Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przecież oglądałeś furę... I jak wrażenia ?

Poproś kogoś o zVagowanie..

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Poza tym ten przebieg przy benzynie i zrobione "generalki" :mysli: raczej nie zachęcają do podjęcia takiego ryzyka - :thumbdown:

Opublikowano

Sorry ze nie na temat.

Samoloty Online na świecie

http://www.flygradar.nu/flygradar.php

Opublikowano

A nie masz budzetu na cos swiezszego niz '96?

nima :confused4:

Przecież oglądałeś furę... I jak wrażenia ?

Poproś kogoś o zVagowanie..

wrażenia spoko , jeździ sie fajnie , nic nie tłucze , silnik czysty , troche blachy poobcierane ale to szczegół

Opublikowano

:bry: mordeczki

Wczorajszy spocik wyjątkowo liczny i udany. Jak nie u nas normalnie :P Fajnie było zobaczyć tyle mordeczek w jednym miejscu :)

A wogole słyszeliscie co się stało? Kali ma urodziny :naughty: 21 latek :evil:

Opublikowano

raczej nie zniechęcają do podjęcia takiego ryzyka - :thumbdown:

"zniechęcają" czy "nie zniechęcają" ?? bo nie czaje

Opublikowano

:bry: mordeczki

Wczorajszy spocik wyjątkowo liczny i udany. Jak nie u nas normalnie :P Fajnie było zobaczyć tyle mordeczek w jednym miejscu :)

A wogole słyszeliscie co się stało? Kali ma urodziny :naughty: 21 latek :evil:

100lat.. 100lat.. Wszystkiego naj..

Opublikowano

nie zachęcają - sorki. Ale to tylko moje skromne zdanie. Jeśli już to wolałbym poprostu kupić furę przed ew.remontami a nie po.

Opublikowano

nie zachęcają - sorki. Ale to tylko moje skromne zdanie. Jeśli już to wolałbym poprostu kupić furę przed ew.remontami a nie po.

ma faktury , wszystko ori klamoty

Opublikowano

Nie jestem pewny czy jest w ogóle opcja znalezienia Audi B5 z 96` bez remontów..

Jeśli ktoś przeaz 13 lat nie remontowałby fury, to Ja już nie chciałbym zaczynac jej naprawiać..

Wiem jak moja się zaczyna zachowywać.. Od około roku, robię sobie remonty pokolei wszystkiego..

Opublikowano

To może komplet logów by coś więcej powiedział?

Poziowiec, ekspert od benzyn, powinien pomóc :)

Opublikowano

To może komplet logów by coś więcej powiedział?

Poziowiec, ekspert od benzyn, powinien pomóc :)

Z AEB logi to se można...na ścianie powiesić :kwasny:

Opublikowano

Wiem jak moja się zaczyna zachowywać.. Od około roku, robię sobie remonty pokolei wszystkiego..

z moją starą miałem to samo :thumbdown:

Opublikowano

Apropo napraw to odbieraj furę, bo potrzebuje gratów :kox:

Niech jeszcze chociaż jej część pozostanie w klubie.. :)

Opublikowano

Apropo napraw to odbieraj furę, bo potrzebuje gratów :kox:

konkretnie ????

Opublikowano

Apropo napraw to odbieraj furę, bo potrzebuje gratów :kox:

Niech jeszcze chociaż jej część pozostanie w klubie.. :)

jakbyście chcieli pozbyć się 17" oponek to ja biorę w każdym stanie :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

To dam Ci niedługo 2szt. - może 4. 17"-235mm

Opublikowano

To dam Ci niedługo 2szt. - może 4. 17"-235mm

idealnie, zawsze jakiś tam grosik odpalę :good:

Opublikowano

Co Ci będę Poziu owijał w bawełnę - Wsadź se w dupęten grosik :wink4: :wink4: :wink4::good:

Opublikowano

Co Ci będę Poziu owijał w bawełnę - Wsadź se w dupęten grosik :wink4: :wink4: :wink4::good:

Ale najpierw paluszkiem :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.