Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Bukowina%202009%20094.jpg

:good::decayed:

Czekałem na to zjęcie.. :polew:

Spadłem z taboretu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku sprawdzenia się tego radaru na drogach powiatu sochaczewskiego, ISKRY zostaną włączone na stałe w wyposażenie drogówki.

to już przestaje być śmieszne: piraci, wariaci, ludzie giną, piesi, rowerzyści i te ich "gadzety" łącznie z wideo rejestratorami, a gdzie KU...RWA MAĆ drogi, o tym jakoś cicho i to wszędzie w prasie, radiu, telewizji i tym głupim sejmie o tym na samym końcu, a jak już zrobią to i tak studzienki wystają i po 4 latach do remontu. Temat rzeka szkoda nerw i klawiatury :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nazywa się fachowo ten wyłącznik ze zdjęcia?? wylacznik.bmp

Zrywka. Montowana najczęściej w sprzętach pływających. Łodziach motorowych, skuterach, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych nowych radarów to lipa .. mieli takie na Litwie i robili manewry w stylu jedzie coś z przeciwka .. strzał i masz prze...ane. Był pogrom :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nazywa się fachowo ten wyłącznik ze zdjęcia??.....

......

Zrywka. Montowana najczęściej w sprzętach pływających. Łodziach motorowych, skuterach, itd.

obstawiałem właśnie takie zastosowanie :wink4: dzięki za potwierdzenie. Malik a nie wiesz gdzie coś takiego można nabyć ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nazywa się fachowo ten wyłącznik ze zdjęcia??.....

......

Zrywka. Montowana najczęściej w sprzętach pływających. Łodziach motorowych, skuterach, itd.

obstawiałem właśnie takie zastosowanie :wink4: dzięki za potwierdzenie. Malik a nie wiesz gdzie coś takiego można nabyć ?

w każdym sklepie ze skuterami wodnymi, sprzętem pływającym albo po prostu naszym kochanym allegro

np. :naughty:

http://allegro.pl/item588270916_zrywka_bezpieczenstwa_kluczyk_honda_johnson.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięks Adaho :good: tylko ona jest niekompletna ale już znalazłem kompletną :wink4: a szukałem wcześniej na alledrogo i nie było żadnej zrywki :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sensacja!!! :polew:

w niedzielę w galeri mokotów widziałem Dodę :kox: z Radziem, powiem szczerze bez zazdrości, na początku nie poznałem, małe pokurczę, podchodzące z buzi pod "szlaufa" z nie naturalnie ( nieproporcjonalnie do ciała) dużymi piersiami i tyle :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie lubię z boku :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Zwieszak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...