Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

końcu Dacie Logan na benzynowtrysku i będziesz po maksie zadowolony

i kola 13" to dopiero lans :rotfl: a i jeszcze specjalna wersje z jednym glosnikiem w drzwiach :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

dobrze wiedzieć, że jeszcze młoda krew u mnie w żyłach

Ty pamiętaj, że w starym piecu diabeł pali :twisted: i

Kot im starszy tym twardszy ma ogon :twisted:

a poziek jak narazie bładzi

Błądzi, nie błądzi - niech szuka. Coby jak przyjdzie potrzeba, wiedział, kiedy włączyć luz w biodrach i bajerę, a kiedy dla bepieczeństwa z d*pą w stronę ściany się przemieszczać. :biggrin:

[ Dodano: 05-04-2007, 09:54 ]

wczorajszy manicure kolegi wit.s

Ale się opiłowałem - uuuuch. Ale za to za***isty efekt tych postojówek :rotfl::rotfl::rotfl: Tak, czy siak. oniak-dzieki za pilniczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo postojowek .. mi sie jedna padla ale ja musze zrzucic cala lampę żeby wymienic.... widze że Wit.s ma doświadczenie więc może na następnym spociku będę miał zajęcie dla Ciebie ;)

Tak na marginesie kto ma fotki z wtroku ?? bo jakoś nie miałem weny do robienia ich ale poprawię sie przy najbliższej okazji :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie jedna padla ale ja musze zrzucic cala lampę żeby wymienic
To co Ty masz za lempy???
widze że Wit.s ma doświadczenie więc może na następnym spociku będę miał zajęcie dla Ciebie ;
Nie ma problema. biorę 50% roboczogodziny z ASO+flaszka (do rozpicia dla wszystkich) i nie daję gwarancji, ze po całej operacji nie zostana jakieś części (tym to się już wcale nie martw-jakby co, to opchniesz na Allegro) :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm,

TO może ja zrobię to sam :) Jakie lampy .. nowe niestety Avant 2003 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem serdecznie powitać LUKASA w klubie A4 DVD :twisted: :twisted: :twisted:

i czekam na następnych :bicz::bicz::bicz::bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie od dzisiaj tez posiadam mozliwosc ogladania KONCERTU :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem serdecznie powitać LUKASA w klubie A4 DVD

No to po Świętach na spot podjedzie błyszcząca (vide wyposażene z bagażnika) fura. Driver w ciemnych (mimo zapadającego mroku) okularach. Lewy nadgarstek na kierze, w prawej dłoni (opartej o gałkę zmiany biegów) od niechcenia trzymany pilot. Lekko uchylone okno. Z wnętrza dochodzą czerwone błyski i nieludzkie wrzaski. Wśród spotowiczów milkną żarty. Żółw wybałusza oczy. Ono dławi się dymem z fajki. Hhacek klnie z angielska pod nosem. Wszyscy w szoku. Co to jest??? A TO LUKAS NA SWOIM NOWYM DVD OGLĄDA TEKSAńSKA MASAKRę PIŁĄ ŁĄńCUCHOWĄ IV (REAKTYWACJA)

:rotfl::rotfl::rotfl:

A tak poważnie. Lukas-pozazdrościć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie od dzisiaj tez posiadam mozliwosc ogladania KONCERTU :cool:

no to wypas ..... gratulacje .... :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiciu ty jak machniesz kazanie to az milo :rotfl::rotfl::rotfl:

No pierwsze testy byly i niby jest ok dzisiaj beda kolejne ale koncert juz lecial :biggrin:

a co do picowania bryki to juz w sobote jak nie bedzie lalo to zastosuje te specyfiki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do picowania bryki to juz w sobote jak nie bedzie lalo to zastosuje te specyfiki

Rano będzie pogoda. Potem ja umyję autko i wieczorem troche popada :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie od dzisiaj tez posiadam mozliwosc ogladania KONCERTU
Nieno wypasiorex :exclaim: :exclaim: :exclaim:
No to po Świętach na spot podjedzie błyszcząca (vide wyposażene z bagażnika) fura. Driver w ciemnych (mimo zapadającego mroku) okularach. Lewy nadgarstek na kierze, w prawej dłoni (opartej o gałkę zmiany biegów) od niechcenia trzymany pilot. Lekko uchylone okno. Z wnętrza dochodzą czerwone błyski i nieludzkie wrzaski. Wśród spotowiczów milkną żarty. Żółw wybałusza oczy. Ono dławi się dymem z fajki. Hhacek klnie z angielska pod nosem. Wszyscy w szoku. Co to jest??? A TO LUKAS NA SWOIM NOWYM DVD OGLĄDA TEKSAńSKA MASAKRę PIŁĄ ŁĄńCUCHOWĄ IV (REAKTYWACJA)
Wit.s Ty jebnij ten bank i bierz się za pisanie poematów, już drugi raz z krzesła spadłem w ciągu dwóch dni :bicz: już mnie d*pa boli :lol::quattro:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano będzie pogoda

Ok wit to ja myje z rana a ty tak kolo 12 zebym dal rade do garazu wjechac :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla spostrzegawczych.

Znajdź ono w 10 sek

(oniak wybacz :lol: )

mistrz_by_storm74.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ONO ty to jak zawsze normalka na imprezach :rotfl: tak jak prawdziwy klubowicz :a4fan:

oj wit szykujesz sie do liscia na spocie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie ten tajemny guziczek w schowku co pare osob sie pytalo jest od wylaczenia TV i DVD podczas jazdy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...