Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chłopaki ..gadałem z Oniakiem i Poźkiem.. macie ochote się spotkać ...to z nimi pogadajcie ja jestem jutro wolny ok 14 mysle :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spoko...

to mój ziom...

ja też się z Cyganami wychowałem... :biggrin:

zaraz do zioma dzwonię...

Opublikowano
chłopaki ale KOKS..trza go zaprosić do klubu :)

Nie n to jest tak bardzo zenujace, ze az nie wytrzymalem do konca :rotfl:

Opublikowano
ja też się z Cyganami wychowałem...

U mnie w Tarnowie, też masa Romów. Generalnie wszystkim wp***dol spuszczali. Czy to też sie liczy jako wychowywanie z Romami? :biggrin:

[ Dodano: 20-04-2007, 10:57 ]

Psia kość. Przez najbliższe dwa weekendy takie atrakcje, a ja na jakichś wyjazdach. GRRRRRRRRR

Opublikowano

wit.s,

witaj cygański bracie! :biggrin:

Opublikowano

Wybieram sie wybieram i wybrac nie moge ale teraz mam więcej czasu więc prosił bym o info Gdzie jest najbliższy spot i w jakich godzinach tam będziecie co bym na darmo nie jechał bo mam kawałek to ze Torwar to wiem no chyba ze sie czasem gdzie indziej spotykacie dlatego tak dokładnie pytam bo jeszcze nie wiem jak wasze spoty wygłądają myśle ze wreszcie dotre . Ewentyalnie jak ktoś moze kontakt do siebie na PW poda to będe was szukał . Pozdro i z góry dzięki za info .

Opublikowano

Biały, pytasz się ajk wyglądają spoty :question: normalnie to jest koks, dziwki i min. 250KM ale w tym tygodniu nie szalejmy więc wpadaj :wink::rotfl:

Opublikowano

Biały, fajnie tylko będzie jak się przywitasz i przedstawisz w dziale newbie.

Poziek nie zauważył, że tego jeszcze nie zrobiłeś, więc jako mod jeszcze Cię nie ubił :twisted: .

Jak się pospieszysz, to może nikt nie zauważy, że nie chciało Ci sie zerknąć do regulaminu :biggrin: .

w tym tygodniu nie szalejmy

Będzie zaledwie koło 100 KM :rotfl:

Opublikowano

Bo ja to jestem spokojny ale do czasu - jak się :evil: to uderzam z za***ista mocą :twisted: :wink:

Opublikowano

czy mi się wydaje czy w weekend mieliśmy gdzieś pić :>

Opublikowano

u oniaka :)

Opublikowano

to jak kiedy się do niego zwalamy ?? ja tym razem nie prowadzę ! ostatnio prowadziłem a teraz muszę odrobić :bicz:

Opublikowano
to jak kiedy się do niego zwalamy ??

W tvn24 podawali , że potańcówka u Oniaka jest w sobote :rotfl:

Opublikowano

chłopaki ...przed 9 wyjeżdżam do WWA już ;) jak coś to Oniak i Poziek macie do mnie fony.. napisze jak będe już na obrzeżach warszaffki ;) pozdro Miśki :)

Opublikowano

mówicie że dzisiaj u Oniaka ?? widziałem go dzisiaj ale jakoś zniknął mi na parkingu pod marketem :bicz:

Dajcie znać co i jak :audi:

Opublikowano

Witam wrocilem prawie do swiata internetu widze ze impreza byla udana wczoraj jak nikt dzisiaj nic nie pisze :eek: mam nadzieje ze plazma jeszcze wisi u oniaka :wink:

Opublikowano

Człowieku jaka plazma????? :twisted: był turbo kox hardcore.... pękało szkło porcelana byli sąsiedzi była policja "i tylko żeby nie było" że ktoś powie że impra się nie udała!!!!! :twisted:

Opublikowano

Opowiadać który tam sie porzygał :bicz::rotfl:

[ Dodano: 22-04-2007, 14:47 ]

Kur... łeb mnie napier... jak bym tam z wami był :confused:

Opublikowano
pękało szkło porcelana byli sąsiedzi była policja

czyli tak jak zawsze :rotfl:

ono Wszystkiego Najlepszego to kiedy pijemy :question:

Opublikowano

hmmm

ja niestety nie zaszczyciłem swoją obecnością a Kichol jak zwykle widzę że ma wyobraźnie hehehehe

[ Dodano: 22-04-2007, 16:33 ]

nadrobi się :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.