Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehehehehehhe to ja nie biorę swojej wybranki hehehe

Opublikowano
narazie nie mam transportu

Kichol. Spoko. Transportem będziemy się martwić jutro.

Może mi ktoś z was napisać czy bierze ze sobą płeć piekną

Nie kombinuj-bierz. Z założenia mowiliśmy, ze z kobitkami.

Opublikowano
to ja nie biorę swojej wybranki

jak bede to sie zaopiekuje panna oniaka i adasia juz nie raz pilnowalem i nie mieli zastrzezen :rotfl:

Opublikowano
jak bede to sie zaopiekuje panna oniaka i adasia juz nie raz pilnowalem i nie mieli zastrzezen

Hmmm... to jeszcze tylko trzeba sprawdzić czy siostry były zadowolone :-D

Opublikowano

Z moim dotarciem bedzie ciezko bo w piatek zaczynam imprezowanie u kumpla na dzialce gdzies za Grodziskiem :confused: , ale moze cos wykombinerkuje. Właśnie wróciłem z randki z Poziem :lol: , łoiliśmy se d*py na wzajem :rotfl::rotfl::rotfl: Interzchładzacz juz jest :exclaim: :exclaim: :exclaim:

Opublikowano
Interzchładzacz juz jest

no ale jakie efekty zmienilo sie cos :question:

Opublikowano

h*j bombki strzelił... wciąż mi faluje doładowanie powyżej 5200rpm

nawet nie mam chęci cieszyć się, że FMIC za***iście ładnie chłodzi, temperatura nie przekroczyła 27 stopni przy pałowaniu

tracę głowę :evil:

Opublikowano

Sprzedaj tego pazdziocha kup S4 tylko lepsze niz Norbi :P i bedzie spokoj

Opublikowano

S4 B6 ma 6,1 do paczki - takie S4 to ja zmasakruje swoim bez strzału z Nitro :exclaim: :bicz: będzie mia targał suty za darmo i jeszcze wypucuje mi na błysk moje wyjechane 15" fele lans :exclaim: :exclaim:

jestem wsiciekły :bicz:

Opublikowano
bombki strzelił

... się przez "ch" pisze :twisted:

tracę głowę
oj tam, nie pieprz, ne maż się jak 13-nastka po sprawdzianie z polaka, tylko kombinuj. A jak nic nie pomoże, to zawsze ... znajdą się koledzy z flaszeczką. :biggrin:
Opublikowano

Czasem myślę czy nie lepiej pójść w lans :question: 19" fela, muza 2500W, neony, autopilot, autolaskorób... :question::bicz:

Opublikowano
19" fela

no, zawsze może być.

muza 2500W
eeee...a jest wiele mniej :eek:
autopilot
a DVD jak zmieniasz :question:
lans
autolaskorób
A nie jest :eek: :question:

Ogólnie rzecz birąc, ja widzę, Ty się załamujesz. Weź, no włącz Fashion TV-tam jeszcze przed chwilą pokaz bielizny (damskiej) jest.

Opublikowano
takie S4 to ja zmasakruje

no to RS4 w B5 i ogien :twisted:

Opublikowano
takie S4 to ja zmasakruje

no to RS4 w B5 i ogien :twisted:

rs4 b5 nie kupie bo nie chce zeby mi Kunio ciągle pisał, że niedowinwestowany :twisted:

Opublikowano

chłopaki a co z kuniem ? Dlaczego jeszcze nie został odblokowany ?Pozio, Luki róbta coś..

Opublikowano

Kunio nas nawiedza codziennie :wink: a tak to nic nie da sie zrobic

Opublikowano
jestem wsiciekły

A mówiłem ci że to nie dziura w IC , cycu. To nie qwa Poź wie lepiej hyhy, a teraz to zrób z tego kosiarke do trawy

Opublikowano

Jak ktoś wie co mu jest to słucham :lol::question::bicz:

Opublikowano

Myślę że to wina felg i zawieszenia..felgi są za małe i nie dają rady z taką mocą..zrób zawieszenie + felunie to koni przybędzie więcej niż po progsie :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.