Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

yrb yrb :)

dawno mnie nie było. Ciesze sie że zlocik Wam się udał. W życiu najważniejsza jest... Rozpusta :naughty:

Suli co do oponek to wiem z własnego doświadczenia z eSy, że używki to nie jest dobry pomysł. TO auto juz jednak jakąś moc ma a opona to jedyny punkt kontaktu z podłożem i naprawde warto aby był on jaknajlepszy. Ja w zeszłym tygodniu kupiłem komplecik nowych TOYO PROXES T1R i juz moge powiedzieć, że spisują się meeeega rewelacyjnie. puki co wszystkie, nawet najtrudniejsze testy przeszły na 6+. I naprawde zauważyłęm ogromną różnice po wymienie ze starych gum. Kupowałem je na tarchominie za 526 zł sztuka z montażem.

a wogóle to padł mi synchronizator w skrzyni :( 1 i 2 wogóle nie wchodzi a z 3 niezbyt komfortowo się rusza :P I znowu będą koszta. Chyba w moim aucie nadszedł okres kiedy po kolei pewne elementy się zużywają i to w najmniej korzystnym dla mnie momencie... Ale co zrobić. Jest impreza - są koszta... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

yrb yrb :)

dawno mnie nie było. Ciesze sie że zlocik Wam się udał. W życiu najważniejsza jest... Rozpusta :naughty:

Suli co do oponek to wiem z własnego doświadczenia z eSy, że używki to nie jest dobry pomysł. TO auto juz jednak jakąś moc ma a opona to jedyny punkt kontaktu z podłożem i naprawde warto aby był on jaknajlepszy. Ja w zeszłym tygodniu kupiłem komplecik nowych TOYO PROXES T1R i juz moge powiedzieć, że spisują się meeeega rewelacyjnie. puki co wszystkie, nawet najtrudniejsze testy przeszły na 6+. I naprawde zauważyłęm ogromną różnice po wymienie ze starych gum. Kupowałem je na tarchominie za 526 zł sztuka z montażem.

a wogóle to padł mi synchronizator w skrzyni :( 1 i 2 wogóle nie wchodzi a z 3 niezbyt komfortowo się rusza :P I znowu będą koszta. Chyba w moim aucie nadszedł okres kiedy po kolei pewne elementy się zużywają i to w najmniej korzystnym dla mnie momencie... Ale co zrobić. Jest impreza - są koszta... ;)

Tu nawet nie chodzi o moc, tylko w używkach dochodzi różne zużycie opon, różne indeksy prędkości, czyli różna twardość rantu , co ma wpływ na ciąganie po koleinach. podobnie jak Oniak przerobiłem temat używek i wkurwienia na maxa.

i.KALI.i. co do twojego problemu ze skrzynia to przerobiłem temart dogłębnie i życzę powodzenia bo będzie Ci potrzebne. Niestety w S4 synchro to słaba część układanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w moim aucie nadszedł okres kiedy po kolei pewne elementy się zużywają i to w najmniej korzystnym dla mnie momencie... Ale co zrobić. Jest impreza - są koszta... ;)

Niestety ten czas zawsze nadchodzi.. Michał co tam słychać. Kiedy rajd po LWO robimy ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.i.KALI.i., ta Twoja ma czarny kolor?

A pozostałym: :foch:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Suli co do oponek to wiem z własnego doświadczenia z eSy, że używki to nie jest dobry pomysł. TO auto juz jednak jakąś moc ma a opona to jedyny punkt kontaktu z podłożem i naprawde warto aby był on jaknajlepszy. Ja w zeszłym tygodniu kupiłem komplecik nowych TOYO PROXES T1R i juz moge powiedzieć, że spisują się meeeega rewelacyjnie. puki co wszystkie, nawet najtrudniejsze testy przeszły na 6+. I naprawde zauważyłęm ogromną różnice po wymienie ze starych gum. Kupowałem je na tarchominie za 526 zł sztuka z montażem.

:shocked: :shocked: :shocked:

Stary, gdzie dokładnie i w jakim rozmiarze :?: Przecież takie oponki to conajmniej 800 - 900 złociszy za sztukę :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też się chętnie dowiem bo moje T1R juz ostatni sezon a wymieniłbym na takie same. tylko tak jak Suli pisze ceny jakie widziałem są trochę wyższe niż 500pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suli i Kali - Wy nie macie chyba takich samych rozmiarow felg :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suli i Kali - Wy nie macie chyba takich samych rozmiarow felg :cool1:

Ja mam 18' a Kali :co: - 19' :mysli::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boberek jechał, jechał i nie dojechał do Piły :polew:

e8753cd28b.jpeg

Ale widze, że jest na 1119 kilometrze od Warszawy.

On po prostu pognał za daleko.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po

Boberek jechał, jechał i nie dojechał do Piły :polew:

e8753cd28b.jpeg

Ale widze, że jest na 1119 kilometrze od Warszawy.

On po prostu pognał za daleko.

:D

Pojechał do Niemiec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i.KALI.i. co do twojego problemu ze skrzynia to przerobiłem temart dogłębnie i życzę powodzenia bo będzie Ci potrzebne. Niestety w S4 synchro to słaba część układanki.

To mnie pocieszyłeś stary... :P

Michał co tam słychać. Kiedy rajd po LWO robimy

a po za autem to wszystko wporządeczku. Rajdzik możemy zrobić (bardzo chętnie) jak naprawie moje zacne 1.6. :)

Stary, gdzie dokładnie i w jakim rozmiarze

ja mam 225/45 R17 i tak pisałem dałem 526 zł za sztuke z montażem.

dokładnie tutaj kupowałem:

PIMADO Autoryzowany Serwis Ogumienia Nokian, Toyo

Adres: Światowida 75, 03-144 Warszawa

Telefon: (022) 889-95-73

z modlińskiej jadąc do Legionowa skręt w lewo przy Ratuszu Białołęka, Stacja BP i caaaaały czas prosto. jak juz Wam się znudzi jazda to jeszcze kawałek :P Dość spory biały budynek z pomarańczowymi reklamami/napisami.

.i.KALI.i.[/b], ta Twoja ma czarny kolor?

Granatowa jest. Jeśli widziałeś czarną na rej. WL na łądnej feldze to jest RS4 gościa od nas. ok 600 KM ma ;)

I co za zaszczyt mnie kopnął, że na mnie focha nie ma? :mysli:

Suli i Kali[/b] - Wy nie macie chyba takich samych rozmiarow felg

no nie mamy. Suli ma 18 a ja 17. mniejszy brat jestem :P

Ciachnął bym coś! :slina:

0,7 zgłoś się przy piąteczku? :drunk:

zapraszam dzisiaj do Klubu SPACE na Kolejowej. (dawna Lokomotywa jak ktoś nie kojarzy) :) Pobawimy sie troche, napijemy. bedzie wódka, będą śledzie i poru... potańczyć też gdzie bedzie :)

UFFF... ale jebłem esey :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurfa - zalalo mi cala ulice :wallbash:

3 idiotów wjechalo za szybko i teraz chodzą w wodzie i szukacja pomocy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...