Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
(a właściwie stał na światłach koło ZOO)

widze ze duza grupa krazy blisko mnie :a4fan:

po dotarciu na miejsce grzejemy wódę

a mon cherry kiedy zaczniemy :question::lol:

no ja tak jak mowilem o 17 koncze robote takze pewnie wylot o 18 na 20 na miejscu i zaczynamy

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

lukas23, ja ciebie nosić nie będe jak się skończysz tymi czekoladkami:P

Opublikowano
ja ciebie nosić nie będe jak się skończysz tymi czekoladkami

beda jakies mulatki? :twisted:

Opublikowano

chinki i ukrainki :)

Opublikowano

wujek Lookier ściągnie tajki i hawajki :exclaim: :twisted: :bicz::bicz::bicz:

Opublikowano
,, dobre bo polskie"

Bezwzględnie w pierwszej kolejności :biggrin:

Opublikowano
,, dobre bo polskie"

Bezwzględnie w pierwszej kolejności :biggrin:

w lokalnym barze powinniscie wyrwac kilka miejscowych misek ..... :twisted:

Opublikowano

bawcie sie na szkoleniu jak damy :twisted:

Opublikowano
Lucas, wysłałam płytke ze zdjęciami, dzisiaj powinna do Ciebie dotrzeć

no to sprawdze skrzynke dzisiaj

do płytki dołączyłam niespodziankę

:redface: a dziekować :biggrin:

tylko nie zjedz wszystkich na raz, bo Cię będzie rano głowa boleć
tak jest :exclaim: a dzisiaj widzialem ciezarowke z taka duza reklama MON CHERRY jakby tak cala zjesc to kac z tydzien czasu by trzymal :rotfl:
w lokalnym barze powinniscie wyrwac kilka miejscowych misek .....

bedziemy sie rozgladac :twisted:

Opublikowano
dobre bo polskie

To wie kazdy, ale Poziek napisal, ze lukas bedzie cos szalal z "czekoladkami" :bicz:

Opublikowano

Gdzie ten nasz mistrz ceremonii :exclaim: :question: Najważniejszy człek, a wiecznie nieosiągalny :bicz:

LOOOOOKIEEEER przyjacielu :exclaim: :exclaim: :exclaim: :lol:

[ Dodano: 15-03-2007, 17:06 ]

aaa i jeszce jedno. Jak i o której wracacie w sobote :question: Nie pytam ekipy wczesnoporannej :biggrin: tylko letkich śpiochów i potrzebuje dwóch miejsc, bo jestem chłop śląski w d*pie szeroki, a w barach wąski :rotfl:

Opublikowano
wysłałam płytke ze zdjęciami

plytka jest

do płytki dołączyłam niespodziankę

niespodzianka zaczeta jestem wlasnie po jednej :rotfl:

Brynia za wszystko piknie dziekuje ale z tymi znaczkami to juz naprawde pojechalas :redface: :biggrin:

Najważniejszy człek, a wiecznie nieosiągalny

w sumie jakby podal adres i klucze nam to jest nie potrzebny :rotfl:

Opublikowano
to jest nie potrzebny

Noż. czysta herezja. Lukas nie jedz więcej tych czekoladek :-)

Zabrać mi jutro lapka ze zdjatkami/filmami. Ja spróbuję wyświetlacz multi skołować

Opublikowano
Te znaczki to był właściwie przypadek, pani na poczcie takie mi podała, ale też się uśmaiałam do łez

siostra przynosi mi list i mowi jakas Walentynka do Ciebie od Bryni tylko chyba troche pozno :lol:

Zabrać mi jutro lapka ze zdjatkami/filmami

to juz do ono no ale filmy z imprezy sa :rotfl:

Opublikowano

Lookier człowieku zlituj sie ... gdzie ta hacjenda :bicz::question:

Opublikowano
Lookier człowieku zlituj sie ... gdzie ta hacjenda :bicz::question:

widze ze cisnienie podskoczyło .... :twisted:

Opublikowano

:biggrin: jutro szkolenie a prowadydjera niet :lol:

Opublikowano
:biggrin: jutro szkolenie a prowadydjera niet :lol:

narobil smaku i uciekl ... :wink:

Opublikowano
narobil smaku i uciekl ...
no jakoś tak :a4fan: ale znajdziemy :bicz:
Opublikowano

Spanky ty widzialem zrobiles duzo foto na zlocie nie masz gdzies tego zgranego zeby mi pozyczyc na spocie np. w ten wtorek :biggrin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.