Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Suli jak mogles zaparkować bryke po restauracją i nawet do nas nie wstapić we Wtorek :mysli:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zaglądałem do środka i Was nie widziałem :blink: A gdzie siedzieliście, na dole :?: :mysli: Adrian mógł mi puścić bita, że już/jeszcze jesteście :przebiegly:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 13:25_________________________________________________Kaśka to Ciebie pozdrawiają :?: :naughty::cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/spotkania_na_drodze-t1246.0.html;msg1010593#msg1010593 :this:

Opublikowano

na tarasie bylismy takze mogles nas przeoczyć :wink4:

Opublikowano

Zaglądałem do środka i Was nie widziałem :blink: A gdzie siedzieliście, na dole :?: :mysli: Adrian mógł mi puścić bita, że już/jeszcze jesteście :przebiegly:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 13:25_________________________________________________Kaśka to Ciebie pozdrawiają :?: :naughty::cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/spotkania_na_drodze-t1246.0.html;msg1010593#msg1010593 :this:

Tak. Kolega mnie widział. Dzięki za info :)

Suli siedzieliśmy na tarasie i byliśmy bardzo głośno, więc nie wiem jakim cudem nas przeoczyłeś :mysli:

Opublikowano

Oj tam nie było tak głośno :D

Jaaaa pier***e jak gorąco :wallbash:

Opublikowano

Bry :hi:

oooo ale żeś poczerwieniał - Gratulacjon :naughty:

Opublikowano

Bry :hi:

oooo ale żeś poczerwieniał - Gratulacjon :naughty:

pokazał kawałek świata adminowi to i się zarióżowił :kox: :kox:

Opublikowano

To tylko na wyjazd, dopóki Prezes nie zobaczy wyciągu z konta :polew:

Opublikowano
pokazał kawałek świata adminowi to i się zarióżowił

świat światem, ale może Oskar pokazał i kawałek siebie jak obiecał, że bedą dupeczki a nie udało ich się wyrwać :polew:

Opublikowano

laski_bez_majtek

Ciemne dlugie włosy.. Dla kogo?

girls_car_21.jpg

Żeby nie bylo że samolub jestem, to niech każdy sobie coś wybierze.. :naughty:

laski%20i%20ja2.jpg

laski-tuning-bmw.jpg

Może blondi na deser?

dziewczyna-tuning-show.jpg

Świetne buty :polew:

tuning-blondynki.jpg

tuning-zlot-laski.jpg

Ja to bym się chętnie pościgał..

laski_9998

.. albo raczej patrzyl w tyle lusterko

laski_9997

A po wszystkim, czas na impreze :naughty:

119900.jpg[br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 16:30_________________________________________________Oskar nie martw sie.. bedzie i ruda.. znajde cos specjalnie dla Ciebie..

Opublikowano

Oskar - tak wogóle to gratki różowego kolorku :brawo::hahaha::wink4::good:

A dziękuje - pierwszy który zauważył :>

[br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 16:33_________________________________________________

Bry :hi:

oooo ale żeś poczerwieniał - Gratulacjon :naughty:

Thanks[br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 16:33_________________________________________________

Bry :hi:

oooo ale żeś poczerwieniał - Gratulacjon :naughty:

pokazał kawałek świata adminowi to i się zarióżowił :kox: :kox:

To tylko na wyjazd, dopóki Prezes nie zobaczy wyciągu z konta :polew:

To był szantaz - albo klubowicz albo Admin zostaje wyrzucony nocą na bronxie :polew:

Opublikowano

ja zauważyłem wcześniej ale co bede siał ferment :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
pokazał kawałek świata adminowi to i się zarióżowił

świat światem, ale może Oskar pokazał i kawałek siebie jak obiecał, że bedą dupeczki a nie udało ich się wyrwać :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

gratulacje Oskaro :good: :good:

Opublikowano

tuning-zlot-laski.jpg

Ja to bym się chętnie pościgał..

laski_9998

A po wszystkim, czas na impreze :naughty:

119900.jpg[br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 16:30_________________________________________________Oskar nie martw sie.. bedzie i ruda.. znajde cos specjalnie dla Ciebie..

W koncu cos się tu dzieje !!!!!!! :good: :good: :good: :good:

MoorPH - jestes the BEST.

Taki laski powinny startować wyścigi na zlocie, a nie Adamoo :kox:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 16:40_________________________________________________

gratulacje Oskaro :good: :good:

Dzięki :notworthy:

Opublikowano

Ogólnie gratki Oskar. Na klubowicza myślę że zasłużyłeś :good:

Opublikowano

Ogólnie gratki Oskar. Na klubowicza myślę że zasłużyłeś :good:

Grazie Adrianno :>

Opublikowano

No ja też się przyłącze pogratulować (Klubowicz Oskaro) ale to brzmi i kolor pasuje do zdjęć Twoich z imprez które wklejałeś niedawno ... :gwizdanie: :kox::polew:

A tak na poważnie to Gratki Oskaro :good:

Opublikowano

No ja też się przyłącze pogratulować (Klubowicz Oskaro) ale to brzmi i kolor pasuje do zdjęć Twoich z imprez które wklejałeś niedawno ... :gwizdanie: :kox::polew:

A tak na poważnie to Gratki Oskaro :good:

Dzięki Pixi - w różowym mi do twarzy :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.