Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jak ktoś wie co mu jest to słucham :lol::question::bicz:

to mu jest ... ze to stary kondon jest .... :twisted:

p.s zmien na TDI .... :rotfl:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

poziek. Przez etap szydery musisz dzielnie przejść :biggrin:

Opublikowano

Pewnie to DVD za duzo pobiera pradu i mocy nie starcza zeby juz jechalo :rotfl:

Opublikowano

spanky, zapraszam Pana na jutro na grill.... wtedy skopie ci dupsko za szydere :twisted:

wit.s, Panu dziękuje za wsparcie duchowe :wink:

lukas23, a Pan zamawiał moją koleżanke z Kołobrzega na jutro :twisted: wiec mozesz o niej zapomnieć :rotfl: oddam Adamoo - :rotfl::rotfl: może K się wówczas bardziej wyluzuje :rotfl: :twisted: :wink::bicz:

Opublikowano
koleżanke z Kołobrzega na jutro
oddam Adamoo -
No, to skończy się tak, że to ja będę zacieśniał relacje :rotfl: :twisted:
Opublikowano

O której ruszacie jutro do poziowskiego :question: Moge kogoś zabrać z okolicznych wsi

Opublikowano
Moge kogoś zabrać z okolicznych wsi

Kicholka

Opublikowano

Ja Dziewczynki nie dam rady jutro, musze jechac na zamosc w piatek 13 :eek: takze bawic mi sie tam grzecznie :rotfl:

Opublikowano

A ja dostałem potwierdzenie od Lookiera, że wpada :wink:

Opublikowano
ja dostałem potwierdzenie od Lookiera, że wpada
:eek:
Opublikowano
A ja dostałem potwierdzenie od Lookiera, że wpada

kurcze no :eek: ale on lubi szkolenia :lol:

Opublikowano
A ja dostałem potwierdzenie od Lookiera, że wpada

Prima aprilis się skończył :twisted: , choć nie ukrywam, ze byłoby fajnie.

Ja Dziewczynki nie dam rady jutro
No, to mamy przerąbane.
bawic mi sie tam grzecznie
Teraz to na to nawet szans nie ma :rotfl:
O której ruszacie jutro do poziowskiego
ok 18-19?
Opublikowano

grill rozpalam 18.30

Opublikowano

proponuje pochowac wszystkie odkurzacze kije szczotki przepychaczki do kibla bo jak mnie nie bedzie to kto wam to z rak pozabiera :rotfl:

Opublikowano
proponuje pochowac wszystkie odkurzacze kije szczotki przepychaczki do kibla bo jak mnie nie bedzie to kto wam to z rak pozabiera
Terror, horror, marmelada będzie. Ty myślisz, ze se tam czegoś nie znajdziemy? I nie będzie zadnych hamulców. :twisted: A tak by the way, nie wiem, czy ktoś z Was widział na żywo numer z Colą i Mentosami-tak czy siak mam zamiar jutro go ponownie przeprowadzić :rotfl:

Ale zajebistą drożdżówkę sobie kupiłem. :biggrin:

Opublikowano

ja bedę się zbieral jakoś o 18 ale już mam miejsca zaklepane ... tylko jest mały knyf bo nie wiem gdzie mam jechać :(

Opublikowano
ja bedę się zbieral jakoś o 18 ale już mam miejsca zaklepane ... tylko jest mały knyf bo nie wiem gdzie mam jechać :(
To nie jest problem. Ja tam już byłem :twisted:
Opublikowano
spanky, zapraszam Pana na jutro na grill.... wtedy skopie ci dupsko za szydere :twisted:

dzieki za zaproszenie ale niestety nie dam rady ... :evil:

p.s bedzie jeszcze okazja na pieszczoty ... ... :twisted:

BAWCIE SIE DOBRZE ... :exclaim:

Opublikowano

witam po dlugiej nieobecnosci Pozku a grill jest z siostrami czy bez?

Opublikowano

możecie śmiało zabierac siostry ze sobą, w końcu od czasu do czasu trzeba :twisted:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.