Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakbys pojechał i poczuł to byś zmienił zdanie.

wole żużel :good::kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

F1 to ja byłem wczoraj. Wracając z Błonia mam nadzieje ze Was nie pobudziłem.. Urwał mi się łącznik elastyczny i B5 wyło lepiej jak wszystkie bolidy F1 razem wzięte.. Ale teraz juz chodzi tak ze wogole jej nie słychać..

Jeśli kogoś obudziłem to sory.. :tongue4:

No przy sportowej jeździe ADR może zawyć... z bólu :decayed:
Opublikowano

No przy sportowej jeździe ADR może zawyć... z bólu :decayed:

u mnie plecionka była wyyebana to powyzej 4.500 rpm w środku jak w czołgu :kox:

Opublikowano

u mnie plecionka była wyyebana to powyzej 4.500 rpm w środku jak w czołgu :kox:

Kur** nawet nie wiem czy nie gorzej jak w czołgu.. Przy 1.000rpm bylo głośno a powyżej to juz masakra.[br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 12:49_________________________________________________zamknięte okna i głośna muzyka nawet nic nie dawała..

Opublikowano

Może i wolnossak, ale za to jaka cisza i przyjemność z jazdy.

Żadnych drgań i mina ludzi którzy się pytają czy już odpalony silnik, BEZCENNA

Opublikowano

Może i wolnossak, ale za to jaka cisza i przyjemność z jazdy.

Żadnych drgań i mina ludzi którzy się pytają czy już odpalony silnik, BEZCENNA

Ta i jak Cię opierd.... 1.9TDI bez softu, też bezcenne :polew:
Opublikowano

Nie przesadzajmy, 2.5 nie wiem, jeszcze się nie ścigałem, ale 1.9 tdi w serii to jeszcze żadne mnie nie objechało.

Opublikowano

Może i wolnossak, ale za to jaka cisza i przyjemność z jazdy.

Żadnych drgań i mina ludzi którzy się pytają czy już odpalony silnik, BEZCENNA

ja zawsze chciałem 1.8T i mam nadzieje że bede taką miał :good:

Nie przesadzajmy, 2.5 nie wiem, jeszcze się nie ścigałem, ale 1.9 tdi w serii to jeszcze żadne mnie nie objechało.

ale tatuś Cie objedzie :decayed:

Opublikowano

Może i wolnossak, ale za to jaka cisza i przyjemność z jazdy.

Żadnych drgań i mina ludzi którzy się pytają czy już odpalony silnik, BEZCENNA

Ta i jak Cię opierd.... 1.9TDI bez softu, też bezcenne :polew:

potwierdzam...wracając ze spota we wtorek opędzlowaliśmy leonem bez softu bejce 3 :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Bo bejcy to w ogóle nie idą :kox:

Opublikowano

Bo bejcy to w ogóle nie idą :kox:

A 3 na raz to wogóle...

Pewnie miała z tyłu 328 a tak naprawde 1.6 LPG POWER

Opublikowano

Bo bejcy to w ogóle nie idą :kox:

A 3 na raz to wogóle...

Pewnie miała z tyłu 328 a tak naprawde 1.6 LPG POWER

Chyba musieli chlapnąć coś na tym "spocie", że zaczęli widzieć potrójnie. Albo przypalić.

Cóż, młodość. Musi się wyszumieć.

Opublikowano

Cóż, młodość. Musi się wyszumieć.

Aleś Norbiemu komplementa zasadził :decayed:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

potwierdzam...wracając ze spota we wtorek opędzlowaliśmy leonem bez softu bejce 3 :kox: :kox: :kox:

Kompakt? :kox:

Opublikowano

Cóż, młodość. Musi się wyszumieć.

Aleś Norbiemu komplementa zasadził :decayed:

No to ustaliliśmy już kto siedział na przednich fotelach :decayed::cool1: Tak pasażera jak i kierowcy :naughty:

Opublikowano

potwierdzam...wracając ze spota we wtorek opędzlowaliśmy leonem bez softu bejce 3 :kox: :kox: :kox:

Kompakt? :kox:

z kompaktami nie staje...bo są za szybkie :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 14:15_________________________________________________http://www.pino.pl/sprawdz/jaki-ma-biust

Opublikowano

80 % trafień :wink4: ale to przez to że nie mogłem dotknąć :naughty: miarkę mam w dłoni :decayed:

Opublikowano

Qrew, to jakaś gruppen jazda ... :shocked::decayed:

http://www.evodoslubu.pl/ :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.