Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra chyba i na moją pierwszą wizytę na spocie czas...

Stres jest ;)

Ja dzisiaj ruszam z Pruszkowa.. Kobietę odstawię do domu i zawijam na Ostrobramską..

Możemy się razem przetoczyć :naughty: Jak do Promenady zajedziesz w konwoju z Nosferskim to będziesz miał wejście jak Zygmunt Hajzer i Hubert Urbański razem wzięci :naughty::cool1::kox:

Tylko nie wiem czy tym paździerzem za mną nadgonisz :gwizdanie:

- ale Ja na swoich poczekam.. :naughty:

Spoko dzięki :)

Jadę właśnie się lansować do klienta i opowiadać że się wszystko da zrobić i że będzie działało :> Dojazd zatem mam z Wwki.

PS

Paźddzierzownik w BKN ostanio wymiany filtra paliwa w piątek oczkuje i spiralę śmierci pokazał, po logach problem z czujnikiem paliwa wyszedł -> musiałbyś długo czekać jakbym się musiał "emerycko" rozpędzać :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poziu co dziś naprawiamy ?? :kox: :kox:

przyjadę Evą, niech Ukasz popatrzy na wciąż działająca przetwornicę :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

PS

Paźddzierzownik w BKN ostanio wymiany filtra paliwa w piątek oczkuje i spiralę śmierci pokazał, po logach problem z czujnikiem paliwa wyszedł -> musiałbyś długo czekać jakbym się musiał "emerycko" rozpędzać :gwizdanie:

Spoko.. Spot nie zając.. :cool1:

Naklejki klubowe masz ? Bo jak pierwszy spot to za tą krowę co przywieziesz dzisiaj dobrze żebyś coś dostał w zamian.. :gwizdanie:

Opublikowano

Kto dziś zamierza dotrzeć?[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 14:10:37_________________________________________________W sensie na spota :decayed:

Bendem :decayed:

Opublikowano

Aaaaa, to i ja na chwilę podjadę ...[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 15:10:48_________________________________________________Skoro nawet Norbiak będzie :D[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 15:11:21_________________________________________________jak zwykle zresztą

Opublikowano

Aaaaa, to i ja na chwilę podjadę ...[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 15:10:48_________________________________________________Skoro nawet Norbiak będzie :D[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 15:11:21_________________________________________________jak zwykle zresztą

Sie rozumie, mam blisko to bede, jak zawsze oczywiście :decayed:
Opublikowano

Bende

W końcu na letnich kołach .... :decayed:

Nawet wypastowałem trochę paździerza ...

Opublikowano

Ja też będę.

Zamierzam nawet w dresiku przyjść :naughty:

Opublikowano

Zamierzam nawet w dresiku przyjść :naughty

to tak jak ja :good: w końcu do Evo pasują :decayed:

Opublikowano

No, to se pojechałem ...

Na dywanik do Szefostwa :kwasny:

Opublikowano

Na dywanik do Szefostwa :kwasny

i dobrze, bo te banki wszystkie to jakies złodziejskie :decayed: i jeszcze kryzys wywołały :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Poziu co dziś naprawiamy ?? :kox: :kox:

przyjadę Evą, niech Ukasz popatrzy na wciąż działająca przetwornicę :gwizdanie: :kox:

karwa moze i ja bede - AUTO ZYJE :naughty: po miesiacu

Poziu - OSa Ewa poprosze :kox:

Opublikowano

Poziu - OSa Ewa poprosze :kox:

wiem, że Lukas już zaklepał pierwszego ale na drugiego mogę cie zabrać :wink4:

Opublikowano

Poziu - OSa Ewa poprosze :kox:

wiem, że Lukas już zaklepał pierwszego ale na drugiego mogę cie zabrać :wink4:

I ja :decayed:

Opublikowano

Poziu - OSa Ewa poprosze :kox:

wiem, że Lukas już zaklepał pierwszego ale na drugiego mogę cie zabrać :wink4:

koKS :kox:

Opublikowano
wiem, że Lukas już zaklepał pierwszego ale na drugiego mogę cie zabrać

lece po jakies pampersy żeby obciachu nie było :kox:

Opublikowano
wiem, że Lukas już zaklepał pierwszego ale na drugiego mogę cie zabrać

lece po jakies pampersy żeby obciachu nie było :kox:

jak nie upaskudzimy Evy - znaczy jazda byla kiepska. Tak ma byc Lukasik - qpa on bord :decayed:

Opublikowano

Kurfa, ale sie udalem przy wyjezdzie ze spota :decayed: odpalilem, ruszylem, podkrecilem se mjuzik i nie slyszalem jak mi antynapad pika.

Zablokowalem kurfa wyjazd z promki na dobre 2 minuty bawiac sie w rozkodowywanie :kox: [bogi widzial :D ]

Opublikowano

hehe jakos przedemna chyba wyjezdzales :)

Opublikowano

Zamierzam nawet w dresiku przyjść :naughty

to tak jak ja :good: w końcu do Evo pasują :decayed:

Gdzie kupić fajne dresy ? :naughty::przebiegly:

Ragga pracuje,

Dziś miałem wolne :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.