Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu ktoś już nie ma fantazji, i wałkuje jeden temat.

Adriano - czasami trzeba umieć się pośmiać z siebie. Ale skoro temat Cię już męczy to kończymy. I nie ma co strzelać :foch:'a - peace man :good:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 15:23_________________________________________________

Dobrze że nie A88 ....

Albo A18 ....

:decayed::evil:

To jest A7/6 szkoda ze nie ma jeszcze modelu B9 to wtedy moglby zrobić sobie przeróbkę A69 :polew:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 15:28_________________________________________________[

Po prostu ktoś już nie ma fantazji, i wałkuje jeden temat.

wiesz , brak Ragusia , brak d*p i sie czepiają byle gówna

No wlasnie - MoorPH Ty zawsze jechales leb w leb z Ragusiem w zdjeciach - co się stało, brak rywalizacji Cie zniechęca ?[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 15:31_________________________________________________Żyrafa opowiada zajączkowi :

- Nawet nie wiesz, jak to wspaniale mieć taką dłuuuugą szyję. Sięgnę wszędzie, do każdej gałązki, a potem... Pomyśl: każdy listek, który zerwę i przeżuję, wędruje potem tak dłuuugo, dłuugo w dół... Ach... jaka to rozkosz...

Zajączek słucha nie reagując. Żyrafa ciągnie dalej:

- A gdy przychodzi upał... Idę nad rzekę, pochylam głowę, zaczerpuję wody... Nie wyobrażasz sobie, jaka to rozkosz, gdy zimna, orzeźwiająca woda spływa w dół, chłodząc mnie coraz bardziej i bardziej... Moja szyja rozkoszuje się tym chłodem, centymetr po centymetrze, metr po metrze, a ja wraz z nią... Ech, gdybyś wiedział, zajączku, jak to wspaniale mieć taką dłuuugą szyję.

Zajączek przechyla tylko lekko głowę i pyta:

- A powiedz, rzygałaś kiedyś?[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 15:37_________________________________________________Pojechał dresiarz do Paryża, wraca i opowiada swemu kumplowi jak tam było. Mówi:

- Wiesz co, Wiechu, idę, patrzę, a tu wielki plac! Patrzę na lewo... och*jeć można! Patrzę na prawo... o ja cię pie*dolę! Patrzę przed siebie... oźesz ku*wa mać! Wiechu na to:

- Wiesz, Bodziu, ja to cię podziwiam za wybitną pamięć do detali!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

CHŁOPAKI.......WCZORAJ ZGUBIŁEM GDZIEŚ MÓJ TELEFON......uczciwego znalazcę proszę o kontakt na mój telefon domowy :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Poziu - za***ista nuta :good: :laghing2: - nie mogłem się powstrzymać żeby tego nie wrzucić :buahaha:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ktoś już nie ma fantazji, i wałkuje jeden temat.

Adriano - czasami trzeba umieć się pośmiać z siebie. Ale skoro temat Cię już męczy to kończymy. I nie ma co strzelać :foch:'a - peace man.

Spoko-loko, pójdziemy na imprę, to Ci wybacze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wiejskiej chacie rozespany chłop mówi do żony:

- Maryśka, albo żeś się odkryła, albo żeś obory nie domkła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ktoś już nie ma fantazji, i wałkuje jeden temat.

Adriano - czasami trzeba umieć się pośmiać z siebie. Ale skoro temat Cię już męczy to kończymy. I nie ma co strzelać :foch:'a - peace man.

Spoko-loko, pójdziemy na imprę, to Ci wybacze :naughty:

:mysli: Jak skombinujesz na imprezie :drunk::dance: fajne d*py mi i Adasiowi to wtedy będziemy kwita. Najlepiej zeby chcialy się :sexinbed: to wtedy będzie idealnie - więc masz niezle wyzwanie :kox:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 16:17_________________________________________________

W wiejskiej chacie rozespany chłop mówi do żony:

- Maryśka, albo żeś się odkryła, albo żeś obory nie domkła...

:polew: :polew: :polew: :laghing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie zabierajcie oniaka :polew: a jesli juz to wymiencie mu monety na jakies grube banknoty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko-loko, pójdziemy na imprę, to Ci wybacze :naughty:

TEŻ CHCE TAM BYĆ!! specjalnie na te okazję założę soczewki kontaktowe :gwizdanie: :cool1::naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 19:20_________________________________________________

Najlepiej zeby chcialy się :sexinbed: to wtedy będzie idealnie - więc masz niezle wyzwanie :kox:

Adrian takie ogarnia w 2 minuty...oczywiście tylko wówczas gdy ma telefon w spodniach :cool1: :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 19:21_________________________________________________

Tylko nie zabierajcie oniaka :polew:

Jak Adrian sobie nie poradzi z dziewczynami wyslemy oniaka :kox: :kox: :kox: Tylko wtedy będzie grany jedynie analik :polew: :polew: :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Po prostu ktoś już nie ma fantazji, i wałkuje jeden temat.

wiesz , brak Ragusia , brak d*p i sie czepiają byle gówna

No wlasnie - MoorPH Ty zawsze jechales leb w leb z Ragusiem w zdjeciach - co się stało, brak rywalizacji Cie zniechęca ?

Ragga to żaden dla mnie rywal.. Po prostu czasu nie mam.. :) Poczekaj poczekaj.. Jak będę miał wenę to nie wyciągniesz reki spod biurka.. ;p :naughty:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 19:55_________________________________________________Poza tym wiesz.. Trzeba bylo zastosować płodozmian :sexinbed: . Nie mozna sie trzymać za długo przy jednej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Po prostu ktoś już nie ma fantazji, i wałkuje jeden temat.

wiesz , brak Ragusia , brak d*p i sie czepiają byle gówna

No wlasnie - MoorPH Ty zawsze jechales leb w leb z Ragusiem w zdjeciach - co się stało, brak rywalizacji Cie zniechęca ?

Ragga to żaden dla mnie rywal.. Po prostu czasu nie mam.. :) Poczekaj poczekaj.. Jak będę miał wenę to nie wyciągniesz reki spod biurka.. ;p :naughty:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 19:55_________________________________________________Poza tym wiesz.. Trzeba bylo zastosować płodozmian :sexinbed: . Nie mozna sie trzymać za długo przy jednej

Czekam w takim razie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies specjalnie zamówienia?

ja bym poprosił jakieś rude :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies specjalnie zamówienia?

ja bym poprosił jakieś rude :gwizdanie: :decayed:

Rude - mogą być, byle z dużymi cyckami :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry ogry :hi:

ja poprosze ciemne , proste włosy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karwa spać nie mogą!!! o tej porze na forumnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. Zgłupieli całkiem

[br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 07:49:53_________________________________________________

CHŁOPAKI.......WCZORAJ ZGUBIŁEM GDZIEŚ MÓJ TELEFON......uczciwego znalazcę proszę o kontakt na mój telefon domowy :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Ja go mam. Ale na razie potrzebuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar - tak wogóle to gratki różowego kolorku :brawo::hahaha::wink4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...