Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lato idzie, słońce, susza, autka się elektryzują i kopią :wink4:

No ale to z tym nie da się nic zrobić?? :mysli:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak wcześniej pisali - odgromnik, chyba nic innego, ale nie wiem, ja tam lubię jak mnie czasem kopnie ożywia mnie :naughty::wink4:

Opublikowano

ja tam lubię jak mnie czasem kopnie ożywia mnie :naughty::wink4:

No ale moja Cytryna przesadza. :decayed:

Opublikowano

ja tam lubię jak mnie czasem kopnie ożywia mnie :naughty::wink4:

No ale moja Cytryna przesadza. :decayed:

może cię nie lubi, a może francuzy kopią mocniej :wink4:
Opublikowano

No ale to z tym nie da się nic zrobić?? :mysli:

zainwestuj w gumiaki :kox:

Opublikowano

lato idzie, słońce, susza, autka się elektryzują i kopią :wink4:

No ale to z tym nie da się nic zrobić?? :mysli:

są takie specjalne paski gumowe ..mocuje się na tyle i ociera o asfalt :kox:

Opublikowano

Musisz uziemić cytrynę...

Opublikowano

... albo sprzedać[;

Opublikowano

spoty w Media na ostrobramskiej,

tam byl moj pierwszy spot ... :decayed:

Pamietasz lot bokiem eSą przez skrzyżowanie na blokach :naughty:

pamietam siatki w gorze przechodniów na pasach .... :naughty::decayed::kox:

Opublikowano

No ale to z tym nie da się nic zrobić?? :mysli:

Przestać nosić wełniane majty :decayed:

Opublikowano

Wiedziałem, że w tym wątku nie dostanę sensownej odpowiedzi. :decayed:

Paski uziemiające to sami se pozakładajta. :bicz3:

Opublikowano

cypnij se go pod silnik i nie bedzie Ci wyglądał jak wiejski tjuning :decayed:

Opublikowano

cypnij se go pod silnik i nie bedzie Ci wyglądał jak wiejski tjuning :decayed:

musi wystawać....cytrynie przybędzie 15KM z tego :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

musi wystawać....cytrynie przybędzie 15KM z tego :kox: :gwizdanie:

Aa to dlatego te wszystkie Fiaty i Polonezy czasem miały po 4 takie paski..

Myślę, że to jest niesły sposób na tuning Eveliny. :naughty:

Opublikowano

Myślę, że to jest niesły sposób na tuning Eveliny. :naughty:

Evelina regularnie dostaje pasem po d*pie...karam ją niemiłosiernie :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Evelina regularnie dostaje pasem po pupie...karam ją niemiłosiernie :naughty: :naughty: :naughty:

Tak ją tłucze, że aż lakier odpadł :polew:

Opublikowano

Albo pierdzeilij taki duzy odgramiacz żeby wyglądał jak rajdowy chlapacz :D

prod_3025.jpg[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 10:13_________________________________________________Panowie i Panie.

Mój kolega ma na zbyciu zimówki Dunlopy SP Winter M3 91H 205/55/16 i sa z 39 tygodnia 2005. Maja bieżnik jeszcze ok 7-8mm, komplet za 600 zl do negocjacji.

Sam bym je łyknął ale nie wiem czy będę kupował na zimę alu 16" :/

Opublikowano

Nie było takich z d*pami i klapsami ? :decayed:

Opublikowano

Jeszcze nie znalazłem.. :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.