Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kasie są fajne :decayed

Ale to Baśka ma fajny biust :decayed:

Niejedna Kasia też ma fajny biust :)

Ja wiem malik, in on jakimś cudem zawsze się na ciebie patrzy, prawda? :cool1::wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jakby ktoś jechał przez Tarczyn to można trafić na fajną niespodziankę :kox:

7913dc117e5a6fa0m.jpg

Dla wyjaśnienia - fotoradar LASEROWY obsługiwany przez SM :wink4:

Przynajmniej robią to legalnie ze statywu, a nie z reki.

Misiaki z radarem laserowym w reku niech się cmokną

Dzisiaj napierdzielam Siedlce-Warszawa-Piotrków-Radom-Lublin-Siedlce.

Leśnych ssaków naliczyłem 7 sztuk. Niestety nie mam aparatu bo było by co wrzucić na forum :naughty:

[br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 16:33_________________________________________________aa Kasie są de best :good:

Opublikowano

Leśnych ssaków naliczyłem 7 sztuk. Niestety nie mam aparatu bo było by co wrzucić na forum :naughty:

dzsisiaj w Sękocinie o dziwo tylko jeden ssak , chyba mają przerwe miedzy 11:00 - 15:00 ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne. czyt. słońce/upał :decayed:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 16:51_________________________________________________

Ale to Baśka ma fajny biust :decayed:

Baśka miała fajny biust

Opublikowano

Baśka miała fajny biust

Ech... grawitacja ;(

lata lecą i robią swoje :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Leśnych ssaków naliczyłem 7 sztuk.

mówisz o automatach do lodów :naughty::kox:
Opublikowano

Specu, umyłes juz fure tymi specyfikami zza oceanu?? Jaki efekt?

jutro dopiero będę polerkę miał. Zrobię foty jak wyjdzie :decayed:

Opublikowano

Przynajmniej robią to legalnie ze statywu, a nie z reki.

O ile fotoradar pracuje w trybie automatycznym czyli bez obsługi SM to jest to legalne - jeżeli oni strzelają i robią zdjęcia z ręki to już nie do końca :wink4:

Misiaki z radarem laserowym w reku niech się cmokną

Wolałbym misiaki z radarem laserowym w ręku niż takie coś - zresztą strzelali ostatnio do mnie z takiego radaru jak wyprzedzałem kilka aut na raz :naughty:

Opublikowano
było.... :gwizdanie:

pany czym grozi jazda ze zwichrowaną tarczą hamulcową ? bo zanosi się że jedną taką mam a muszę zrobić dziś małą trasę - wymiana dopiero w poniedziałek :kwasny:

Opublikowano

Witajcie :hi: mam pytanko będzie miał ktoś vaga we wtorek na spota ?

Opublikowano

pany czym grozi jazda ze zwichrowaną tarczą hamulcową ? bo zanosi się że jedną taką mam a muszę zrobić dziś małą trasę - wymiana dopiero w poniedziałek :kwasny:

niczym , tylko wibracja kiery przy hamowaniu :thumbdown:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2009, 08:26_________________________________________________

Witajcie :hi: mam pytanko będzie miał ktoś vaga we wtorek na spota ?

jak zajedziesz to szukaj gościa o ksywie "Bober" - możesz głośno go wołać

a tak wogóle to witam towarzycho :hi:

Opublikowano

yrB z Gdyni.. Sie wypoczywa.. :naughty::hi:

Opublikowano

yrB z Gdyni.. Sie wypoczywa.. :naughty::hi:

siema , śledziem nie yebie ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

yrB z Gdyni.. Sie wypoczywa.. :naughty::hi:

siema , śledziem nie yebie ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

nie jest tak źle, wieczorkiem na Beach Party, a teraz to lece sie lansować po miescie i na plaży. Pozdr dla wszystkich z Gdyni - jeszcze na trzeźwo :kox:

Opublikowano

nie jest tak źle, wieczorkiem na Beach Party, a teraz to lece sie lansować po miescie i na plaży. Pozdr dla wszystkich z Gdyni - jeszcze na trzeźwo :kox:

ok , powodzenia w łapaniu "foczek" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

a ni właśnie autko odjebało niespodziankę.

nie chce odpalić. ledwo kręci, przygasają kontrolki. wczoraj było ok. co dziwnie po próbie odpalania skasował mi się zegar i data przestawiła się na 2002 rok. :(

czytam forum i szukam rozwiązania. czy aku umarł? może ktoś coś podpowiedzieć

Opublikowano

a ni właśnie autko odjebało niespodziankę.

nie chce odpalić. ledwo kręci, przygasają kontrolki. wczoraj było ok. co dziwnie po próbie odpalania skasował mi się zegar i data przestawiła się na 2002 rok. :(

czytam forum i szukam rozwiązania. czy aku umarł? może ktoś coś podpowiedzieć

akumulator?

btw, co to protestu i nie tankowania dzisiaj informacja z dzisiaj:

PKN Orlen podnosi od piątku hurtowe ceny benzyny bezołowiowej Eurosuper 95 o 45 zł, benzyny bezołowiowej Super Plus 98 o 54 zł, a oleju napędowego o 21 zł na tysiąc litrów - poinformował płocki koncern.

;]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.