Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
turbine potrzebuje do podmianki ludzie

no cos Norbi gadal ze moze cos sie zostanie :wink:

turbine potrzebuje do podmianki ludzie

jakby u mnie byla to bym ci pozyczyl ale niestety misiek

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gadałem z GS i niestety takiej turbiny nie ma :(

Opublikowano

GS to mi wsadził taką badziewną :twisted: :wink:

Dziasiaj wciąż walcze bo juz nawet Brynia się pyta czy dam radę :) Ona jeszcze nie wie, że zalewam szelf wi-powa sto :twisted:

Opublikowano

Bryniu ale samo zalanie wysokooktanowej benzynki nic nie da :rotfl::rotfl:

trzeba jeszcze w vagu wyprzedzic i "kilka" stopni kąt zapłonu :twisted: :bicz:

Opublikowano
ale odziwo nie bylo zadnej B5

Pacz pan! :eek: Wieśniaki gdzieś sie pochwały :rotfl:

:bicz: myself

Opublikowano

widze, ze walka zbrojen sie zaczyna :twisted: Brynia, nie martw sie, bo na dzien dzisiejszy objedziesz pozka tak conajmniej 3 razy... pozniej to juz pozostanie Ci wmawiac lukaszowi, ze koniecznie trzeba zalozyc wieksze turbo, FMIC i kilka gadzetów :lol:

Opublikowano
pozniej to juz pozostanie Ci wmawiac lukaszowi, ze koniecznie trzeba zalozyc wieksze turbo, FMIC i kilka gadzetów

biedny chłop :rotfl:

Opublikowano

ADAC to usterki bardziej na drodze, TUV mysle jest bardziej wiarygodny

Opublikowano
ADAC to usterki bardziej na drodze

Np. pekajacy blok silnika w dieslu, co Oniak? :twisted:

Opublikowano

Brynia, jedz przez KR :rotfl: mam sliczne 15" slicki :rotfl:

Opublikowano
15 z oponami

nie no takie rzeczy to tylko u Pozia :rotfl:

Opublikowano

Bryni w zwiazku z tym że mam ciut więcej pod maska możemy się zamienić kołami :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::bicz:

Opublikowano
Np. pekajacy blok silnika w dieslu, co Oniak?

W życiu nie słyszałem o pęknięciu bloku w 3.0 TDI.

Opublikowano

no jak nie 1 kwietnia byl taki przypadek :wink:

Opublikowano

A który qr** ma coś do Toyki???

Bardzo fajne autko-zabawka.

:twisted:

A tak a propos jeża. Cóż to się stało, że na forum pojawiły się jakieś badziewne reklamy??? Ja ich nie chcę. Żeby jeszcze cóś motoryzacyjnego, albo o przedłużaniu penisów, to może by się któremus klubowiczowi przydało, a nie qtwa "ready to use detergent"

Opublikowano
Żeby jeszcze cóś motoryzacyjnego

Przecież jest naprawa BMW co jakiś czas, taki klubowy akcent

Opublikowano

Nie chcę!!!!

Pozbyć się!!!

Szybko!!!

Opublikowano

proponuję Ci przeprowadzić ankietę czy ma być to bmw czy nie :smile:

Jakieś propozycje na temat spotkania i zjadu na bemowo czy spotykamy się na miejscu ??

Opublikowano

u mnie teraz to pokazuje

"Audi A4

Sprawdź tysiące ofert Audi. Konkurencyjne ceny i duży wybór. "

Spokojnie Wit to w ramach testu

Jakieś propozycje na temat spotkania i zjadu na bemowo czy spotykamy się na miejscu ??

no wlasnie trzeba cos ustalic co jak i o ktorej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.