Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a piatku nic nie wiem a o sobocie ...tez nic

bo jak zwykle sie przespalo :P

milego dluuugiego weekendu

dla kogo dlugio to dlugi ja mam do roboty 30 i 4 :wink:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w dalszym ciągu nie doszliśmy do porozumienia :bicz:

Opublikowano

a ja za kilkanascie godzinek wyjezdzam na Mazurki .... :a4fan:

nara ... :twisted:

Opublikowano
w dalszym ciągu nie doszliśmy do porozumienia

no ja nie moge nic zaproponowac o ktorej mamy byc w sobote bo jestem tam pierwszy raz czekam na glosy stalych bywalcow :wink:

Opublikowano

ja proponuję spotkanie na torwarze i wspólny wyjazd na bemowo :D:a4fan:

szkoda że nie mamy tych flag klubowych o których temat był poruszany na forum :bicz:

Opublikowano

Lukasidło to przyjedź po mnie to razem pojedziemy..u mnie końcówka padła i skrzypi jak cholera..myślę że 8 to może być trochę za wcześnie..ale jak się chce zaparkować fury w fajnym miejscu to trzeba tak się wybrać..i jeszcze jedna sprawa...kto zabiera GRILLA ?

Opublikowano
Lukasidło to przyjedź po mnie to razem pojedziemy

no ok adas przed 8 jestem u Ciebie a o 8 umowmy sie na torwarku i pojedziemy razem wszyscy czy jakies inne plany :question:

Opublikowano

Kurva jak sie wczoraj nawaliłem jezuusie. :P

Żółwik zabieram cie w sobote przed 8 z domu, jeszcze zadzwonie.

Ja nie mam grila :(

Opublikowano
Kurva jak sie wczoraj nawaliłem jezuusie

a to jakas okazja byla czy tak jak zawsze :rotfl:

ty sie lepiej szykuj na poprawke :rotfl:

Opublikowano

adamoo ty organizujesz grila albo dzisiaj się jakiegoś nabędzie ....... z tego co pamiętam Poziek ma :wink:

W takim razie o 8 na Torwarze

Opublikowano

przyjmijmy godz 8-8:15 (znając Żółwia robimy zapas) max rano pod torwarem..wszyscy obowiązkowo w różowym polo :-)

Opublikowano

ale ja nie ma różowego polo !! :((((( ale za to mam fele 15" hehehe i nie mam dvd ale moge zabrac odtwarzacz z domu hahahah mam nadzieję że będzie się liczyło :)))

Opublikowano
Ja będę na Bemowie ok 9 - gdzie mam Was szukać i jak

to my znajdziemy Ciebie :cool:

Opublikowano
Serio pytam bo będę sama

a my serio mowimy bedziemy o 8 sie zbierac na torwarze i przejazd na bemowo takze telefony mamy to sie zdzwonimy

Opublikowano
Żółwik zabieram cie w sobote przed 8 z domu, jeszcze zadzwonie.
to sobie pospie :twisted: ...dopiero do domu wrocilem
przyjmijmy godz 8-8:15 (znając Żółwia robimy zapas)

adamooo hamuj emocje cycu malinowy :biggrin:

ale ja nie ma różowego polo !! :((((( ale za to mam fele 15"

tp zapitalaj do sklepu...inaczej :bicz:

felgami nadrabiasz prznajmniej :biggrin:

wezcie jakis dobry aparat..chyba, ze Lukaszek z telefonu bedzie walil foty :lol:

Opublikowano

No my juz po imprezie Prezesa upilismy i podał nam wszystkie tajne kody dostepu do forum takze teraz :cool:

Opublikowano
Prezesa upilismy
Lukaszku chyba ptysiem z Tarczyna :rotfl:
Opublikowano
No my juz po imprezie Prezesa upilismy i podał nam wszystkie tajne kody dostepu do forum takze teraz :cool:

Ale dalismy w palnik z Poziem :twisted: Ciezko sie pisze.Obstawiam czas jego rekacji na 15 minut :lol: To pisalem Ja - Hugo , z rezydencji Pozia` :wink:

Opublikowano
No my juz po imprezie Prezesa upilismy i podał nam wszystkie tajne kody dostepu do forum takze teraz :cool:

Ale dalismy w palnik z Poziem :twisted: Ciezko sie pisze.Obstawiam czas jego rekacji na 15 minut :lol: To pisalem Ja - Hugo , z rezydencji Pozia` :wink:

te przypominacie mi tych dwoch pedziow co z jednego IP pisali tylko wy to nawet logujecie sie na jednego :rotfl::rotfl::rotfl:

Prezes pilnuj Pozia zeby juz nic wiecej nie pil bo jutra ja bede musial pojechac ta padaka :wink:

Opublikowano

jutro czas reakcji - błyskawiczny!! :rotfl: :twisted:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.