Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

chłopaki spać nie możeta ????? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

U nas dopiero 2:40 - ale najwyższa pora isc sie zdrzemnąć bo jutro powrót do smutnego jak pi_zda miasta :angry:

:bry: i Dobranoc :papa: :papa:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2009, 08:43_________________________________________________

Union Square :wink4:

43972298.jpg

Żeby nie było wątpliwości - Lukasz robił zdjęcie gościowi w tle :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

No ta czarna faktycznie niesamowita , hahahhaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe o tym samym pomyslalem pewnie Lukaszer zabrał ze sobą zestaw do vaginowania lub chciał im klime odgrzybić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry Panowie i Panie :hi:

no i niestety , moja padaczka zakończyła żywot na skrzyżowaniu w Nadarzynie ;(

dsc00169gir.jpg

dsc00171t.jpg

dsc00175swl.jpg

[br]Dopisany: 26 Lipiec 2009, 09:41_________________________________________________jak ktoś sie zna na ubezpieczeniach to prosze o pomoc :

http://www.a4-klub.pl/smf/ubezpieczenia_odszkodowania_kolizje_wypadki/szkoda_calkowita_czy_odzyskam_rozbite_auto-t89267.0.html;new

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskaro - Łukaszr ale Wam k.urwa zazdroszczę tego US&A ;( :evil: Chętnie bym się jeszcze tam poprzechadzał.

no i niestety , moja padaczka zakończyła żywot na skrzyżowaniu w Nadarzynie ;(

Ale przyjebałeś gościowi bokiem w przód !! :confused4: Kurw. Ładna pipka... Dobrze, że nie twoja wina..

Jak to się stało ?

Może poprzekładamy trochę gratów do mojego ? :mysli::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się stało ?

Może poprzekładamy trochę gratów do mojego ? :mysli::decayed:

ja przejeżdżałem prosto na Wole Kosowską z Nadarzyna a on za***rdalał Katowicką i mi uderzył w bok , nawet nie hamował , najlepsze było to że stałem na światłach czekałem na zielone, zapaliło mi sie żółte i jeden z prawej strony przeleciał , pomyślałem sobie "co za debil" , wjeżdzam powoli na skrzyżowanie patrze w prawo i 5m od siebie widze auto , no i bum. to mnie wysadziło przez wysepke i dopiero sie zatrzymałem przy rowie. wpasowałem sie idealnie miedzy sygnalizator a lampe.

z klamotami nie ma problemu tylko nie wiem czy po wypłacie odszkodwania odzyskam auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały jesteś ?? karczycho wytrzymało ??

Widziałeś jakie ma karczycho - pewnie tym karczychem rozpierdzielił jeszcze połowę wnętrza i wysadził moduł komfortu. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały jesteś ?? karczycho wytrzymało ??

dzieki ,ja spoko , dobrze ze przed Nadarzynem zapiąłem pasy bo nie mam w zwyczaju. Kur.wa , szkoda auta , wolałbym mieć dwie rece w gipsie niż rozje.bany samochód. no i całe szczęście że nikt nie siedział z boku bo trup :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwierz mi na slowo ale nie chciałbyś :cool1: ciesz sie ze nie wiozles swojej pani albo ze od twojej strony nie dostales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwierz mi na slowo ale nie chciałbyś

chciałbym , mam teraz problem jak ch.uj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że jesteś cały , gorzej gdyby było na odwrót :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry Panowie i Panie :hi:

no i niestety , moja padaczka zakończyła żywot na skrzyżowaniu w Nadarzynie ;(

:shocked: :shocked:

1. Smaruj do lekarza i weź sobie skierowanie na badania ( może coś Cię boleć)

2. Z kasą z ubezpieczenia może być ciężko ale zwolnienie z job-u lekarz może dać :)

3 Auta szkoda jak ch...j :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że jesteś cały , gorzej gdyby było na odwrót :no:

byłem u lekarza , kołnierz na szyje + dwa tygodnie L4[br]Dopisany: 26 Lipiec 2009, 13:46_________________________________________________

2. Z kasą z ubezpieczenia może być ciężko

w sensie za auto ?? czy za mnie ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja pier***e - całe szczęscie ze nikt nie siedział na miejscu pasażera. Mam nadzieję że ten ch***j który w. Ciebie wjechał poniesie jakies porządne konsekwencje, bo jak nie to zbieramy team i jedziemy spuścić mu wp***dol :bicz: Czym w Ciebie przywalił ?

Jeśli chodzi o kasę za Ciebie to z tym moze być ciężko jeśli nie masz jakiegoś złamania :confused4:

Jeśli chodzi o samochód to nie wiem czy nie będą chcieli zrobić szkody całkowitej. Wtedy byłaby lipa.

Tak czy inaczej dobrze ze ci nic nie jest. Jak bedziesz chcial przyjechac na spota to dawaj znac - podjedziesz 709 do wilanowskiej a ja Cie zgarne :wink4:

A tak BTW - jesteśmy już w PL :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jebie mr. Moskal gruubo!!! , a co do szkody całkowitej to na 100% takowa będzie. Dostaniesz mizerną kasę, bo odliczą wrak, a i oczywiście autko będziesz mógł sobie zabrać i rozsprzedać co tam całego zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwierz mi na slowo ale nie chciałbyś

chciałbym , mam teraz problem jak ch.uj

Koniecznie idź do lekarza! Niech Cię dokladnie zbadają najlepiej rezonansem magnetycznym.

Następnie w ubezpieczalni sprawcy składasz wniosek o wypłate odszkodowania ze względu na szkodę osobową.

Ja po wypadku 6 lat temu wyrwałem tym sposobem dodatkowo 5tys. Oczywiśćie ubezpieczyciel będzie Cię zniechęcał, będziesz musiał się udać na komisję lekarską, itd, itd. Ale bądź cierpliwy i uparty i na pewno dostaniesz odszkodowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...