Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

bo trzeba na spotach byc a nie strzelic focha bo daleko do reala :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Klaudyna już wie o wyjeździe :)

i co foch z przytupem pewnie na tydzien czasu :wink:

ciekawe jak tam ono zalatwi :eek:

Ja nie robiłem ani jednego zdjęcia fury Lukasa więc hamujta bajere

tu chodzi o zdjecia z aukcji te co podales :wink:

hehe ale ja tamtych fotek też nie robiłem :)

Dobra newermajnd :P

Żółw ma łamanie :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie strasz go bo nie pojedzie w piatek na szkolenie

no ale my tu gadu gadu a gdzie jest nasz głowny szkoleniowiec :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie master naszej ceremonii :question::question::question: LOOOOOKIEEEEERRRRR :exclaim: :exclaim: :exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie juz dzisiaj zaczyna szkolenie :rotfl: no ale bez niego to nie ruszymy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie juz dzisiaj zaczyna szkolenie :rotfl: no ale bez niego to nie ruszymy :wink:
No w morde ani na krok :exclaim:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korci mnie wyjazd z Witsem ale powrot za wczesnie :exclaim: pucowac sie kiedy, a raczej o ktorej kto wraca :question:

[ Dodano: 14-03-2007, 18:21 ]

lukas doszedles do siebie juz po wczorajszym bedzie trzeba jeszcze powtorzyc to jakos gdzie beda lepsze warunki
Powiem Ci Plati,że furka Twoja rwie az miło popatrzec. Wczoraj jak na 2-czce przycisnąłeś, to aż tył przysiadł :exclaim: rewela...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas doszedles do siebie juz po wczorajszym bedzie trzeba jeszcze powtorzyc to jakos gdzie beda lepsze warunki

Plati powtorka bedzie ale na dluzszym odcinku i jak skrzynie ogarne u szewczyka bo przekladka 1-2 to tragedia :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korci mnie wyjazd z Witsem ale powrot za wczesnie :exclaim: pucowac sie kiedy, a raczej o ktorej kto wraca :question:

No jeśli mi sie uda pojechać a to dalej uj wie to będe wracał jak ochłonę po szkoleniu czyli hmmm na pewno nie rano , hyhyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plati no ale cudow to nie bedzie zobacz swoj podpis i ty masz to zmierzone ja w nowosci mialem 220 kucy i 300 Nm a ile teraz zostalo :rolleyes: no i jeszcze waga auta takze baty dostaje :bicz: ale i tak jestem :cool: bo wlasnie takie auto chcialem z takim dzwiekiem a nie jakies tam kosiarki :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem z takim dzwiekiem a nie jakies tam kosiarki

jestem tego samego zdania, V6 rulezzz :cool:

no i do tego niby same koncowki wydechu ale dzwiek jak dla mnie w srodku ma zaje*** "prawie" taki jak u Norbiego :biggrin:

No to chlopaki dzwonil ktos do naszego szkoleniowca :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem z takim dzwiekiem a nie jakies tam kosiarki

jestem tego samego zdania, V6 rulezzz :cool:

no i do tego niby same koncowki wydechu ale dzwiek jak dla mnie w srodku ma zaje*** "prawie" taki jak u Norbiego :biggrin:

No to chlopaki dzwonil ktos do naszego szkoleniowca :question:

Dzwoniłem w środku dnia i był niedostępny.

Masz świętą racje Lukasiku, tam jest prawie dwiescie kucy , a u Ciebie cięższa fura i Qattro( pamietasz jak na spocie upalalismy jeden po drugim B6 1.8T i to nie jechało w porównaniu do B5 1.8T?) tu jest podobna sytucja, ale wygląd Twojej niuni, dzwięk robi powalajace wrazenie. Nie widziałem do tej pory ładniejszej, zrobionej bardziej ze smakiem B6. Moc na pewno trzyma fabryczna, przecież toż to new furka i tu nie masz co szukać dziury w całym. I jak to mi kiedyś powiedział Marek Staszewski " jak byś chciał się scigać to kupiłbyś wyscigową fure,a nie rodzinnego kondona 2.5TDI" i tu jest sytuacja analogiczna... Za taka kase mógłbyś kupić dwie S4, ale wybrałeś co innego i wybrałeś REWELACYJNIE! END :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u Ciebie cięższa fura i Qattro

no musze ja zwazyc bo jestem bardzo ciekaw ile to ma KG bo nie dosc co quattro to jeszcze gaz z butla 65L no i wyposazenie FULL wypas jak to kiedys ktos pisal kazdy kabelek wazy swoje.

Za taka kase mógłbyś kupić dwie S4, ale wybrałeś co innego i wybrałeś REWELACYJNIE! END

No Norbi dziekuje tym bardziej ze ty mi powiedziales na Broniszach jedno slowo BRAC :exclaim: :biggrin: i naprawe jak narazie nie zaluje tego kroku bo auto super wkoncu ten zwykly pazdzioch B5 zamienil sie w cos za czym ludzie sie ogladaja i robia sobie zdjecia :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Norbi dziekuje tym bardziej ze ty mi powiedziales na Broniszach jedno slowo BRAC i naprawe jak narazie nie zaluje tego kroku bo auto super wkoncu ten zwykly pazdzioch B5 zamienil sie w cos za czym ludzie sie ogladaja i robia sobie zdjecia
I o to chodzi stary i tego sie trzymaj :exclaim:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem do tej pory ładniejszej, zrobionej bardziej ze smakiem B6. Moc na pewno trzyma fabryczna, przecież toż to new furka i tu nie masz co szukać dziury w całym.

aż się wzruszyłem :wink:

pazdzioch B5 zamienil sie w cos za czym ludzie sie ogladaja i robia sobie zdjecia

za moim B5 tez sie ludziska ogladaja i ma 12 lat, jest warte 20 tys a nie ponad 60 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kunio o twoim furaku juz sie wypowiadalem i tutaj i tobie osobiscie takze nie bede sie powtarzal :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...