Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
końcu Dacie Logan na benzynowtrysku i będziesz po maksie zadowolony

i kola 13" to dopiero lans :rotfl: a i jeszcze specjalna wersje z jednym glosnikiem w drzwiach :rotfl:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
dobrze wiedzieć, że jeszcze młoda krew u mnie w żyłach

Ty pamiętaj, że w starym piecu diabeł pali :twisted: i

Kot im starszy tym twardszy ma ogon :twisted:

a poziek jak narazie bładzi

Błądzi, nie błądzi - niech szuka. Coby jak przyjdzie potrzeba, wiedział, kiedy włączyć luz w biodrach i bajerę, a kiedy dla bepieczeństwa z d*pą w stronę ściany się przemieszczać. :biggrin:

[ Dodano: 05-04-2007, 09:54 ]

wczorajszy manicure kolegi wit.s

Ale się opiłowałem - uuuuch. Ale za to za***isty efekt tych postojówek :rotfl::rotfl::rotfl: Tak, czy siak. oniak-dzieki za pilniczki.

Opublikowano

apropo postojowek .. mi sie jedna padla ale ja musze zrzucic cala lampę żeby wymienic.... widze że Wit.s ma doświadczenie więc może na następnym spociku będę miał zajęcie dla Ciebie ;)

Tak na marginesie kto ma fotki z wtroku ?? bo jakoś nie miałem weny do robienia ich ale poprawię sie przy najbliższej okazji :lol:

Opublikowano
mi sie jedna padla ale ja musze zrzucic cala lampę żeby wymienic
To co Ty masz za lempy???
widze że Wit.s ma doświadczenie więc może na następnym spociku będę miał zajęcie dla Ciebie ;
Nie ma problema. biorę 50% roboczogodziny z ASO+flaszka (do rozpicia dla wszystkich) i nie daję gwarancji, ze po całej operacji nie zostana jakieś części (tym to się już wcale nie martw-jakby co, to opchniesz na Allegro) :rotfl:
Opublikowano

hmmm,

TO może ja zrobię to sam :) Jakie lampy .. nowe niestety Avant 2003 :(

Opublikowano

hornet, która lampa?? nic nie trzeba wyjmować - trust me :wink:

Opublikowano

ok zobaczymy na spociku :)

Opublikowano

chciałem serdecznie powitać LUKASA w klubie A4 DVD :twisted: :twisted: :twisted:

i czekam na następnych :bicz::bicz::bicz::bicz:

Opublikowano

No panowie od dzisiaj tez posiadam mozliwosc ogladania KONCERTU :cool:

Opublikowano
chciałem serdecznie powitać LUKASA w klubie A4 DVD

No to po Świętach na spot podjedzie błyszcząca (vide wyposażene z bagażnika) fura. Driver w ciemnych (mimo zapadającego mroku) okularach. Lewy nadgarstek na kierze, w prawej dłoni (opartej o gałkę zmiany biegów) od niechcenia trzymany pilot. Lekko uchylone okno. Z wnętrza dochodzą czerwone błyski i nieludzkie wrzaski. Wśród spotowiczów milkną żarty. Żółw wybałusza oczy. Ono dławi się dymem z fajki. Hhacek klnie z angielska pod nosem. Wszyscy w szoku. Co to jest??? A TO LUKAS NA SWOIM NOWYM DVD OGLĄDA TEKSAńSKA MASAKRę PIŁĄ ŁĄńCUCHOWĄ IV (REAKTYWACJA)

:rotfl::rotfl::rotfl:

A tak poważnie. Lukas-pozazdrościć.

Opublikowano
No panowie od dzisiaj tez posiadam mozliwosc ogladania KONCERTU :cool:

no to wypas ..... gratulacje .... :a4fan:

Opublikowano

Wiciu ty jak machniesz kazanie to az milo :rotfl::rotfl::rotfl:

No pierwsze testy byly i niby jest ok dzisiaj beda kolejne ale koncert juz lecial :biggrin:

a co do picowania bryki to juz w sobote jak nie bedzie lalo to zastosuje te specyfiki :twisted:

Opublikowano
a co do picowania bryki to juz w sobote jak nie bedzie lalo to zastosuje te specyfiki

Rano będzie pogoda. Potem ja umyję autko i wieczorem troche popada :biggrin:

Opublikowano
No panowie od dzisiaj tez posiadam mozliwosc ogladania KONCERTU
Nieno wypasiorex :exclaim: :exclaim: :exclaim:
No to po Świętach na spot podjedzie błyszcząca (vide wyposażene z bagażnika) fura. Driver w ciemnych (mimo zapadającego mroku) okularach. Lewy nadgarstek na kierze, w prawej dłoni (opartej o gałkę zmiany biegów) od niechcenia trzymany pilot. Lekko uchylone okno. Z wnętrza dochodzą czerwone błyski i nieludzkie wrzaski. Wśród spotowiczów milkną żarty. Żółw wybałusza oczy. Ono dławi się dymem z fajki. Hhacek klnie z angielska pod nosem. Wszyscy w szoku. Co to jest??? A TO LUKAS NA SWOIM NOWYM DVD OGLĄDA TEKSAńSKA MASAKRę PIŁĄ ŁĄńCUCHOWĄ IV (REAKTYWACJA)
Wit.s Ty jebnij ten bank i bierz się za pisanie poematów, już drugi raz z krzesła spadłem w ciągu dwóch dni :bicz: już mnie d*pa boli :lol::quattro:
Opublikowano
Rano będzie pogoda

Ok wit to ja myje z rana a ty tak kolo 12 zebym dal rade do garazu wjechac :rotfl:

Opublikowano

Dla spostrzegawczych.

Znajdź ono w 10 sek

(oniak wybacz :lol: )

mistrz_by_storm74.jpg

Opublikowano

To opój :exclaim: :bicz::rotfl::rotfl::rotfl:

Opublikowano

ONO ty to jak zawsze normalka na imprezach :rotfl: tak jak prawdziwy klubowicz :a4fan:

oj wit szykujesz sie do liscia na spocie :lol:

Opublikowano

Znajdź ono w 10 sek

mam nadzieję, że któryś z chłopaków podłożył ci podusie :wink:

Opublikowano

a wlasnie ten tajemny guziczek w schowku co pare osob sie pytalo jest od wylaczenia TV i DVD podczas jazdy :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.