Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

specu ! nie poplynales na domaniewskiej? :polew:

Na głowę nie padało, mam dobry filmik nagrany :) wariaty pakowały się 80-90km/h w wodę o głębokości 40cm.. metro raczej dziś na wilanowskiej nie ruszy. za***iście wygląda tramwaj, kiedy nie widać ani jego kół, ani torów po których jedzie.

http://www.zw.com.pl/galeria/1,1,382875.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dobry filmik nagrany

no to wrzucaj wrzucaj :D

A ja cały dzień siedze w robocie na Młocinach i po za tym, że lało pół dnia to nie wiem co się dzieje na mieście. Trzeba będzie pojechać i obadać co tamsię porobiło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na Tarcho pokropiło z lekka. Pojawiło się słoneczko, jest cholernia gorąco, wyszła tęcza i tyleż mieliśmy nawałnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem - nie mają w tym rozmiarze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam sie u was na tej wsi dzieje :decayed: ? w WPR sloneczko caly dzien :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oskar, ale Pory Ci zalalo, czy Sikorskiego? :decayed:

Pory ;([br]Dopisany: 17 Lipiec 2009, 17:16_________________________________________________

co tam sie u was na tej wsi dzieje :decayed: ? w WPR sloneczko caly dzien :cool1:

bo zlego diabli :evil: nie biorą :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem - nie mają w tym rozmiarze :(

http://www.oponyshop.com/search.php?rozmiar=18&szerokosc=225&profil=40&marka=12&sezon=0&x=0&y=0&panel=yes

Sklepik forumowego kolegi - od tej ceny pewnie będzie dobry rabat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOYO PROXES T1R i juz moge powiedzieć, że spisują się meeeega rewelacyjnie. puki co wszystkie, nawet najtrudniejsze testy przeszły na 6+. I naprawde zauważyłęm ogromną różnice po wymienie ze starych gum. Kupowałem je na tarchominie za 526 zł sztuka z montażem.

Mogę tylko potwierdzić. Ciche, dobrze trzymają na boki, rewelacyjne na mokrym w porównaniu do D SPORT MAXXX.

Cenę miałem podobną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

ja tez same dobre rzeczy o nich czytalem. dlugo na nich jezdzicie? slyszalem ze jedyny minus to ze sie szybko zuzywaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez same dobre rzeczy o nich czytalem. dlugo na nich jezdzicie? slyszalem ze jedyny minus to ze sie szybko zuzywaja.

Jaki przebieg wytrzymują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez same dobre rzeczy o nich czytalem. dlugo na nich jezdzicie? slyszalem ze jedyny minus to ze sie szybko zuzywaja.

Jaki przebieg wytrzymują?

Jak dobrze trzymają, znaczy są miękkie i szybko się zużywają, podobnie jak Continental Contact Sport 2, świetna opona wytrzymująca na eSie max pół roku, ale zakręty pokonywała z wyraźnie większymi prędkościami niż twardy jak kartofel Dunlop na którym lata się sezony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez same dobre rzeczy o nich czytalem. dlugo na nich jezdzicie? slyszalem ze jedyny minus to ze sie szybko zuzywaja.

Jaki przebieg wytrzymują?

Jak dobrze trzymają, znaczy są miękkie i szybko się zużywają, podobnie jak Continental Contact Sport 2, świetna opona wytrzymująca na eSie max pół roku, ale zakręty pokonywała z wyraźnie większymi prędkościami niż twardy jak kartofel Dunlop na którym lata się sezony.

Jakoś w kwietniu zaliczyłem dziurę jadąc na spota i skasowałem dwie sztuki po prawej stronie :>

Od tamtego czasu latam właśnie na Toyo. Jest miękka i to o wiele bardziej miękka, w porównaniu do DUNLOP. Komfort jazdy większy bo tłumi lepiej.

Nie czytałem ile wytrzyma.

Na Continentalu Contact Sport 3 miałem się okazję wozić i rzeczywiście lepiej szczególnie na mokrym sobie radziły niż DUNLOP.

DUNLOP ma śmieszną konstrukcję - oponiarz mi pokazał co dzieje się z tymi oponami po pewnym czasie - zaczyna się robić mozaikowa [kanciasta wręcz], ale pewnie dzięki takiej konstrukcji lata się na niej duuże przebiegi. No i twarda niemiłosiernie - co ma zady i walety :chytry::kox::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,ja własnie zalozylem Dunlop Sport maxx do siebie(uzywki) zobaczymy jak bedzie :) Mialem toyo na oku ale mi zwineli a musialem kupic juz bo smigalem na zimowych które piszczaly niemilosiernie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam dzisiaj do Klubu SPACE na Kolejowej. (dawna Lokomotywa jak ktoś nie kojarzy) smiley Pobawimy sie troche, napijemy. bedzie wódka, będą śledzie i poru... potańczyć też gdzie bedzie smiley

UFFF... ale jebłem esey tongue

żebym wiedział... a tak był Medyk :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...