Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hyhy przypomniało mi sie jak chciałem przewieść jakieś pierdoly po wawie , dzwonie do Audi z zapytaniem o cene belek na relingi , a koleś że to tylko 2700 zł :rolleyes: ja na to że w takim razie kupie sobie żuka i wszystko przewiozę ,dziekuje dowidzenia hyhyhy :rotfl:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ja na to że w takim razie kupie sobie żuka i wszystko przewiozę
:rotfl::rotfl::rotfl:
Opublikowano

Jutro spocik aktualny ??

Napiszcie na pm gdzie :)

Pozdro

Opublikowano
Jutro spocik aktualny ??

nikt sie nie wychyla to chyba jutro...spocika nie ma :rotfl:

przerwa wiosenna do odwolania :biggrin:

Opublikowano

No jak nie ma jak jest. :)

Panowie dzisiaj zmieniłem zawias jest -35 przód i tył , wygląda git i lata sie za***iście :)

Opublikowano

rowerzysta a fele masz juz "18 :question:

Opublikowano
nikt sie nie wychyla to chyba jutro...spocika nie ma

No, no, no. Moze i nie ma. :twisted:

Ale poważnie-ma dziś być lampa ja ta lala, więc rozumiem, ze Torwar.

Jazda mi tu-deklarować się, kto będzie.

Ja się wybieram.

wczoraj mialem impreze na ktorej rozlalem 12 litrow wodki

Luki, po tej popijawie raczej jeszcze trzeźwieje, więc chyba sie nie pojawi :rotfl:

Opublikowano

to jak zlatujemy się dzisiaj czy nie ?? bo nie wiem jak planować wieczór .....

Opublikowano

a ja mam jeszcze w puszce specyfik... :wink:

Opublikowano
a ja mam jeszcze w puszce specyfik...

A Ty to dobrze, zebyś się dzisiaj pojawił z moimi pojemnikami, bo mi J. suszy głowę, ze je zgubiłem :biggrin:

Opublikowano

pojemniki kolorowe też mam ale będe po angliku 20.40

Opublikowano

No ja jestem o 19 torwar :)

rowerzysta a fele masz juz "18 :question:

Jeszcze 17 i chyba tak zostanie bo wygląda git a nie chce tracić na komforcie.

Opublikowano
Jeszcze 17 i chyba tak zostanie bo wygląda git a nie chce tracić na komforcie
Eeeee na 18-czkach komfort malina, poważnie nie jest źle

[ Dodano: 17-04-2007, 14:50 ]

To co Realik dzisiaj :quattro:

Opublikowano

widze, że chyba jednak nikt nie ma czasu w sobote.. trudno.

Opublikowano
widze, że chyba jednak nikt nie ma czasu w sobote.. trudno

Hmmmm... Ja niestety, też wesele, tyle, ze pod Tarnowem :biggrin:

Opublikowano
widze, że chyba jednak nikt nie ma czasu w sobote.. trudno.

damy rade talib luz , zgadamy sie w piątek :)

Opublikowano
talib1990 napisał/a:

widze, że chyba jednak nikt nie ma czasu w sobote.. trudno.

damy rade talib luz , zgadamy sie w piątek :)

no... jakaś nadzieja ;)

Opublikowano

dobra ja też jestem po 19 na torwarze ale póżniej proponuję przeskoczyć gdzieś z wiadomych względów :D:D Poziek tym z specyfikiem obchodź się delikatnie bo jak coś spie..... to nie ma odwrotu hehehehe.

Dzisiaj biorę aparat więc na myjkę wszyscy :D:D

Opublikowano
Dzisiaj biorę aparat więc na myjkę wszyscy
BEDE,wosk trzaśnięty :wink:
Opublikowano

sie rozumie :P :twisted:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.