Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Bry ogry :hi:

Opublikowano

:bry:

Łukasz spać co nie możesz :naughty:

Opublikowano

Wstał i znowu walnął w kime

Opublikowano

Wstał i znowu walnął w kime

pewnie poranny szczoch go obudził :decayed:

Opublikowano

Wstał i znowu walnął w kime

pewnie poranny szczoch go obudził :decayed:

moze na grzyby sie wybierał ???

Opublikowano

bry :hi:

Opublikowano

Zauważyliście znaczny ostatnio wzrost poziomu dyskusji na warszawskich? :decayed:

[br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 09:57:04_________________________________________________Czy ja o to już czasem nie pytałem? :mysli:

Opublikowano

Bry :hi:

Zauważyliście znaczny ostatnio wzrost poziomu dyskusji na warszawskich? :decayed:

[br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 09:57:04_________________________________________________Czy ja o to już czasem nie pytałem? :mysli:

Wit.s coś mi sie kojarzy że taki pytanie juz padło. Ale nie dam sobie ręki uciąć.. ;)

Opublikowano

Czy ja o to już czasem nie pytałem? :mysli:

Wituś starość Ci sie chyba udziela , skleroza te sprawy.... :kox:

Opublikowano

Czy ja o to już czasem nie pytałem? :mysli:

Wituś starość Ci sie chyba udziela , skleroza te sprawy.... :kox:

Młodzieniaszek sie odezwał :tongue4:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 10:55_________________________________________________

Zauważyliście znaczny ostatnio wzrost poziomu dyskusji na warszawskich? :decayed:

A wracając do tematu, to pewnie dlatego że lato sie zrobiło pełną gębą.. i nikt nie chce patrzeć na laski naszpikowane photoshopem..

Opublikowano

Młodzieniaszek sie odezwał

słuchaj chłoptasiu.... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty::polew:

A wracając do tematu, to pewnie dlatego że lato sie zrobiło pełną gębą.. i nikt nie chce patrzeć na laski naszpikowane photoshopem..

na lajfie się lepsze kręcą :kox: :kox: :kox: :kox:

A co sie kurewa z naszym przyjacielem Ragusiem dzieje ??? wie ktoś może ????

Opublikowano

Jak to co - poznał wartośc deklaracji odnosnie długości łańcucha :tongue4:

Zderzenie teorii z praktyką:gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jak to co - poznał wartośc deklaracji odnosnie długości łańcucha :tongue4:

Zderzenie teorii z praktyką:gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew:

A tak się chwalił!

Opublikowano

Zderzenie teorii z praktyką

no faktycznie , teoretykiem to on był :good:

gorzej chyba z praktyką :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Może znalazł sobie nowych przyjaciół na forum marki nowej fury...

No i już nas nie kocha:(

Opublikowano

Pije, bo przecież miał slub brać.. Pewnie na zmiane decyzji było juz za poźno ;D :polew:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 12:58_________________________________________________

Może znalazł sobie nowych przyjaciół na forum marki nowej fury...

No i już nas nie kocha:(

Mnie to on na pewno nie kochał, ja go zresztą też.. Nie chce by mnie posądzili o pedalstwo.. :kox:

Opublikowano
  • Autor

A co sie kurewa z naszym przyjacielem Ragusiem dzieje ??? wie ktoś może ????

dostał szlaban na komputer :decayed:

w ogóle to :bry:

(za***ista emłotka)

Opublikowano

sprzedaje jagody przy lesie i podobno jeszcze 500 słoików brakuje do RS'a :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.