Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja pracuję jako taxi na lotnisku. no i schodzi mi się zwykle tak do 23

podjedź na taryfie do promenady :gwizdanie:

no niestety wszystkim się nie dogodzi :wink4:

Poziek niestety ma racje.. Zrób sobie jakis dzień wolniejszy. Ja mam zamiar stawic sie we wtorek. Niedawno dopiero co dołaczylem. Ale jakos nie mialem jeszcze okazji i czasu by sie wyrwac.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Forumowicz ze 100% obecnością na spotach :naughty:

To Norbi... :palacz:

Poziek nie zagląda.. no dobra.. "zagląda" :dziura:

Opublikowano

Forumowicz ze 100%

Andy bądź uprzejmy otworzyć sobie pierwszą stronę spotów warszawskich...znaleźć tam mój wpis...sprawdzić datę :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: i równać do najlepszych :P

Opublikowano

podjedź na taryfie do promenady :gwizdanie:

a co? chcesz zobaczyć jak sie prezentuje? :cool1:

Opublikowano

podjedź na taryfie do promenady :gwizdanie:

a co? chcesz zobaczyć jak sie prezentuje? :cool1:

A zaskoczysz nas czymś ? :cool1::wink4:

Opublikowano

Standardowo zawsze jestem i zawsze obserwuję :decayed: z Poziowatym ma się rozumieć

Opublikowano

podjedź na taryfie do promenady :gwizdanie:

a co? chcesz zobaczyć jak sie prezentuje? :cool1:

A zaskoczysz nas czymś ? :cool1::wink4:

zaskoczę was tym że mam prawie wszystko "mobilne". także tylko kończę pracę i jest cywil :kox:

Opublikowano

Forumowicz ze 100%

Andy bądź uprzejmy otworzyć sobie pierwszą stronę spotów warszawskich...znaleźć tam mój wpis...sprawdzić datę :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: i równać do najlepszych :P

Ty najwyraźniej żyjesz przeszłością, ja teraźniejszością ... :tongue4::wink4:

Opublikowano

podjedź na taryfie do promenady :gwizdanie:

a co? chcesz zobaczyć jak sie prezentuje? :cool1:

A zaskoczysz nas czymś ? :cool1::wink4:

zaskoczę was tym że mam prawie wszystko "mobilne". także tylko kończę pracę i jest cywil :kox:

Ok :good::decayed:

Żeby tradycji stało się zadość :cool1: - weź ze sobą krówkę, a jak nie to ze dwie gorące latynoski z dużym tyłkiem.. :kox::kox:[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 16:23_________________________________________________

Standardowo zawsze jestem i zawsze obserwuję :decayed: z Poziowatym ma się rozumieć

Co z twoją furą ? Sprzedałeś czy tylko z profilu zniknęła ? :mysli:

Opublikowano

[

Standardowo zawsze jestem i zawsze obserwuję :decayed: z Poziowatym ma się rozumieć

Co z twoją furą ? Sprzedałeś czy tylko z profilu zniknęła ? :mysli:

Chyba poszła

S4 2.7 BT 321KM 477Nm była :/
Opublikowano

Ty najwyraźniej żyjesz przeszłością, ja teraźniejszością ... :tongue4::wink4:

Masz nieaktualne dane - bo w ostatnio wtorek byłem :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Po prostu przyjeżdżam później...akurat wtedy kiedy wam kobity zaczynają łańcuchy zwijać :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ty najwyraźniej żyjesz przeszłością, ja teraźniejszością ... :tongue4::wink4:

Masz nieaktualne dane - bo w ostatnio wtorek byłem :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:(...)

:shocked: :doh1: :lol1:

Opublikowano

Ty najwyraźniej żyjesz przeszłością, ja teraźniejszością ... :tongue4::wink4:

Masz nieaktualne dane - bo w ostatnio wtorek byłem :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:(...)

:shocked: :doh1: :lol1:

po wiejsko sklecono :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

gifko_03.gif

Opublikowano

Ale ma ślepia :shocked:

Opublikowano

(...)[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 16:23_________________________________________________

Standardowo zawsze jestem i zawsze obserwuję :decayed: z Poziowatym ma się rozumieć

Co z twoją furą ? Sprzedałeś czy tylko z profilu zniknęła ? :mysli:

Ponoć rozbił, wstydzi się i usunął z profilu

Opublikowano

Pada... nudno... to i ja coś wrzucę :naughty:

PP31044~Kelly-Brook-Posters.jpg

:gwizdanie:

midgets.gif

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.