Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W piz*u tam, jade zara na spota.. :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

koniec świata, z tymi warsiafskimi ogrami :>

dobrze j**nięci wfszyscy to fakt :naughty:

..to podstawa :kox::decayed::naughty:

Opublikowano

BRYo99 - nie widzi mi sie :P

nie masz wyjścia , ja mam Bryskal :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

A ja jak będę miał? Bry-Neo?

O nie mogę :polew: :polew: :polew: Sam bym się śmiał z siebie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Obstawiam pół godziny :kox::decayed:

sam jestem ciekaw :kox: :kox:

Opublikowano

No i jak sytuacja na froncie? Daj linka do profilu

Opublikowano

jeszcze nie wrzuciłem , a masz tam konto ????

Opublikowano

A ja jak będę miał? Bry-Neo?

O nie mogę :polew: :polew: :polew: Sam bym się śmiał z siebie :polew: :polew: :polew:

raczej BRYcneo

Opublikowano

link do posta

http://www.kaszana.home.pl/forum/index.php?topic=7046.0[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 19:07_________________________________________________link do profilu

http://www.kaszana.home.pl/forum/index.php?action=profile[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 19:10_________________________________________________czas biegnie , 5 min. :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Nie bangla :no:

Opublikowano

Miałem kiedyś, ale mnie chyba wyrzucili. A jak teraz chciałem założyć to brakuje obrazka

Opublikowano

Miałem kiedyś, ale mnie chyba wyrzucili. A jak teraz chciałem założyć to brakuje obrazka

zrób sobie "odsłuchanie liter" z obrazka , ja tez tak miałem

alinki nie chodza bo zamiast "kaszana" powinno bbyć "a4-club" :>

Opublikowano

Odsłuc**je wklejam i nic 8wpvf.

Opublikowano

to sobie zmień litery, ja dopiero trafiłem po 3 zmianie

Opublikowano

Zmieniłem, cały czas te same mówi :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 19:51_________________________________________________Przychodzi starsza pani na badania. Laborantka pobiera krew i mówi:

- Teraz poproszę o pojemnik z moczem.

Babcia stawia butelkę na stoliku. Zdziwiona laborantka mówi:

- To przecież nie mocz tylko koniak!

Babcia:

- O rany, to co ja dałam lekarzowi

Policjant zatrzymuje blondynkę za przekroczenie szybkości.

- Dzień dobry. Widzi pani co to jest? (tu pokazuje na radar)

- Dzień dobry. Nie. Co to?

- Suszareczka, he he he. Nie, proszę panią. To radar. I co my tu mamy?

Widzi pani te cyferki?

- 140. Widzę.

- No właśnie. Prawo jazdy proszę i dowód rejestracyjny samochodu.

- Nie mam.

- Jak to pani nie ma?

- No, bo widzi pan tak to wszystko się tak szybko dzisiaj działo.... i

ten samochód nie jest mój.

- Jak to nie pani?

- No tak, ukradłam go. Bo jak zabiliśmy tamtą kobietę, to trzeba było

jakoś pozbyć się zwłok, a nie chciałam brudzić swojego, więc ukradłam

ten i zapakowałam zwłoki do tego bagażnika. I teraz tak szybko jadę, aby

jak najprędzej pozbyć się ciała.

- To ma pani na dodatek trupa w bagażniku???????? Proszę stać, ręce na

maskę i nie ruszać się!!

Policjant dzwoni po wsparcie.

- Mam tu trupa w bagażniku, kradzież samochodu i przekroczenie prędkości.

Za chwilę na miejscu jest cała ekipa z ostrą bronią. Dowodzący podchodzi

do kobiety.

- Ma pani jakieś dokumenty?

- Mam, ale w samochodzie, w skrytce. Mogę wyciągnąć? - po czym sięga do

skrytki, podaje dokumenty, prawo jazdy i dowód rejestracyjny samochodu.

Wszystko w największym porządku

- Jak to, to samochód nie jest kradziony?

- Nie, oczywiście, że to mój samochód.

- To proszę otworzyć bagażnik.

Blondynka otwiera bagażnik, a tam porządek, trójkąt ostrzegawczy na

miejscu, koło zapasowe itp. Dowódca zdezorientowany: No jak to, mamy

zgłoszenie, że samochód kradziony, w bagażniku trup....

-...i co jeszcze naopowiadał, może, że niby prędkość przekroczyłam?

I kto tu mówi że blondynki są ciemne?

Opublikowano

Zmieniłem, cały czas te same mówi :gwizdanie:[br

zamknij strone i odpal jeszcze raz

Opublikowano

jak dla mnie Cytrynka może być :polew: :polew: :polew:

sam chciał zmienić czy ...

Opublikowano

wiem że Tomek tak lubi

my tez wiemy że tak lubi , a nawet uwielbia. Kazdego poranka sie o tym przekonuje :kox::polew::kox::polew:

sam chciał zmienić czy ...

Podobno cos tam w górach przebąkiwał...... ale prawdy nikt sie nie dowie , najważniejsze że wynik z ankiety idzie w świat i automatycznie po zakończeniu zmienia wyświetlaną nazwe użytkownika :kox::polew::polew: :polew:

Opublikowano

Ja wam kuffa zmienie...! :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.