :) ciesze se sie cieszysz mam nadzieje ze juz wiecej takiego błedu nie popełnisz ;)

z drugiej strony mam BT do swojego auta :) zeby nie twój bład to bym go nie miał ;):polew::kox:

teraz fajnie ze wszytsko działa :) WKOŃCU

Flyer

:kwiatek::rose::lol1:

100 LAT

i mniej problemów z A4

bo jak narazie masz sporego pecha

... to se na spota pojechałem ...

Ale o co kaman, orka tyrka??[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 21:55_________________________________________________Fly i co tam wyniknęło z tą turbawką, bo nie mogłem zostać do końca, a słabawo to brzmiało.

Oniak... brak mi słów :polew:

dzięki za dowiezienie Kokosa na spota razem ze stabilizatorami ;):kox: :kox: :kox: :kox:

kawał pręta :)

Opublikowano

Wczoraj Pani Policjantka wlepiła mi mandat za szybką jazdę - aż 91 km/h na idealnie równym i w miarę szerokim asfalcie - oczywiście to był teren zabudowany. :kwasny:

Trzeba zakładać antene. :decayed:

Było Pani zaoferować dobre ciapanko :sex::boobs:....zamiast mandatu :decayed:

Nosferski ...wszystkiego naj naj naj :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego Flyer, :drunk::kwiatek::banan2:

Opublikowano

Skromny torcik dla Flyera :gwizdanie:

coolcakes02.jpg

Drugi dla Nosfera :rolleyes:

coolcakes14.jpg

I jeszcze jeden, taki wspólny :decayed:

boobs.jpg

Wszystkiego dobrego Pany :drunk::hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.