Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jestem od dawna pod wrażeniem Poźkowego zapału, dzik :bicz:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

malinka wujku poźku :exclaim: :a4fan:

wit.s napisał/a:

adamooo masz zawsze zarąbiste awatary

no ale ze mu Klaudia tak ladnie pozuje tylko pozazdroscic

jak widac ...siostra daje radę :rotfl::rolleyes: :biggrin:

Opublikowano

rrrrrrrrrwa. Nic nie widzę. Coś chyba firma mi blokuje. Fcuk. Też chciałbym pokomentować. :evil:

Opublikowano

ale co fotek nie widzisz?? Czy pośladków siostry?? :rotfl::wink:

Opublikowano

hehehe damskie pośladki, to ja widzę nawet jak nie widać :twisted:

ale foty wyświetlają mi się tak

aaa.jpg

Opublikowano

poziu gratuluje wspanialego dolaczenia do grupy audi navigation plus 6.5'' :cool:

w koncu az milo sie wsiada do twoje wnetrza :biggrin: zauwazyles moze jak wczoraj wracales do domu zwiekszona ilosc policji na ulicach :question:

Opublikowano

stary chyba z 7 radiowozów widziałem... niedługo nie będzie gdzie się streetować

a propo panowie wczoraj jechaliśmy z bieniem z rolowanego i jechał prawie tak jak bryczka Murzyna więc pełen respect :twisted: :twisted:

Opublikowano

Poziu bo ty masz dziury wszedzie to nic dziwnego ze nie jedzie :rotfl:

Opublikowano
a propo panowie wczoraj jechaliśmy z bieniem z rolowanego i jechał prawie tak jak bryczka Murzyna więc pełen respect :twisted: :twisted:

tzn ze TDI Murzyna lepiej gniecie ... :question:

Opublikowano

daje rade :wink: ale wiesz te moje dziury w układzie wszystko wypaczają bo normalnie to bym ich oślepiał odblaskiem od moich tłumików :wink::rotfl: :twisted:

Opublikowano
oślepiał odblaskiem od moich tłumików

tym bardziej jak bede swiecil swoim trixenonem Ci po tylku :rotfl::rotfl:

Opublikowano
proszę Wiciu:)

A dziekuję Ci bardzo-mimo wszystko musiałem skorzystać z pewnej kombinacji-firma mi sie bierze za politykę bezpieczeństwa - niedługo gołych bab na służbowym sprzęcie nie pooglądam (wytną mi nawet podgląd na awatary adamooo :rotfl: osły)

Ale, ale navi miodzio. Aż sie trochę wkurzyłem, bo to znaczyłoby, że u mnie też by podeszło pewnie. Aaaaale Ci zazdroszczę, ale mimo iż żal mi d*pę ściska nie dam tyle kasy-już zakupiłem palma z gps. :twisted:

Masz zarąbisty dresik :twisted: :rotfl:

Opublikowano
Masz zarąbisty dresik

Tomboy mu zalatwial po znajomosci z Klubu BMW gdzie polary opychal :rotfl:

Opublikowano
Masz zarąbisty dresik

wpadne kiedyś na spocik w nim :wink:

Opublikowano
wpadne kiedyś na spocik w nim

Alleluja! Natchnąłeś mnie.

Panowie. Na następny spot poginamy w spodniach od dresu :exclaim: (oczywiście każdy w swoich :biggrin: )

Opublikowano
Na następny spot poginamy w spodniach od dresu (oczywiście każdy w swoich )

to moze na nastepnej imprezie :question: znajac wasze popedy to bedziecie naginac w jednych wszyscy razem :rotfl:

cytat czyj to :question:

"ja was Kocham ale do łozka z wami nie pojde " :rotfl:

Opublikowano
"ja was Kocham ale do łozka z wami nie pojde "

Czy mnie się wydaje, czy Ty patrzysz w moim kierunku :question: :eek:

Opublikowano
tzn ze TDI Murzyna lepiej gniecie ...

a ma wyjscie?? :rotfl:

daje rade ale wiesz te moje dziury w układzie wszystko wypaczają bo normalnie to bym ich oślepiał odblaskiem od moich tłumików

lep te dziury, bo narazie to xenonami oslepiales ;)

Opublikowano

Ciebie?? :twisted: nie mam ksenonów w drzwiach kierowcy :rotfl::rotfl::bicz:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.