Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
z Janek odebrac dla mnie felgi

z Janek to najblizej Poziek

Lukas odebrałem od Lookiera adaptery

Poziu ile $ prosze na PW plus kiedy i gdzie montujemy bo do piatku to musze miec w aucie a i gdzie mam pojechac z ta moja navi :question:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie moze jest paru nowych kolegow to moze bysmy sie przeszli troszke do siebie postrzelac? bo dawno nie bylismy?

Opublikowano

Panowie ale kicha , jade dzisiaj rano traktem nagle coś jebło, czuje coś nie halo z motorem po chwili coś zaczęło piszczeć na fisie , motor jakoś ciężko chodzi , nagle silnik stop ale tak że zblokowało mi koła :( Wysiadam otwieram maske a tam wszędzie dymiący sie olej , zatarłem motor :frown:

Opublikowano
zatarłem motor

Co to qrna znaczy???

To motory od zwykłej (no moze nie całkiem zwyczajnie Ty jeździsz, ale mimo) jazdy się zaciera???!!!!

Nooooo, ja pikole. Stary. Ae kaszana. :cry: :frown:

Trza Cie holować, czy cóś??

[ Dodano: 01-04-2007, 11:39 ]

Panowie moze jest paru nowych kolegow to moze bysmy sie przeszli troszke do siebie postrzelac?

Oooooooootrzęsiny plati chcesz robić? :biggrin:

U mnie zawsze kończy się to lekko tragicznie, ale jestem jak najbardziej "za"

Opublikowano
o motory od zwykłej (no moze nie całkiem zwyczajnie Ty jeździsz, ale mimo) jazdy się zaciera???!!!!

Nie mam pojęcia , koleś mówi że pękł blok silnika i wywaliło cały olej w sekunde :(

Trza Cie holować, czy cóś??

Nie no już wszystko załatwione , to było o 8 rano

Opublikowano
Nie mam pojęcia , koleś mówi że pękł blok silnika i wywaliło cały olej w sekunde :(

to numer błędu 1.IV ?

:wink:

Opublikowano
koleś mówi że pękł blok silnika i wywaliło cały olej w sekunde :(

No, ja p*dolę. Łapie się na GW?

[ Dodano: 01-04-2007, 11:59 ]

ONIACZ. *RWA. TOŻ DZISIAJ 1-wszy KWIETNIA!!!! :twisted:

[ Dodano: 01-04-2007, 12:00 ]

Ale zacząłeś dobrze :rotfl:

Opublikowano
platiniumm napisał/a:

Panowie moze jest paru nowych kolegow to moze bysmy sie przeszli troszke do siebie postrzelac?

Oooooooootrzęsiny plati chcesz robić?

U mnie zawsze kończy się to lekko tragicznie, ale jestem jak najbardziej "za"

to znaczy paintball

Opublikowano

a ja pozdrawiam Was wszystkich z Kosmosu, własnie jestem w ruskiej rakiecie :wink:

Opublikowano
a ja pozdrawiam Was wszystkich z Kosmosu, własnie jestem w ruskiej rakiecie :wink:

a zaraz potem rzuciło mi się :

Misja zakończona

hihihi

Opublikowano

Oniak ale żeś przyje#$* z grubej rury, łyknąłem kit jak młody pelikan :lol: :eek:

Opublikowano
łyknąłem kit jak młody pelikan

no ja z początku też... myśle se o kur.. ale co tam się mogło stać, młody motór w końcu...

Opublikowano
no ja z początku też... myśle se o kur.. ale co tam się mogło stać, młody motór w końcu...
:rotfl: dobre :exclaim:
Opublikowano

Jak pisałem to sam w to uwierzyłem hehe

Opublikowano

ja to juz chcialem leciec, pomagac, z flaszka pocieszac hehehe. ta 8ma rano byla sygnalem ostrzegawczym hihihi.

Opublikowano

Plati a ty to pojawilbys sie chociaz na spocie bo cie dawno nie bylo co do paintballa to jestem za tylko teraz ile osob bedzie :question:

Opublikowano
Oniak ale żeś przyje#$* z grubej rury, łyknąłem kit jak młody pelikan

:rotfl::rotfl::rotfl:

sąsiad ale żeś pierdolną prima aprilisa :biggrin:

juz wsiadałem w niebieskiego żeby podjechac i zobaczyć co jest grane :lol:

Opublikowano
łyknąłem kit jak młody pelikan

no ja z początku też... myśle se o kur.. ale co tam się mogło stać, młody motór w końcu...

młody tez sie moze wysrac .... :twisted:

Opublikowano
Plati a ty to pojawilbys sie chociaz na spocie bo cie dawno nie bylo co do paintballa to jestem za tylko teraz ile osob bedzie

dwa tyodnie temu pracowalem, tydzien temu mialez zonki urodziny wiec nie wypadalo gdzies sobie jechac no teraz sie na chwile pojawie tak na pol godzinki.

na paintballa to sadze ze troche osob pojdzie napewno ok 5 ze mna ma ochote isc a ile osob z klubu :question:

Opublikowano
Wit, szkoda że Cie tym razem nie było,

Brynia, Ty nie wiesz jak ja żałuję, ale weekend należał do dosyć ciężkich. Gdzie macie foty mów mi tu zaraz :biggrin:

a ile osob z klubu
Ja jestem chętny, tylko musze wcześniej wiedzieć (z naciskiem na "wcześniej" :biggrin: )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.