Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miły spocik był wczoraj. Nie spodziewałem się, że tyle tam Was się zjeżdża. Trochę drętwo dla mnie było bo się wszyscy tak dobrze znacie. Dzięki Oskar za diagnostykę.

Wpadaj co tydzien. Pierwsze VAG'owanie jest gratis :>

[br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 23:51_________________________________________________JESTEM HARDKOREM !

[br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 23:56_________________________________________________

http://www.youtube.com/watch?v=M9eHHKLvmlE&feature=related

i jeszcze jedno

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dopisany: 15 Lipiec 2009, 23:41

_________________________________________________każdy uczestnik zlotu musi zabrac prowiant do bagaznika a wyglada on min tak

zgadnijcie czyj to bagażnik :gwizdanie:

S jak S4 ;)

Opublikowano

chłopaki rzeczywiscie spotykacie się co wtorek o 19????

yep

Opublikowano

chłopaki rzeczywiscie spotykacie się co wtorek o 19????

podobno sie spotykają

bry ogry :hi:

Opublikowano

yrB wszystkim :hi:

Opublikowano

chłopaki rzeczywiscie spotykacie się co wtorek o 19????

yep

Nom,tylko uważaj. Raz przyjeżdża Lukas, raz ono, a raz obydwoje.

ono to piszczel i mimo ponurego spojrzenia nie ma się co bać

jak są razem - cały czas się napieprzają, więc jest hardkor, bo nie wiesz który jest który i wygląda jakby jeden gość czochrał się z lustrem - tacy podobni

lukas - tego się należy najbardziej obawiać. A w szczególności nie wolno mu dawać alkoholu do ręki - on twierdzi, że nie pije, ale dajesz mu 0,7 do łapy i jesteś zgubiony ...

Opublikowano

chłopaki rzeczywiscie spotykacie się co wtorek o 19????

TAk na parkingu przy TORWARZE. Zazwyczaj jest ze 20 autek. Zapraszam, będzie vagowanko, kiełbaski, wieprzowinki :good:

Opublikowano

wieprzowinki :good:

masz foty ??? :kox: :kox:

Opublikowano

chłopaki rzeczywiscie spotykacie się co wtorek o 19????

TAk na parkingu przy TORWARZE. Zazwyczaj jest ze 20 autek. Zapraszam, będzie vagowanko, kiełbaski, wieprzowinki :good:

:blink: :blink: :blink:

Zaaajebistaaaa wizja :piroman::kox:Poziu, podziel się tym towarem, który zarzucasz :naughty: - też tak chcę :drool: :decayed:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 10:30_________________________________________________Okazało się, że mam pęknietą felgę ;( Na dodatek zrysowała delikatnie od środka oponę :( .

Opublikowano

Okazało się, że mam pęknietą felgę ;( Na dodatek zrysowała delikatnie od środka oponę :( .

przykra sprawa ale mówiłem Suli - piłeś - nie jedź :cool1:

tu naprawią Ci wszystko profesjonalnie http://www.renowacjafelg.pl/

Opublikowano
ono to piszczel i mimo ponurego spojrzenia nie ma się co bać

Wiciu uważaj gówniarzu , bo masz jakieś 300 karniaków ze mną do wypicia,zobaczymy kto piszczel ,hyhy

Suli która fela ? Ta z przodu z banią ?

Opublikowano
ono to piszczel i mimo ponurego spojrzenia nie ma się co bać

Wiciu uważaj gówniarzu , bo masz jakieś 300 karniaków ze mną do wypicia,zobaczymy kto piszczel ,hyhy

Suli która fela ? Ta z przodu z banią ?

Pewnie z tyłu, ta co była zmieniana.

Opublikowano

Okazało się, że mam pęknietą felgę ;( Na dodatek zrysowała delikatnie od środka oponę :( .

przykra sprawa ale mówiłem Suli - piłeś - nie jedź :cool1:

tu naprawią Ci wszystko profesjonalnie http://www.renowacjafelg.pl/

Ja polecam - Łucka 12, Jacek Łabsz, ma obok zioma od prostowania i naprawiania kół. Terminy - kilka dni albo od reki...

Opublikowano

Ja polecam - Łucka 12, Jacek Łabsz, ma obok zioma od prostowania i naprawiania kół. Terminy - kilka dni albo od reki...

wszyscy od Evo tam tez robią, twierdzą, że najlepszy zakład od felg w Wawie [br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 11:00_________________________________________________

masz foty ??? :kox: :kox:

nie pierdziel tylko wpadaj :good::naughty:

Opublikowano

Ja polecam - Łucka 12, Jacek Łabsz, ma obok zioma od prostowania i naprawiania kół. Terminy - kilka dni albo od reki...

wszyscy od Evo tam tez robią, twierdzą, że najlepszy zakład od felg w Wawie

Nooo... nikt nie byl w stanie dobrze wywazyc mi kol i ulozyc mi opon zeby nic nie bilo, a tam zrobili mi to w pare h lacznie z prostowaniem 2-och.

Zaklad wyglada jak psia buda, ale pozory myla. :cool1:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 11:04_________________________________________________PILNA SPRAWA

Musze kupic dzis jakis router wifi adsl, uzywany, cos takiego:

http://allegro.pl/item686123936_pentagram_cerberus_router_adsl_wifi_802_11g.html

Ma ktos moze jakis sprzet, z ktorego nie korzysta?

Opublikowano

nie pierdziel tylko wpadaj :good::naughty:

daj foty , musze zobaczyć czy warto :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Moskal, zdjęcie tych wieprzowinek mialeś na forum kilka stron wcześniej.. Poziu wlasnie dla nich grillije. ;p :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.