Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pixi - zabioręCię do rosyjskiej dzielnicy :decayed:

Namawiam Oskara żebyśmy pojechali w nocy na Bronx porobić sobie fotki, ale nie wiem czemu on nie chce :nose:

Dziwne ... a byliście na Tarchominie albo na Szmulkach z aparatem ... bronks to przy tym cywilizacja wysokich lotów :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pixi - zabioręCię do rosyjskiej dzielnicy :decayed:

Namawiam Oskara żebyśmy pojechali w nocy na Bronx porobić sobie fotki, ale nie wiem czemu on nie chce :nose:

Dziwne ... a byliście na Tarchominie albo na Szmulkach z aparatem ... bronks to przy tym cywilizacja wysokich lotów :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wy tu wakacje i pitolicie głupoty a wawa walczy o KDT :D Biore pałe i jade komuś doj**ać :P

Oniak, a może ktos będzie chciał w ................................................................... pppppupke ? :decayed: :decayed:[br]

...ale tylko paluszkiem :polew: :polew:

Opublikowano

Pixi - zabioręCię do rosyjskiej dzielnicy :decayed:

Namawiam Oskara żebyśmy pojechali w nocy na Bronx porobić sobie fotki, ale nie wiem czemu on nie chce :nose:

Dziwne ... a byliście na Tarchominie albo na Szmulkach z aparatem ... bronks to przy tym cywilizacja wysokich lotów :naughty:

Lizałem kiedyś za małolata taką ze szmulek... fakt karwa hardcore :decayed:
Opublikowano

bry ogry :hi:

Opublikowano

yrB :hi:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 07:26_________________________________________________

Pixi - zabioręCię do rosyjskiej dzielnicy :decayed:

Namawiam Oskara żebyśmy pojechali w nocy na Bronx porobić sobie fotki, ale nie wiem czemu on nie chce :nose:

Dziwne ... a byliście na Tarchominie albo na Szmulkach z aparatem ... bronks to przy tym cywilizacja wysokich lotów :naughty:

Co Wy wiecie o szmulkach.. ;D Z aparatem też tu chodziłem.. :D

Opublikowano

Pixi - zabioręCię do rosyjskiej dzielnicy :decayed:

Namawiam Oskara żebyśmy pojechali w nocy na Bronx porobić sobie fotki, ale nie wiem czemu on nie chce :nose:

Dziwne ... a byliście na Tarchominie albo na Szmulkach z aparatem ... bronks to przy tym cywilizacja wysokich lotów :naughty:

Lizałem kiedyś za małolata taką ze szmulek... fakt karwa hardcore :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No chłopaki nieźle się zabawiacie. Jeśli ta Paola jest włoszką, to tylko Mnie tam brakowało :naughty: Ja bym się z nią dogadał.

Pewnie zajebałaby Ci telefon :polew:

One są dziwne ... np mogłaby zaj... Ci telefon i co wtedy ? naughty kox

To już się robi nudne :thumbdown:

:ssij:

Opublikowano

To już się robi nudne :thumbdown:

Adriano , a co sie stało ??? bo nie jestem w temacie

Opublikowano

Po prostu ktoś już nie ma fantazji, i wałkuje jeden temat.

Opublikowano

Po prostu ktoś już nie ma fantazji, i wałkuje jeden temat.

wiesz , brak Ragusia , brak d*p i sie czepiają byle gówna

Opublikowano

Koledzy przyznać się czyja bryka stoi u mnie na Chocimskiej pod arbaitem? Granatowa a4 bodajże 1.9 tdi w kombi na WPI ? Mam zdjęcie.. Przyznawać się szybciutko..

A tak wogóle, kogo mam się czepiać jeśli chce klubowe ramki? i naklejki? Macie może jakieś na zbyciu?

Opublikowano

A tak wogóle, kogo mam się czepiać jeśli chce klubowe ramki?

Jarko

Opublikowano

Halo Warszawa. Macie jakies propozycje, gdzie mozna zostawic auto na 30 dni w okolicach Okecia?

Chodzi mi o parkingi na osiedlu, lub strzezone, lub Wasze :)

Bylbym wdzieczny za info, mile widzine dokladne adresy, lub lokalizacje maps.google, czy zumi.

Na al. krakowskiej przed OBI jest parking długoterminowy i odwożą klienta na lotnisko

Mam miejsce garażowe w garażu podziemnym - obecnie wolne.

8 km od okęcia więc bierzesz taxi i jesteś na terminalu w 10 minut.

dawaj na priv - dogadamy się.

korleone

Opublikowano

Po prostu ktoś już nie ma fantazji, i wałkuje jeden temat.

izi Adriano :decayed: ...ale fakt, że temat można już zamknąć :good:

Opublikowano

Byłem wczoraj w Jankach i oto co napotkałem :

dsc00167pkd.jpg

dsc00166ylv.jpg

:wtf:

Opublikowano

Byłem wczoraj w Jankach i oto co napotkałem :

czekam na ogłoszenie - bezwypadkowy :decayed: BTW to pewnie model B67 Luftwaffe edition :decayed:

Opublikowano

Dobrze że nie A88 ....

Albo A18 ....

:decayed::evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.