Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To kfasufka sie nagrzewa a sylykon nie? :blink:

Szok, szok :decayed:

i to nagrzewanie odbywa się również w innym tempie...

kurde ile dzisiaj wiedzy wam sprzedałem to szok... :tongue4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak zobaczyłem tego icka to padłem, zdjęcie jest zrobione po zdjęciu garści liści :gwizdanie:

od czego icek ????

Opublikowano

Jak ktoś będzie montował służę pomocą, zobaczymy na spocie jaka temperatura jest w dolocie :przebiegly:

Opublikowano

kurde ile dzisiaj wiedzy wam sprzedałem to szok... :tongue4:

ty nasz mentorze :kox:

Opublikowano

od kolegi klubowego kupiłem ma sporo tego :decayed: 180/550/65 taki sam jak w respect, niczym sie nie rożni poza ceną :evil: Jak cos potrzebujecie piszcie do "SID" ma wszystko w lepszych cenach od resp, mam cennik pokaże wam na spocie.

Opublikowano

no to ja se siekne wydech z samco :kox: tylko ciekawe czy mają takie długie rurki.. :evil:

Opublikowano

no to ja se siekne wydech z samco :kox: tylko ciekawe czy mają takie długie rurki.. :evil:

końcówke też ??? :kox:

Opublikowano

no to ja se siekne wydech z samco :kox: tylko ciekawe czy mają takie długie rurki.. :evil:

Mają :tongue4: wyjdzie ci taniej niz tradycyjny :polew:

Opublikowano

no to ja se siekne wydech z samco :kox: tylko ciekawe czy mają takie długie rurki.. :evil:

Mają :tongue4: wyjdzie ci taniej niz tradycyjny :polew:

do tego pare kolanek i wszystko :kox: :kox:

Opublikowano

no to ja se siekne wydech z samco :kox: tylko ciekawe czy mają takie długie rurki.. :evil:

a kata z czego wyrezasz :mysli::polew: :polew:
Opublikowano

no to ja se siekne wydech z samco :kox: tylko ciekawe czy mają takie długie rurki.. :evil:

a kata z czego wyrezasz :mysli::polew: :polew:

Z bibułki

Opublikowano

samco tak sie wyginają że nie potrzeba tłumika drgań (plecionki) i świetnie tłumi..także prosto z turbo leci rura samco do samego końca..ewentualnie na koniec pare kolanek żeby z rurkami wyjść po obu stronach :decayed: qźwa jeszcze jakąś nagrode dostane :kox::dance2: :oklaski:

Opublikowano

samco tak sie wyginają że nie potrzeba tłumika drgań (plecionki) i świetnie tłumi..także prosto z turbo leci rura samco do samego końca..ewentualnie na koniec pare kolanek żeby z rurkami wyjść po obu stronach :decayed: qźwa jeszcze jakąś nagrode dostane :kox::dance2: :oklaski:

klubowy rezacz roku :polew::wink4:

Opublikowano

z rurkami wyjść po obu stronach

Miron jak Twoj program? Co tam wyszło oszukańcu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Znalazłem fajny patent dla miłośników TDI :decayed:

500x375.aspx

[br]Dopisany: Sierpień 05, 2009, 11:06:13 _________________________________________________Dawno mnie nie było...trza trochi obspamowac watek :decayed:

o_4903.jpg

1225211279_Denise_13.jpg

l_046fec652c4d4906be9ce6dc770a1c36.jpg

4u4sl5h.jpg

Leah_Dizon_0001_WuFb4HPhDTPn-1.jpg

megan-fox-top-fhm-01.jpg

853159_d788612f4b_o.jpg[br]Dopisany: Sierpień 06, 2009, 12:53:40 _________________________________________________ab4.jpg

:slina: :slina: :slina:

stacykeibler203tv4.jpg

:notworthy:

Gemma_Atkinson-172.jpg

lisaangeline.jpg

l_30e8a61b11ba73b0b3d99524f387ef55.jpg

o_15902.jpg

erotika1087rv6.jpg

:slina:

zoe.jpg

Opublikowano

Żona usneła, ragga sie rozkręcił.. :naughty:

Opublikowano

50.jpg

Poziek...mogłeś kupic Subaru :kox:

3girlsthongbm9.jpg

2w7mtll.jpg

za***ista " klamka" :decayed::kox: :kox:

2m4esty.jpg

2agnfdg.jpg

pod.jpg

[br]Dopisany: Sierpień 06, 2009, 01:07:32 _________________________________________________tila-nguyen.jpg

TilaNguyen.jpg

[br]Dopisany: Sierpień 06, 2009, 01:09:29 _________________________________________________593326.jpg[br]Dopisany: Sierpień 06, 2009, 01:17:32 _________________________________________________591551.jpg

591562.jpg

591558.jpg

Opublikowano

Bry :hi: ogry

hehe moskal zaspał

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.