Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poziek jak tam ci leci ? Wszystko cacy, kase zarabiasz ?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ono avatarek miodzio mialem wczoraj Ci pisac ze poprzedni mi sie nie podoba :razz:

no wlasnie poziek co i jak chwal sie :!:

Opublikowano

Ty tą Scanie może też byś zmienił na jakiegoś Kamaza przynajmniej :P

Opublikowano

ono ale jak juz mowilem masz ladny samochodzik tylko ze to zdjecie bylo tak jakos dziwnie zrobione a SCANIA zostaje zdjecie jest bomba ono za 30 minut koniec postu na alkochol :grin:

Opublikowano

ono w końcu ten avatarek ma ręcę i nogi :lol:

znaczy sie łądny jest...poprzednie jkaies niefortunne miałeś...bo fura lux malinka :wink:

poziek fajnie, że na forum wpadasz brachu :smile:

a ja Panowie przed soba mam bronxa 5.4% Frater - piwo klasztorne...wiec tematyczne :mrgreen:

Opublikowano
ono w końcu ten avatarek ma ręcę i nogi

Dzieki Krzysztof za poparcie :grin: ja jeszcze jutro egzam i pakuje walizy :roll:

Opublikowano

No to sie ciesze ze sie podoba :) Ja nie kumałem jak sie te zdjecia przycina itd ale zdarlem jakiegos progsa i juz umiem :)

Opublikowano

to czego nic nie mowiles ze nie wiesz jak sie tnie w XP to zaden problem

Opublikowano

No zdarlem Photoshopa i juz jest git :) No i wcześniej miałem mało fajnych zdjęć.

Opublikowano

Spoko Panowie :) codziennie jak wstaje rano to ide do kompa sprawdzac co sie dzieje w kraju :) to i forum przegladam, zeby byc na biezaco.

Jak tam pojechaliscie do Bialej??

U mnie spoko, kasa wplywa na konto narazie slamazarnie ale w czerwcu bedzie lepiej.

Opublikowano

myslalem ze napiszesz ze codziennie rano wstajesz i sprawdzasz czy nie ma Cie na liscie najbogatszych ludzi swiata jak nie ma to wstajesz i idziesz do roboty :lol:

Opublikowano

Łukasz jeszcze jesteś czy już z walizkami na Okęciu siedzisz :?: :grin:

bo nie wiem kiedy machać jak nad moim niebiem bedzie coś leciało :mrgreen:

Opublikowano

Panowie juz walizy spakowane teraz kompletuje dokumenty ale powiem tak do du** z tymi limitami na bagaz kiedys bylo 2x 32 kg to pewnie by mi starczyło a teraz 2x23kg ja nie wiem po co to produkowac teraz takie wielkie walizy jak sama walizka 6 kg wazy :???: kilka razy musialem wypakowywac przekladac z walizki do walizki bo jak nie w jednej to w drugiej bylo za duzo ale jakos sie juz uporałem z tym wszystkim a machac to zacznijcie po 9:35 bo od tej mam odlot do Zurichu eh jak to Pawlak mowil gdziez mi do Ameryki leciec jak tu tyle roboty :mrgreen: no ale raz se mozna pozwolic no nie pojutrze to juz bede sie opalal na pompano beach :cool: oczywiscie jak wszystko dobrze pojdzie :roll:

Opublikowano
oczywiscie jak wszystko dobrze pojdzie

I lukas przyjedzie nowa B7 do nas z "Ameryki" :mrgreen: :mrgreen:

Opublikowano

jakbym lecial na 3 lata to moze i tak ale tylko na 3 tyg.

Ok panowie żegnam 3mac sie robic spoty i organizowac ten zlot w lipcu bo w was cala nadzieja

Pozdrawiam Wszystkich

Łukasz

Opublikowano

No co ta Panowie??

macie spota we wtorek??

ja jade jutro na aukcje samochodow, zobacze co tu maja ciekawego:)

moze i cos sprowadze... szukajcie chetnych na STI albo EVO albo RS4 :):)

wczoraj co widzialem!!!! A4 V8 2006r. Bajka, jak beda takie na aukcji to popstrykam fotki

pozdro

Opublikowano

Czy ktos moglbym przywiesc laptopa i kabel na spota, bo moj sie laczy przez polskiego vaga tylko z silnikiem, a porzeba mi dostac sie do immobilisera.

Opublikowano

Ja nie mam vaga . To jak jutro bo ja moge wpaść :) ?

Opublikowano
Czy ktos moglbym przywiesc laptopa i kabel na spota

poziek zawsze miał taki sprzęt przy sobie...obawiam sie, ze do wrzesnia trzeba poczekać :sad:

hmmm...widzę, że spoty na czas wyjazdów częsci ekipy warszawskiej oraz nadchodzących MŚ 2006 zostaja zawieszone :razz:

ono jak we dwóch to chyba nie robimy spota :?: :mrgreen: chyba kolega kamill sie jeeszcze zgłasza :?:

jakby co to dzwoń na komórę do mnie tak do 16:30, potem spadam do domu :cool:

Opublikowano

Chłopaki no no się dzieje, nie mówicie, że nie było spota...

Wiem, wiem rdzeń jest twardy ale nie ma narybku :):P

Bartek masz priva :)

Lukas... zobacz co się dzieje jak cie nie ma prezesie:)

a teraz to wam powiem, że chciałbym wyjechać z wami na ten wakacyjny wyjazd...

ech

u mnie spinanie tyłka codziennie do pracy :)

jutro wizyta w sklepie: Big boy's toys :twisted: :twisted: :twisted:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.