Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No chłopaki nieźle się zabawiacie. Jeśli ta Paola jest włoszką, to tylko Mnie tam brakowało :naughty: Ja bym się z nią dogadał.

Pewnie zajebałaby Ci telefon :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No chłopaki nieźle się zabawiacie. Jeśli ta Paola jest włoszką, to tylko Mnie tam brakowało :naughty: Ja bym się z nią dogadał.

One są dziwne ... np mogłaby zaj... Ci telefon i co wtedy ? :naughty::kox::polew:

Opublikowano

Chłopaki mam nadzieję, że macie tam ładniejsza pogodę niż my tutaj :kwasny:

Widzę, że nawet na NK juz zdążyliście foty poumieszczać :D

Opublikowano

Chłopaki mam nadzieję, że macie tam ładniejsza pogodę niż my tutaj :kwasny:

Widzę, że nawet na NK juz zdążyliście foty poumieszczać :D

Hey Kasia :)

Pogoda była super do dzisiaj - niestety leje. Ale od jutra ma być ładniej.

Co do NK - no cóż - nie próżnujemy :cool1:

Pozdrowionka

Opublikowano

Chłopaki mam nadzieję, że macie tam ładniejsza pogodę niż my tutaj :kwasny:

Widzę, że nawet na NK juz zdążyliście foty poumieszczać :D

Pogoda była ... do wczoraj - dzisiaj leje i jest brzydko :dontknow:

Opublikowano

Halo Warszawa. Macie jakies propozycje, gdzie mozna zostawic auto na 30 dni w okolicach Okecia?

Chodzi mi o parkingi na osiedlu, lub strzezone, lub Wasze :)

Bylbym wdzieczny za info, mile widzine dokladne adresy, lub lokalizacje maps.google, czy zumi.

Opublikowano

Halo Warszawa. Macie jakies propozycje, gdzie mozna zostawic auto na 30 dni w okolicach Okecia?

Chodzi mi o parkingi na osiedlu, lub strzezone, lub Wasze :)

Bylbym wdzieczny za info, mile widzine dokladne adresy, lub lokalizacje maps.google, czy zumi.

Na al. krakowskiej przed OBI jest parking długoterminowy i odwożą klienta na lotnisko

Opublikowano

Wy tu wakacje i pitolicie głupoty a wawa walczy o KDT :D Biore pałe i jade komuś doj**ać :P

Opublikowano

Madafaka chyba już musztarda po obiedzie :embarrassed::hi:

P.S.

Dopindolił bym też komuś :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Madafaka Ono chyba już musztarda po obiedzie :embarrassed::hi:

Wy tu wakacje i pitolicie głupoty a wawa walczy o KDT :D Biore pałe i jade komuś doj**ać :P

Spoko, spoko - mamy podgląd na akcje - jest tu iTVN :)

Ono - dajesz - będę Cię wypatrywać w TV

Opublikowano

A tak po za tym to :bry: Panowie i Panie :good:

Oskaro , Lukaszr ale macie piękne wakacje szkoda że ja znam tylko jęz. rosyjski :polew: :polew:

Opublikowano

Chłopaki mam nadzieję, że macie tam ładniejsza pogodę niż my tutaj :kwasny:

Widzę, że nawet na NK juz zdążyliście foty poumieszczać :D

Pogoda była ... do wczoraj - dzisiaj leje i jest brzydko :dontknow:

Chłopaki mam nadzieję, że macie tam ładniejsza pogodę niż my tutaj :kwasny:

Widzę, że nawet na NK juz zdążyliście foty poumieszczać :D

Hey Kasia :)

Pogoda była super do dzisiaj - niestety leje. Ale od jutra ma być ładniej.

Co do NK - no cóż - nie próżnujemy :cool1:

Pozdrowionka

Niezależnie od pogody, życzę Wam dobrej zabawy :)

Opublikowano

Wy tu wakacje i pitolicie głupoty a wawa walczy o KDT :D Biore pałe i jade komuś doj**ać :P

:polew: :polew:

Gdzie Ty teraz kupisz ulubione trampki :decayed:

Opublikowano

Wy tu wakacje i pitolicie głupoty a wawa walczy o KDT :D Biore pałe i jade komuś doj**ać :P

Oniak, a może ktos będzie chciał w ................................................................... pppppupke ? :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2009, 17:30_________________________________________________

Oskaro , Lukaszr ale macie piękne wakacje szkoda że ja znam tylko jęz. rosyjski :polew: :polew:

oni nie znaja nawet rosyjskiego a widzisz jak im tam dobrze..... mam tylko nadzieje ze po powrocie nie trzeba bedzie trzymać 'gały' w formalinie :decayed:

Opublikowano

Adaś no nie wiem ...po tych amerykańckich drinkach to kto wie może nie będą już chcieli się Polskiej czystej napić :kox::polew:

Opublikowano

A tak po za tym to :bry: Panowie i Panie :good:

Oskaro , Lukaszr ale macie piękne wakacje szkoda że ja znam tylko jęz. rosyjski :polew: :polew:

Pixi - zabioręCię do rosyjskiej dzielnicy :decayed:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2009, 17:50_________________________________________________

Adaś no nie wiem ...po tych amerykańckich drinkach to kto wie może nie będą już chcieli się Polskiej czystej napić :kox::polew:

Co Ty - nie pijemy tu drinków - nie stać nas :polew:

Opublikowano

Pixi - zabioręCię do rosyjskiej dzielnicy :decayed:

Namawiam Oskara żebyśmy pojechali w nocy na Bronx porobić sobie fotki, ale nie wiem czemu on nie chce :nose:

Opublikowano

Pixi - zabioręCię do rosyjskiej dzielnicy :decayed:

Namawiam Oskara żebyśmy pojechali w nocy na Bronx porobić sobie fotki, ale nie wiem czemu on nie chce :nose:

Komu on chce robić tam w nocy zdjęcia ?? Czarno na czarnym - mhhh - trzeba będzie ich pomalować białą farbą :polew:

Opublikowano

Nie wierze że nawet łiskacza :decayed: - to co tam jest tanie :sick3:

Zdjęcia zróbcie najlepiej na pasach to przynajmniej będzie widać :gwizdanie:

Pozdrawiam , spadam na spota :good:

Opublikowano

Nie wierze że nawet łiskacza :decayed: - to co tam jest tanie :sick3:

Zdjęcia zróbcie najlepiej na pasach to przynajmniej będzie widać :gwizdanie:

Pozdrawiam , spadam na spota :good:

No na dzoniego wolkiera nas stac - wlasnie pijemy drineczka bo juz jest u nas po 12 :drinks:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.