Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ck... :decayed:

Wiernie od lat marszczysz pod nią freda ? :decayed: :decayed:

Nie Ty jeden :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ck... :decayed:

Wiernie od lat marszczysz pod nią freda ? :decayed: :decayed:

Nie Ty jeden :kox:

WELCOME TO THE REAL 69 CLUB :yeah:

Opublikowano

ck... :decayed:

Wiernie od lat marszczysz pod nią freda ? :decayed: :decayed:

Nie Ty jeden :kox:

WELCOME TO THE REAL 69 CLUB :yeah:

YESSSSSSSS !!!!!!!!! :naughty:

Opublikowano

WELCOME TO THE REAL 69 CLUB :yeah:

OŁ FAKIN SZIT :kox:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 06:31_________________________________________________bry Panowie :hi:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 06:51_________________________________________________

Wróciłem właśnie z Transformers 2

Też sie wybieram , i mam pytanie : Czy oprócz Megan jest jeszcze coś ciekawego ??? widziałem zajawke i była kox.

Z drugiej strony zajawka nowego Terminatora tez była za***ista a film w gruncie rzeczy na 4+

Opublikowano

Bry :hi:

Opublikowano

Nie śmiać się. Życzyć długiej smyczy :cool1:

Mnie łańcuch nie grozi :decayed::cool1:

ck... :decayed:

Wiernie od lat marszczysz pod nią freda ? :decayed: :decayed:

Nie Ty jeden :kox:

:polew: :polew:

Opublikowano

Mnie łańcuch nie grozi :decayed::cool1:

Poczekamy, zobaczymy :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Mnie łańcuch nie grozi :decayed::cool1:

Poczekamy, zobaczymy :naughty: :naughty: :naughty:

Amen ...

Dziecko samo się przewinie, nakarmi, umyje, zabawi, uśnie i nauczy życia. A żona zawsze będzie wypoczęta i pachnąca.

Opublikowano

Mnie łańcuch nie grozi :decayed::cool1:

Poczekamy, zobaczymy :naughty: :naughty: :naughty:

Stary.. ja posłuchałem się rad Aydaho.. co dzień wspominam jego nauki w Bierhalle i czerpie przykład :decayed:

On jeden wie..jak kobietę wychować :D

Opublikowano

Dziecko samo się przewinie, nakarmi, umyje, zabawi, uśnie i nauczy życia. A żona zawsze będzie wypoczęta i pachnąca.

Tak podobno jest, pokazywali w telewizji :decayed:

Opublikowano

Tak podobno jest, pokazywali w telewizji :decayed

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Przerwę tą obrazkową sielankę :decayed:

Czy spociki dalej są organizowane w Promenadzie we wtorki? I czy jest możliwość podpięcia auta pod Vag'a?

Opublikowano

Przerwę tą obrazkową sielankę :decayed:

Czy spociki dalej są organizowane w Promenadzie we wtorki? I czy jest możliwość podpięcia auta pod Vag'a?

tak, nie wiadomo :gwizdanie:
Opublikowano

Przerwę tą obrazkową sielankę :decayed:

Czy spociki dalej są organizowane w Promenadzie we wtorki? I czy jest możliwość podpięcia auta pod Vag'a?

Vag'a jak najbardziej - tylko że za to pobierane są specyficzne opłaty - :szukaj: kilka zakładek wczesniej :gwizdanie:

Opublikowano

Przerwę tą obrazkową sielankę :decayed:

Czy spociki dalej są organizowane w Promenadzie we wtorki? I czy jest możliwość podpięcia auta pod Vag'a?

Vag'a jak najbardziej - tylko że za to pobierane są specyficzne opłaty - :szukaj: kilka zakładek wczesniej :gwizdanie:

Od Szukajki głowa boli.

99 Euro + Vat

Opublikowano

Od Szukajki głowa boli.

99 Euro + Vat

Zapomniałeś o akcyzie od pojemności silnika :decayed:

Opublikowano

Zapomniałeś o akcyzie od pojemności silnika :decayed:

I opłacie dla mnie :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Od Szukajki głowa boli.

99 Euro + Vat

Zapomniałeś o akcyzie od pojemności silnika :decayed:

Ty zarobisz na przewalutowaniu

Zapomniałeś o akcyzie od pojemności silnika :decayed:

I opłacie dla mnie :naughty: :naughty: :naughty:

A Tobie oddam Vat

Opublikowano

A co to dzisiaj raga pracuje czy jak ?

2188f8ad5db37879med.jpg

82f01db81d0695f0med.jpg

5f38dc2bf8cf2bb4med.jpg

Opublikowano

Bry :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.