Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Brynia mogłaś dać znać byśmy małego spota zrobili :(

Poź to git że wszystko chodzi :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
nawet przy mnie nie pierdnie dam mu fory i nie wyjme car audio

pewnie 28.04 na 1/4 bedzie,mozesz próbowac brachu :wink:

Opublikowano

Norbi :

http://moto.allegro.pl/item186898482_turbosprezarki_vw_audi_skoda_seat_uzywane_gwar_.html

[ Dodano: 19-04-2007, 00:50 ]

nawet przy mnie nie pierdnie dam mu fory i nie wyjme car audio

pewnie 28.04 na 1/4 bedzie,mozesz próbowac brachu :wink:

jak się nie przestraszy to może stawać ze mną w parze :twisted:

Opublikowano
tak poza tym to jakby przyjechal L. zielona 80 sedan to wciaga na dzien dobry wujka pozka, kunika i platiego, potem, smierdzace dizle z obnizonym oniakiem wlacznie i..na deser Norbiego, nawet z nowymi turbinami

a jeszcze do tego to zaleje do pelna zeby byl ciezszy i dam chlopakowi 2 s. forow na start, 28.04 bym sie pojawil ale niestety mam wesele wiec odpadam chyba ze sie pojawie z rana tak do poludnia :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Opublikowano

Nooopatrzac jakie tam fury, to chyba nie byloby problemu hehehe. Aaaa tak sobie pomyslalem. my we wtorki, oni srody.Tak dla kolorytu. Ale mata racje-trza w realu pogadac ze Spanky'm.

moze nie wszystkie fury sa tak wypasione jak Wasze ... :twisted: ale jest kilka rodzynków (pojawiajace sie rzadko) deklarujace sie moca pow 2xx a nawet 4xx KM przy których Wasze "nófki sztuki" :wink: wypadaja blado .... :twisted:

p.s pamietajcie ... pozory bardzo myla .... :wink:

a wracjac do tematu ,kiedys mozna by bylo zrobic taki eksperyment .... AKP+A4 :wink:

Opublikowano
4xx KM
zakładam u siebie w piątki i soboty :twisted: :rotfl::rotfl::rotfl:
Opublikowano
4xx KM
zakładam u siebie w piątki i soboty :twisted: :rotfl::rotfl::rotfl:

chyba w rowerze .... :rotfl::rotfl::rotfl:

Opublikowano

Wspolny zlot AKP + A4 byłby fajny..... tymbardziej że niedługo bedę pomykał A8 (ale w A4-klubie mam nadzieję pozostać o ile to nikomu nie przeszkadza...)

Opublikowano
ale w A4-klubie mam nadzieję pozostać o ile to nikomu nie przeszkadza...)

nakleisz sobie na klape z tylu znaczek A4 i moze nikt sie nie pozna a jak cos to powiesz ze autko po tuningu :biggrin: :biggrin: :a4fan:

Opublikowano

dobre!!! ale serio sądze że wiele osób średnio zorientowanych o samochodach by wtedy myślała że to A4 :twisted:

Opublikowano
nakleisz sobie na klape z tylu znaczek A4

Mogę Ci MorgothDBMA odpalić w zestawie z 2,5 TDI - to dopiero zrobisz zamieszanie. A na forum będziesz wstawiał zdjęcia silnika i dawał zapytania z tematem "Doradźcie jaki mam silnik" A post będzie brzmiał +/- "Na klapie mam znaczek 2,5 TDI, ale sprzedający kazał lać benzynę - niech fachowcy z klubu A4 pomogą mi rozstrzygnąć ten problem". Ciekawe ilu dałoby się wkręcić? :rotfl::rotfl::rotfl:

Opublikowano

Pierwszy byłby Kunio :wink::rotfl:

Opublikowano

pierwszy do czego ?

Opublikowano

hahahahah (nic dodać nic ująć) :a4fan:

Opublikowano
pierwszy do czego ?

:eek:

Opublikowano
pierwszy do czego ?

:eek:

ducha zobaczyles? :rotfl:

Opublikowano

Normalnie MATRIX.

Kunio "the One", ktoremu udalo sie obejscc system :rotfl:

Opublikowano

a co tu obchodzic, nie ma mozliwosci zeby mnie zbanowali bo mam zmienne ip, pozatym sa jeszcze anonimowe proxy :twisted:

Opublikowano

Nie wiem jak tu działa ban ale jak sie w to bawiłem na wp to bany były albo na IP albo na nicka albo na ID kompa a z tym to już jest mega problem :P

Opublikowano

zawsze można podmienić plik wymiany w systemie i ID kompa sie zmieni :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.