Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nikt nic o d*pach :thumbdown:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nikt nic o d*pach :thumbdown:

bo ragga chyba sie gupi zakochał :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Nikt nic o d*pach :thumbdown:

bo ragga chyba sie gupi zakochał :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Twoja siora wróciła?

Opublikowano

Nikt nic o d*pach :thumbdown:

bo ragga chyba sie gupi zakochał :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Twoja siora wróciła?

własnie coś śfagier grypsuje i nie czeka na siorę a zabrał się za ta ze swojego avatara... nowicjusz :naughty:

Opublikowano

to ragga robi to z avatarem :shocked: dzizas...co to a nowa dewiacja :blink:

Opublikowano

Nie ma ktos z was 16" fel do sprzedania ? Znajomek do B5 chce kupić :gwizdanie:

Kiedyś A3 podsyłał linka.. :naughty:

Opublikowano

to ragga robi to z avatarem :shocked: dzizas...co to a nowa dewiacja :blink:

Nie gadaj ..sam pocierasz skórą o futrynę drzwi :polew:

Nikt nic o d*pach :thumbdown:

bo ragga chyba sie gupi zakochał :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Gupi czy z milicji ? :decayed::D

:tongue4:

Praca kurfa :angry:[br]Dopisany: Kwiecień 07, 2009, 03:14:30 _________________________________________________

własnie coś śfagier grypsuje i nie czeka na siorę a zabrał się za ta ze swojego avatara... nowicjusz :naughty:

Siora też będzie ...wszystko w swoim czasie :good::tongue4:

Jedyną przeszkodą może byćczar szamana :witch1::banan3::black:

Opublikowano

Jedyną przeszkodą może byćczar szamana :witch1::banan3::black:

Nie przesadzaj ... buuuuuu :kox::naughty::polew:

Opublikowano

Jedyną przeszkodą może byćczar szamana :witch1::banan3::black:

Nie przesadzaj ... buuuuuu :kox::naughty::polew:

Pomyśl lepiej o Szwagra Krysi .. Poziek przez nastepne 3 miechy będzie filtrował tube 8 :polew:

Opublikowano

Pomyśl lepiej o Szwagra Krysi .. Poziek przez nastepne 3 miechy będzie filtrował tube 8 :polew:

Szwagrze Krysi ? Nie znam :wink4:

Opublikowano

Jedyną przeszkodą może byćczar szamana :witch1::banan3::black:

Nie przesadzaj ... buuuuuu :kox::naughty::polew:

Pomyśl lepiej o Szwagra Krysi .. Poziek przez nastepne 3 miechy będzie filtrował tube 8 :polew:

jednemu i drugiemu jaja pourywam jeżeli :witch1: coś o dzieciach wspomni :przebiegly: :przebiegly: :evil:

Opublikowano

jednemu i drugiemu jaja pourywam jeżeli :witch1: coś o dzieciach wspomni :przebiegly

Znudziło Ci się marszczenie gruchy ? :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed:

Szwagrze Krysi ? Nie znam :wink4:

Łukasz spokojnie...pomyśl :kox::naughty::D

Opublikowano

Łukasz spokojnie...pomyśl :kox::naughty::D

Nie muszę, bo Szwagra Krysi nie znam (szwagier czyli chłopak/mąż siostry Krysi) :wink4:

Opublikowano

Łukasz spokojnie...pomyśl :kox::naughty::D

Nie muszę, bo Szwagra Krysi nie znam (szwagier czyli chłopak/mąż siostry Krysi) :wink4:

..a Pozia Krystaline znasz ? :decayed:

Opublikowano

Zaraz wpadnę w szau :evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

Zaraz wpadnę w szau :evil: :evil: :evil: :evil:

Znaczy wystrzelisz do Banglapuru jednocześnie klaskając jajkami w powietrzu ? :D

Czy jak :decayed:

:witch1::witch:

Opublikowano

Zaraz wpadnę w szau :evil: :evil: :evil: :evil:

Znaczy wystrzelisz do Banglapuru jednocześnie klaskając jajkami w powietrzu ? :D

Czy jak :decayed:

:witch1::witch:

ojciec co ja ci będę tłumaczył :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Nie ma ktos z was 16" fel do sprzedania ? Znajomek do B5 chce kupić :gwizdanie:

Mam 16" ori
Opublikowano

Gadalem z Kubo z piastowa. Bedą 18" z dystansami to łyknięcia. Interested? Jutro bede wiedzial jakie i za ile.

Opublikowano

Interested?

tylko 16" :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.