Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spot Wtorek 27.03.2007r TORWAR godz. 19:00

ZAPRASZAMY

Jest cieplo to wracamy na Torwar jutro tez ma byc sloneczko :wink:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Spot Wtorek 27.03.2007r TORWAR godz. 19:00
BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :bicz:
Opublikowano

No przepraszam Norbi ale Torwar to koniecznosc w taka pogode :biggrin:

Ale patrzcie jaka ta Wawa duza a ja dzisiaj widzialem na drodze dwoch klubowiczow z rana mialem kilka z Poziem :twisted: ale niestety nie poszlo mi niby pod macha 2,4 diesel ale T brakowalo i tona towaru na pace :lol: a pozniej Wita spotkalem jak latal bokiem po rondzie :eek: Dzik jakis czy jak :rotfl:

Opublikowano
Spot Wtorek 27.03.2007r TORWAR godz. 19:00

JUPPIIIIII!!!!!!!!!!! :lol:

Opublikowano
Spot Wtorek 27.03.2007r TORWAR godz. 19:00

ZAPRASZAMY

Jest cieplo to wracamy na Torwar jutro tez ma byc sloneczko

jak się cos zmieni to dajcie dzwona ..nie jak ostatnio :bicz:

Opublikowano
byle d*py wpadły

Moja d*pa będzie, Lukas swoje dupsko też przyciągnie. Deklarują sie też Al i Norbi (choć ten niezadowolony-wolałby Real), o Żółwiu nawet nie wspominam. No i oczywiście będzie też Twoja ulubiona dupeczka-ono :rotfl:

Wawa duza a ja dzisiaj widzialem na drodze dwoch klubowiczow
Nooo. Niedługo trzeba będzie sie zacząć jakoś wyróżniać z tłumu. Naklejki nie będą wystarczać. Temat flag zaczyna być coraz bardziej aktualny :rotfl: :twisted:
Opublikowano

Panowie.

Poszukuje ekipy remontowej do wykonczenia mieszkania w Piasecznie.

Może macie jakies kontakty/znajomosci. :question:

Opublikowano
Poszukuje ekipy remontowej do wykonczenia mieszkania w Piasecznie.

wiesz spanky jakbys potrzebowal ekipy do zdemolowania lokalu to jedna impreza z dzikami i załatwione :rotfl:

Twoja ulubiona dupeczka-ono

no prosze ciekawe co na to A. zeby dzisiaj nie bylo liscia :lol:

Opublikowano
no prosze ciekawe co na to A. zeby dzisiaj nie bylo liscia

Ona po opublikowaniu intymnych zdjęć oniaka z poźkiem (a może poźka z oniakiem :eek: ) chyba domyśla się prawdy :rotfl::rotfl::rotfl:

Poszukuje ekipy remontowej do wykonczenia mieszkania w Piasecznie.

Nic nie obiecuję, ale mój koleś ma firmę budowlaną w Tarnówku i wiem, że przyjeżdżali na robotę do Wawy (cenowo się opłaca) - podpytam go i dam znać.

Opublikowano

Nic nie obiecuję, ale mój koleś ma firmę budowlaną w Tarnówku i wiem, że przyjeżdżali na robotę do Wawy (cenowo się opłaca) - podpytam go i dam znać.

dzieki i czekam na jakies info .....

Opublikowano
Nic nie obiecuję, ale mój koleś

"All you need is love...." no prosze.. a mowia za to ONO :twisted: :bicz:

Opublikowano

Robaczki. Niech ktoś na spota weźmie drobny pilnik (tylko nie mówcie, że A. z pewnością bedzie coś miała :biggrin: ) - spróbujemy wyrezać u mnie nowe postojówki.

Opublikowano

czy ktos widzial Lookiera? Bedzie dzis na spocie? Mam kluczowe pytanie do niego i na odpowiedzi mi pilnie zalezy a jego ani widu ani slychu.Telefon 504*****5 ma wylaczony od wczoraj. Kiedzy mia 7coś ale juz chyba nieaktualny. :confused:

Opublikowano
czy ktos widzial Lookiera

mistrz cietej riposty sie pogniewal i nic sie nie odzywa a szkoda.

To Dziewczynki zabierac dzisiaj bikini i opalanie na torwarku :rotfl:

Opublikowano

No spota to chyba dziś nie ma, bo tak cicho. Nic to to nie przyjeżdzam :lol:

Opublikowano

No, jak to nie ma?

To po co ja przyjeżdżam?

[ Dodano: 27-03-2007, 18:22 ]

Co prawda nie bedzie siedzienia do nocy (bo mojej obiecałem dzisiaj gokarty) ale jak najbardziej przyjeżdżam.

Opublikowano

Norbi a liscia chcesz :question:

bo mojej obiecałem dzisiaj gokarty

oj to widze ostra jazda dzisiaj bedzie :rotfl:

Opublikowano

Czesc

oj to widze ostra jazda dzisiaj bedzie :rotfl:

Fajnie w porę spojrzałem tutaj, że coś się dzisiaj święci.

Muszę się w końcu wybrać z Wami tak jak wspominałem kiedyś, ale ostatnio nawet nie mam czasu tu zaglądać i tak teraz mam chwilę i mi się przypomniało.

Niedługo zabieram się za poszukiwanie A4 i kogoś kto mi w tym pomoże (ewentualnie ściągnąć) i dobrze by było powyciągać od Was trochę info i obejrzeć co tam ciekawego macie :)

Kurcze, od teraz obserwuję co się tu bedzie działo i wybiorę się - na razie komunikacją miejską, ale cóż, mam nadzieję, ze to się w ciągu max 3 miesięcy zmieni.

Pozdrowionka

Łukasz

Opublikowano

Jak tam ogry po spocie :lol::question:

Opublikowano

No wsio ok plany na wycieczke zrobilismy oj tego jeszcze nie bylo u nas na Forum :rotfl:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.