Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak tam spocik?

Macie kąpielówki? :naughty::decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak tam spocik?

Macie kąpielówki? :naughty::decayed:

wszystkim lampy zaparowały i nikt nie dojechał na spota :evil:

Opublikowano

Nie było tak źle. na parking nie zawiewało więc i bez kąpielówek sie udało ;)

Dzieki wszystkim za miłe pogawędki. A Loża Szyderców wymiata :evil::polew:

Opublikowano

Nie było tak źle. na parking nie zawiewało więc i bez kąpielówek sie udało ;)

Dzieki wszystkim za miłe pogawędki. A Loża Szyderców wymiata :evil::polew:

Widzę nowy narybek był na spocie :decayed:

Opublikowano

Nie było tak źle. na parking nie zawiewało więc i bez kąpielówek sie udało ;)

Dzieki wszystkim za miłe pogawędki. A Loża Szyderców wymiata :evil::polew:

Widzę nowy narybek był na spocie :decayed:

Świeżej krwi nigdy za wiele :)

Opublikowano

chyba cos rozdaja w promenadzie bo nie bylo gdzie fury zaparkowac. wszystko zapchane

Opublikowano

na al. Legionów zakłada się sekwencja LPG

to 2 ulice ode mnie :) zakładasz zapewne przy sklepie NINA. a 2 ulice w strone cmentarza (stojąc przodem do sklepu to w lewo) i skręcasz do mnie :)

Dokladnie tam :)

Opublikowano

chyba cos rozdaja w promenadzie bo nie bylo gdzie fury zaparkowac. wszystko zapchane

Znowu :?: :!: :blink:

To chyba przez ten kryzys ...

Opublikowano

Słyszałem, że spot mega madafaka na wypasie ?? :naughty: :naughty: :naughty:

a ja opierdoliłem kiełbaski przed burzą na TORWArZE, zabrałem 4 świnie do auta i pojechałem na kwadrat :decayed:

Opublikowano

A co Poziu :chytry: czyżbyś fach na masarza zmieniał :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A co Poziu :chytry: czyżbyś fach na masarza zmieniał :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

raczej na grilowego świniarza :decayed:

Opublikowano

Rozumiem - w wieprzowinkach zacząłeś gustować :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Rozumiem - w wieprzowinkach zacząłeś gustować :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

taaa z ciężkim cycem :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Maciorki :shocked: :shocked: :shocked::naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Maciorki :shocked: :shocked: :shocked::naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

młode krasawice :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Na dresik wabisz :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Na dresik wabisz :naughty: :naughty: :naughty:

tylko i wyłącznie :kox::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 06:35_________________________________________________a tak właściwie : bry brymowicze :hi:

dzieki za wczorajszego spota , miło było po tak długim czasie zobaczyć wasze zakazane mordy :)

Opublikowano

a ja opierdoliłem kiełbaski przed burzą na TORWArZE, zabrałem 4 świnie do auta i pojechałem na kwadrat :decayed

znowu coś przyjarałeś i miałeś halucynacje :decayed:

Opublikowano

zabrałem 4 świnie do auta i pojechałem na kwadrat :decayed:

Jak zabrałeś cztery świnie i Ty piąty to nie kwadrat.

Chyba, że one się same bawiły a Ty tylko patrzyłeś.

Opublikowano

Ty tylko patrzyłeś.

No i skórą bujał w tym czasie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.