Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kurrr... myślałem, że to Poziek .. :doh1: :kox:

:polew:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 15:33_________________________________________________Ja dziś jade od mińska. Ale pojade wcześniej do domu, bo nie bede na was tam czekal 2h. Moze mój browarek juz przyjedzie do tego czasu.. :D[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 15:34_________________________________________________Waldek bedziesz dziś na spocie? Mam jeszcze wobec Ciebie niespłacony dług wdzięczności..

Ja bede od 18:00 bo umowilem sie ze Specnazem wiec jakby co to dawaj wczesniej

Opublikowano

Kurrr... myślałem, że to Poziek .. :doh1: :kox:

Ten co stoi nad tym kolesiem? :polew:

Opublikowano

A to spoko. Ja koncze robote o 17 (teoretycznie) wiec z mińska dojade w ok 20 min. Bede na 18 :)

Opublikowano

Ja bede od 18:00 bo umowilem sie ze Specnazem wiec jakby co to dawaj wczesniej

idziemy coś opierdolić do żarła ? :naughty::kox:

Opublikowano

Ja bede od 18:00 bo umowilem sie ze Specnazem wiec jakby co to dawaj wczesniej

idziemy coś opierdolić do żarła ? :naughty::kox:

Na Torwarze ktoś będzie miał grilla.

Opublikowano

Na Torwarze ktoś będzie miał grilla.

tak ale o 19

a ja wpadłbym wcześniej do Promki, przywitał się i pojechał na d*py i wieprzowinki na torwar :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ja bede od 18:00 bo umowilem sie ze Specnazem wiec jakby co to dawaj wczesniej

idziemy coś opierdolić do żarła ? :naughty::kox:

Poziek wreszcie dobrze gadasz.. Coś bym wciągnął..

Opublikowano

Na Torwarze ktoś będzie miał grilla.

tak ale o 19

a ja wpadłbym wcześniej do Promki, przywitał się i pojechał na d*py i wieprzowinki na torwar :kox: :kox: :kox:

...lepiej nie wpadaj( :sexinbed:), bo już jednego kolege wywiało z forum :gwizdanie:

Opublikowano

...lepiej nie wpadaj( :sexinbed:), bo już jednego kolege wywiało z forum :gwizdanie:

no wiem...byłem jak jego kawalerskim :kox: :kox:

Opublikowano

...lepiej nie wpadaj( :sexinbed:), bo już jednego kolege wywiało z forum :gwizdanie:

no wiem...byłem jak jego kawalerskim :kox: :kox:

już sobie wyobrażam...

Russian%2BBoys%2Bin%2BRed%2BHats.jpg

ten trzeci to kto?

Opublikowano

Poczekaj....zaraz coś nieśmiało zapodam :cool1:

Opublikowano

Poziu a co dobrego masz tam na torwarze na ruszcie?

Bo nie powiem, ale dobrą wypieczoną karkóweczką nie pogardze :tongue4:

Opublikowano

Poczekaj....zaraz coś nieśmiało zapodam :cool1:

Dawaj :)

Opublikowano

Poczekaj....zaraz coś nieśmiało zapodam :cool1:

No właśnie, jak się chłopcy bawiliście :gwizdanie:

Opublikowano

Poziu a co dobrego masz tam na torwarze na ruszcie?

cycate wieprzowinki ogarniają grylla topless :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Poziu a co dobrego masz tam na torwarze na ruszcie?

Bo nie powiem, ale dobrą wypieczoną karkóweczką nie pogardze :tongue4:

Głodnemu chleb na myśli :kox: :kox: :polew:

Opublikowano

Panowie kto mi ogarnie prostą stronę internetową ? Kilka fotek i kontakt.

Odpłatnie rzecz jasna.

Opublikowano

Panowie kto mi ogarnie prostą stronę internetową ? Kilka fotek i kontakt.

Odpłatnie rzecz jasna.

Do tego karteczki wkładane za szybę pod pajacem :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Panowie kto mi ogarnie prostą stronę internetową ? Kilka fotek i kontakt.

Odpłatnie rzecz jasna.

Co to ma byc?[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 16:28_________________________________________________

Poziu a co dobrego masz tam na torwarze na ruszcie?

Bo nie powiem' date=' ale dobrą wypieczoną karkóweczką nie pogardze :tongue4:

[/quote']

Głodnemu chleb na myśli :kox: :kox: :polew:

Akurat jestem głodny wiec myślałem o prawdziwej karkówce ;p

A jeśli mowa o karkóweczce/wieprzowince to dzis do mnie przybija wiec wiecie.. niewiem ile na spocie bede ... [br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 16:30_________________________________________________

Panowie kto mi ogarnie prostą stronę internetową ? Kilka fotek i kontakt.

Odpłatnie rzecz jasna.

Do tego karteczki wkładane za szybę pod pajacem :polew: :polew: :polew: :polew:

Własnie dlatego parkuje zdala od pajaca..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.