Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Słuchajcie mam już dosyć problemów z autem ( od miesiąca stoi ) - który serwis audi w Warszawie możecie polecić ??

Mozesz podjechac do Diagtronika jak mowi Norbi... jesli chodzi o elektronike to ponoc bdb spece. Nie zraz sie tylko c**jowa obsluga...

Z ASO to chyba Szewczyk.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki - spróbuje :good:

Opublikowano

Siema Ogruchy !

Już się prawie stęskniłem za tymi waszymi krzywymi avatarami :kox::decayed:

Jak po świętach ?

Potłuczone jajka ?? :evil:

_________________________________________________

Coś nam wątek upada.. w 5 dni - 2 strony :blink::slina:

Warszawskie dziki się rozpadają czy co ? :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano

Ragga pracuje,

ja o czarnuchach pisać nie mogę,

Adaho myśli tylko o naprawieniu auta,

Krzyniek wietrzy loki na motocyklu,

Witkowi już prawie pięćdziesiątka stuknęła,

szaman zajęty jest wymyślaniem nowych zaklęć,

boberek wietrzy pachy na rowerze,

itd. :gwizdanie:

Opublikowano

Ragga pracuje,

ja o czarnuchach pisać nie mogę,

Adaho myśli tylko o naprawieniu auta,

Krzyniek wietrzy loki na motocyklu,

Witkowi już prawie pięćdziesiątka stuknęła,

szaman zajęty jest wymyślaniem nowych zaklęć,

boberek wietrzy pachy na rowerze,

itd. :gwizdanie:

:decayed:

Jeszcze trochę i nas Kraków i Poznań w stronicach przegoni :kox: I wtedy to się będą nabijać :tongue4:

Dzisiaj na spocik to się ktoś wybiera ? Czy dalej dorabiacie odleżyny na d*pach.. :gwizdanie:

Zajaramy szluga - zjemy hambuksa - pogadamy o dupachm, które mogłyby być nasze, ale nie są, bo nie chcemy by były :naughty::kox:

Opublikowano

Ale tu cisza :gwizdanie: ... normalnie jakis marazm poswiateczny :cool1:

Opublikowano

Ragga pracuje,

ja o czarnuchach pisać nie mogę,

Adaho myśli tylko o naprawieniu auta,

Krzyniek wietrzy loki na motocyklu,

Witkowi już prawie pięćdziesiątka stuknęła,

szaman zajęty jest wymyślaniem nowych zaklęć,

boberek wietrzy pachy na rowerze,

itd. :gwizdanie:

Szust powoli przesiada się na radomski wątek...

Dzisiaj na spocik to się ktoś wybiera ? Czy dalej dorabiacie odleżyny na d*pach.. :gwizdanie:

Zajaramy szluga - zjemy hambuksa - pogadamy o dupachm, które mogłyby być nasze, ale nie są, bo nie chcemy by były :naughty::kox:

Wybiera wybiera na tego hambuksa. Szkoda tylko, że w Promenadzie nie ma Człowieka Błyskawicy.. :wink4:

Opublikowano

Wybiera wybiera na tego hambuksa. Szkoda tylko, że w Promenadzie nie ma Człowieka Błyskawicy..

Na Torwarze by był :tongue4:
Opublikowano

Wybiera wybiera na tego hambuksa. Szkoda tylko, że w Promenadzie nie ma Człowieka Błyskawicy..

Na Torwarze by był :tongue4:

TORWAROWYM SKRYTOŻERCOM MÓWIMY STANOWCZE NIE! :decayed:

Opublikowano

Ale o kiem mowa ? :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

Dobra chyba i na moją pierwszą wizytę na spocie czas...

Stres jest ;)

Opublikowano

Ale o kiem mowa ? :gwizdanie: :tongue4:

Zamknij się, tylko przytakuj :decayed:
Opublikowano

Dobra chyba i na moją pierwszą wizytę na spocie czas...

Stres jest ;)

Walnij sete na 2gim pietrze, wjedz na 3cie, przywitaj sie ze wszystkimi i stres opadnie :kox:

Opublikowano

Dobra chyba i na moją pierwszą wizytę na spocie czas...

Stres jest ;)

Walnij sete na 2gim pietrze, wjedz na 3cie, przywitaj sie ze wszystkimi i stres opadnie :kox:

Tak jest ;)

Nawiązując do sety i aut..

4 misiaki na hulajnogach stały dziś w na Ostrobramskiej i w dalej na Łazienkowskiej i moście .. akcja bezpieczny weekend chyba trwa..

Opublikowano

Kto dziś zamierza dotrzeć?[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 14:10:37_________________________________________________W sensie na spota :decayed:

Opublikowano

Poziu co dziś naprawiamy ?? :kox: :kox:

Opublikowano

Dobra chyba i na moją pierwszą wizytę na spocie czas...

Stres jest ;)

Ja dzisiaj ruszam z Pruszkowa.. Kobietę odstawię do domu i zawijam na Ostrobramską..

Możemy się razem przetoczyć :naughty: Jak do Promenady zajedziesz w konwoju z Nosferskim to będziesz miał wejście jak Zygmunt Hajzer i Hubert Urbański razem wzięci :naughty::cool1::kox:

Tylko nie wiem czy tym paździerzem za mną nadgonisz :gwizdanie:

- ale Ja na swoich poczekam.. :naughty:

Opublikowano

Mła :decayed:

Opublikowano

Ja bynde, nawet ałto umylem :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.